ביטוח מקצועי למהנדסים

ביטוח מקצועי למהנדסים

מהנדסים אחראים על עבודתם מבחינה מקצועית, ויכולים להיתבע במקרה של רשלנות מקצועית. ביטוח מקצועי למהנדסים מספק הגנה במקרה של תביעות כאלה, ויכול לחסוך למהנדסים הרבה כסף, זמן ומוניטין. מהו ביטוח מקצועי למהנדסים? ביטוח מקצועי למהנדסים הוא פוליסה ביטוחית המספקת הגנה למהנדסים במקרה של תביעות נזיקין המוגשות נגדם בגין רשלנות מקצועית. הביטוח מכסה את הוצאות ההגנה […]

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח למאמני פילאטיס

ביטוח למאמני פילאטיס

לא משנה אם אתם מעבירים שיעורי פילאטיס מכשירים כשכירים או אם אתם מעבירים חוג פילאטיס מזרן בסטודיו הביתי שלכם – מומלץ שתבטחו את עצמכם עם ביטוח למאמני פילאטיס, לכל מקרה. מדוע זהו ביטוח שהוא בגדר חובה לכל מדריך פילאטיס, מה הוא מכסה וכמה הוא עולה?

כך תחסכו מאות שקלים בעלות ביטוח אחריות מקצועית

עלות ביטוח אחריות מקצועית

עלות ביטוח אחריות מקצועית תלויה במרכיביה של הפוליסה, אשר מותאמת בהתאמה אישית לכל בעל עסק שמעוניין לבטח את עצמו מפני תביעות בגין רשלנות מקצועית. מהם הגורמים העלולים לייקר את הפוליסה ואיך ניתן להוזיל את המחיר באופן ניכר? כל התשובות במאמר.

ביטוח אחריות מקצועית: השוואת מחירים בדרך החכמה

השוואת מחירים ביטוח אחריות מקצועית

השוואת מחירים בביטוח אחריות מקצועית היא עניין חשוב עבור כל בעל עסק שמעוניין להגן על עצמו ולקבל כיסוי איכותי ובמחיר משתלם. אז מה צריך לבדוק ואיך ניתן לרכוש פוליסה במחיר משתלם במיוחד מבלי לשבור את הראש?

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח אחריות מקצועית לקבלני שיפוצים

ביטוח אחריות מקצועית לקבלן שיפוצים

כל קבלן שיפוצים נוטל על עצמו לא מעט סיכונים ברגע שהוא בוחר לבצע פרויקט מסוים, מורכב יותר או פחות. הסיבה לכך מובנת: מוטלת עליו אחריות רבה לעמוד בהתחייבויות מסוימות ולעמוד בסטנדרט גבוה, והכי חשוב – לא לגרום חלילה נזק כלכלי או לסכן את הלקוח שלו. לשם כך, כדאי שיהיה לו ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים.

האם העסק שלכם מוגן מפני תביעת רשלנות?

האם העסק שלכם מוגן מפני תביעת רשלנות

הרבה בעלי עסקים אינם מודעים לחשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לעסקים, ולמה בכלל כדאי שיהיה להם אותו אם כבר יש בידם ביטוח צד ג' המגן עליהם מפני תביעות בגין פגיעה בגוף ורכוש.  ביטוח מקצועי חיוני ביותר, מאחר והוא מספק הגנה מפני תביעות רשלנות, שהן אינן מכוסות על ידי ביטוח צד ג', ובכך מספק ממש רשת ביטחון מפני תביעות על סכומי עתק.

ביטוח אחריות מקצועית לדיאטנית

ביטוח אחריות מקצועית לדיאטנית

לא הרבה מודעים לכך, אבל גם להיות תזונאית או דיאטנית כרוך לפעמים בסיכונים, כגון תביעה בגין רשלנות מקצועית. אם אין לך ביטוח אחריות מקצועית לדיאטנית, את עלולה למצוא את עצמך בבעיה גדולה. אז מה הכיסוי הזה מכסה בכלל ולמה חשוב שיהיה לך אותו?

למה ביטוח אחריות מקצועית כל כך חשוב למעסיקים?

ביטוח אחריות מקצועית למעסיקים (1)

אם אתם עצמאים, מנהלים עסק ומעסיקים עובדים חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית. למה זה ביטוח כל כך חשוב לעסק עם עובדים? כי גם העובדים הכי מקצועיים ומנוסים שיש עלולים לטעות, לגרום נזק ללקוח ובסופו של דבר להוביל אתכם למצב של פשיטת רגל. רק עם ביטוח מקצועי תוכלו להימנע מהמצב הזה.

5 שאלות שיעזרו לכם לקבוע את גובה הכיסוי בביטוח אחריות מקצועית

גובה הכיסוי בביטוח אחריות מקצועית

אם אתם קוראים את השורות האלה, כנראה שכבר הבנתם שכדאי שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית, רק אתם מתלבטים מהו גובה הכיסוי בביטוח אחריות מקצועית הכיסוי שאתם צריכים לרכוש. אז תנו לנו לעזור לכם – קבלו 5 שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם. מה המחיר של שקט נפשי? כשבעל עסק פונה אלינו בפעם הראשונה כדי לרכוש […]

קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן