כל מה שרציתם לדעת על ביטוח למאמני פילאטיס

לא משנה אם אתם מעבירים שיעורי פילאטיס מכשירים כשכירים או אם אתם מעבירים חוג פילאטיס מזרן בסטודיו הביתי שלכם – מומלץ שתבטחו את עצמכם עם ביטוח למאמני פילאטיס, לכל מקרה. מדוע זהו ביטוח שהוא בגדר חובה לכל מדריך פילאטיס, מה הוא מכסה וכמה הוא עולה?

מאמני פילאטיס? אתם חשופים לתביעה היום יותר מתמיד

ענף הפילאטיס הפך בשנים האחרונות מענפי הספורט הפופלריים ביותר בקרב קהל המתאמנים בישראל. אם בעבר היו רק מתאמנים מעטים ושעות פעילות ספורות לכל מורה, מאמן או מדריך פילאטיס, הרי שכיום יותר ויותר מקובל שכל אחד מהם מעביר שיעורי פילאטיס בקבוצות שלפעמים יכולות להגיע לעשרות משתתפים ושעות הפעילות של כל מאמן מתארכות.

המשמעות של מגמה זו היא שאתם חשופים יותר ויותר לסיכון שחלילה מתאמן יגיש נגדכם תביעת ענק. מספיק רגע של חוסר תשומת לב, חוסר ריכוז או עייפות, שבעקבותיו יגרם למתאמן אחד נזק גופני (או אפילו נפשי) זמני או קבוע. תביעת רשלנות יכולה להגיע בקלות לכמה עשרות או מאות אלפי שקלים בגין נזק שנגרם לו בזמן האימון או בעקבותיו. ביטוח למאמני פילאטיס, שנקרא לעתים גם ביטוח אחריות מקצועית למאמני פילאטיס, הוא הדרך היחידה להתגונן מפני תביעה כזו.

מדוע מומלץ לבטח את עצמכם באמצעות ביטוח למאמני פילאטיס?

כל מי שעוסק בהוראה ובהדרכה הכרוכה בפעילות גופנית דואג לכסות את עצמו באמצעות ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ספורט או ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר. זאת מאחר וכיום רק פוליסה זו מאפשר לבעלי מקצוע בתחום להתמודד עם מקרה של תביעת רשלנות, הנובעת עקב פציעה או פגיעה של מתאמן במהלך אימון או בעקבותיו. גם אם מדובר רק במתאמן אחד מתוך עשרות או מאות, תביעה אחת כזו יכולה פשוט למוטט אתכם כלכלית.  

איזה כיסויים כלולים במסגרת ביטוח למדריכי פילאטיס?

ביטוח למאמני פילאטיס מתאים הן למי שמעביר אימוני פילאטיס מזרן והן למי שמעביר אימוני פילאטיס מכשירים, למתאמנים בכל הרמות ובכל טווח הגילאים. מדובר למעשה בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית בסיסית, המכסה שני היבטים עיקריים: הוצאות משפטיות ותשלום פיצויים לתובע.

עם זאת, על מנת ליהנות מכיסוי רחב, איכותי ומקיף יותר ניתן להוסיף לביטוח זה שלל הרחבות. אחת ההרחבות המבוקשות ביותר, שכרוכה בתוספת תשלום, הוא האפשרות לכיסוי רטרואקטיבי, כלומר – אם מישהו החליט לתבוע אתכם בגין מקרה שקרה לו לפני שרכשתם את הביטוח, אך בפוליסה שלכם קיים כיסוי רטרואקטיבי, חברת הביטוח תכסה את המקרה.

עלות ביטוח למדריכי פילאטיס

מחיר הפוליסה תלוי בגורמים רבים, ולא ניתן לתת לכם הצעת מחיר ספציפית מבלי להכיר אתכם ואת העסק שלכם. המחיר מושפע ממאפיינים ייחודיים של העסק, ולכן בהחלט יכול לקרות מצב ששני מדריכים ישלמו מחיר שונה על ביטוח למאמני פילטיס, אפילו אם הם מבוטחים באותה החברה.

אז מעבר לתוספת הרחבת הכיסוי הרטרואקטיבי שהזכרנו בפסקה הקודמת, קיימים עוד פרמטרים רבים שעשויים להשפיע על מחיר ביטוח למדריכי פילאטיס ולכן נדרשת השוואת מחירים לביטוח אחריות מקצועית.

החלטנו לציין פה 3 דוגמאות, על מה לא להעמיס עליכם:

  • גובה הכיסוי – במעמד החתימה על הביטוח, יהיה עליכם להחליט באיזה סכום לבטח את עצמכם, ובמילים אחרות – לקבוע את גובה גבולות הכיסוי. מצד אחד עדיף להיות כמה שיותר מכוסים, אבל מצד שני צריך לזכור שככל שגובה הכיסוי יותר גבוה, כך גם מתייקר בהתאם התשלום על הפוליסה. לכן כדאי מאוד שסוכן הביטוח שלכם יעזור לכם לחשב במדויק את הסכום הנדרש, וימצא את האיזון בין הצרכים, על מנת שגם תהיו מכוסים כמו שצריך וגם לא תצטרכו לשלם יותר מדי כסף מכיסכם אם חלילה יתבעו אתכם.
  • דמי השתתפות עצמית – אם אתם תבקשו מחברת הביטוח לשלם דמי השתתפות עצמית גבוהים יותר, תוכלו להוזיל את דמי הפרמיה שתשלמו מדי חודש, וגם להפך.
  • רקע ביטוחי – אם במהלך השנים האחרונות הגישו נגדכם בעקבות נזק שנגרם למתאמן ונאלצתם לפנות לעזרתה של חברת הביטוח, יתכן והיום יסרבו לבטח אתכם או שלחלופין, ידרשו מכם לשלם דמי השתתפות עצמית גבוהים יותר, תשלום חודשי גבוה יותר, יחריגו מקרים מסוימים מהפוליסה או שילוב בין האופציות. לעומת זאת מאמן עם עבר ביטוחי "נקי", ישלם פחות על הפוליסה.

שימו לב – ישנם תנאים לרכישת ביטוח אחריות מקצועית למאמני פילאטיס

אפשר להתאים כל ביטוח מאמני פילאטיס לפי צורכיכם, רצונכם ותקציבכם. אבל לפני הכול, חשוב שיהיה לכם תעודת מדריכי פילטיס ממוסד לימודים מורשה, כדי שחברות הביטוח יסכימו לבטח אתכם. מעבר לכך, חברות הביטוח בדרך כלל דורשות מהמבוטחים שלהם לגבות הצהרות בריאות מהמתאמנים, ואף להציג תעודת עזרה ראשונה בתוקף.

ביטוח למאמני פילאטיס – מעבר לאחריות מקצועית

ביטוח למורי פילאטיס אינו מספיק על מנת להגן על מקור פרנסתכם. חשוב לזכור שמדובר בעסק לכל דבר, ולכן כדאי מאוד לרכוש גם ביטוח עסק, כדי להתגונן מפני מצבים של הצתה, שריפה, גניבות, רעידת אדמה וכו'. חשוב לא פחות לבטח את עצמכם גם עם ביטוח צד שלישי לעסק לצורך הגנה מפני תביעות של גורמים חיצוניים שניזוקו בעקבות פעילותכם, כגון עסקים שכנים או עוברי אורח שהגיעו לסטודיו וחלילה נפצעו או נפגעו במהלך ביקורם.

היכן לרכוש ביטוח למדריכי פילאטיס?

במרכז הביטוח לעסקים עוסקים כבר יותר מ- 20 שנה בהתאמת ביטוח אחריות מקצועית למדריכים ולמאמנים מכל הסוגים. אנו עובדים כל חברות הביטוח המובילות בארץ, מה שמעניק לנו את הגמישות לערוך עבורכם השוואה בין מחירים, תנאים וכיסויים ולהתאים לכם את הביטוח האידיאלי. פנו אלינו עוד היום ותיהנו מיחס אישי, שירות מקצועי, שקט נפשי ומהתאמה אישית של ביטוח למאמני פילאטיס.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח מקצועי למהנדסים

ביטוח מקצועי למהנדסים

מהנדסים אחראים על עבודתם מבחינה מקצועית, ויכולים להיתבע במקרה של רשלנות מקצועית. ביטוח מקצועי למהנדסים מספק הגנה במקרה של תביעות כאלה, ויכול לחסוך למהנדסים הרבה

קרא עוד »
ביטוח אחריות מקצועית למטפלים

ביטוח אחריות מקצועית רפואית למטפלים

מטפלים במקצועות הרפואה המשלימה (אלטרנטיבית) חשופים, בדומה לרופאים מטפלים, ולבעלי מקצועות חופשיים שונים לתביעות בגין רשלנות רפואית מקצועית – הגשת תביעה יכולה להתרחש גם זמן רב לאחר הטיפול עצמו. אילו יתרונות מעניק להם ביטוח זה?

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן