ביטוח הנדסי – שקט נפשי לעוסקים בענף הבנייה

ביטוח הנדסי הוא מוצר ביטוח חשוב עבור כל בעל מקצוע המבצע פרויקטים הנדסיים שונים במסגרת עבודתו כגון בנייה, תשתיות והנדסה ועוד. במסגרת העבודה בתחום, אתם חשופים למגוון סיכונים רבים וכדאי לכם להכיר את כל פוליסות הביטוח תחת ביטוח הנדסי.


להלן רשימת הביטוחים המומלצים עבורכם:

ביטוח נזק לציוד מכני הנדסי

פוליסת נזק לציוד מכני הנדסי הינה פוליסה המיועדת לצרכי כיסוי נזקי תאונה לכל סוגי הכלים המכאניים הנמנים תחת קטגוריית כלי צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי), לרבות, כלים חקלאיים, מחפרונים, מלגזות, טרקטורים, נגררים, דחפורים, משאבות, מנופים, ציוד הרמה וכדומה. הכיסוי הביטוחי המוצע לכם במסגרת הפוליסה תקף אך ורק בגין נזק תאונתי, קרי, אירוע פתאומי ובלתי צפוי שבגינו נגרם נזק לכלי או חלק ממנו.

חשוב לדעת כי נזק הנגרם בגין שבר מכני כתוצאה מפעילות הכלי איננו נכלל בגבול האחריות של הפוליסה. 

קיימת אפשרות להרחיב את תנאי הפוליסה לביטוח נזק לציוד מכני הנדסי שזו תאפשר כיסוי נזק לציוד כתוצאה מנזקי טבע, רעידת אדמה, שבר שמשות, חילוץ וגרירה וכדומה.

קיימת אפשרות להרחיב את הכיסוי בפוליסה גם לנזקים שיגרמו לצד ג' כתוצאה ישירה משימוש בציוד הכבד וגם עבור נזקי גוף אשר נגרמו על ידי כלי המוגדר כ-מכונה ניידת אשר אינו נכלל בביטוחי החובה.

ביטוח שבר מכני במסגרת ביטוח הנדסי

יחד עם זאת, עומדת לרשותכם האפשרות להוסיף לביטוח בית העסק  את כלי ה-צ.מ.ה שבבעלותכם ו/או שבהם אתם עתידים לעשות שימוש, גם במסגרת ביטוח סיכוני שבר מכני. המכונות שלכם והציוד פעמים רבות ניזוקים כתוצאה מהשימוש האינטנסיבי בהם.

ביטוח שבר מכני מהווה הגנה כלכלית מפני אבדן או נזק פיזי תאונתי שנגרם למכונות בעת הפעלתם. הביטוח יעניק כיסוי למכונות ולציוד שיתוארו ברשימת הפוליסה ואשר בבעלותו ואו בחזקתו ואחריותו של המבוטח. ביטוח שבר מכני אינו מכסה את הסיכונים הקיימים בפוליסת ה "אש מורחב" של בית העסק. כמו כן הפוליסה לא מכסה נזקים עקב עומס יתר שהופעל על הרכוש או שימוש שאינו למטרות שלהן הרכוש נועד.

לא יכוסה גם נזק כתוצאה משימוש ו/או עבודה רגילה קרי, אבדן או נזק ישיר של בלאי, שיתוך (קורוזיה), חלודה או אבנית, של כל חלק של הרכוש המבוטח, שנגרם או נבע באופן טבעי משימוש רגיל או מעבודה רגילה או מכל השפעה מתמשכת של כימיקלים ו/או מהשפעה אטמוספרית מתמשכת או שסיבתם נעוצה בהרעה הדרגתית.

ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות הוא ביטוח עסק המיועד ליזמים, קבלנים ולקבלני משנה ומעניק הגנה מפני סיכונים שונים האופייניים במהלך ביצוע עבודות בניה והקמה לרבות עבודות שיפוץ והתקנה של מערכות שונות במהלך הבנייה ולאחר סיומה.
בביטוח העבודות הקבלניות חובה עלינו לבטח את שווי העבודות לרבות עלות החומרים וזמן העבודה וההוצאות הנלוות.

הפוליסה לביטוח עבודות קבלניות תספק הגנה לקבלן מפני נזקים לרכוש שנגרמו כתוצאה מהסיבות הבאות:

  • סיכוני אש, נזקי טבע (סערה, סופה, גשם, ברד, ושלג) ונזקי רעידת אדמה.
  • נזק בזדון, נזק עצמי שנגרם כתוצאה מאירוע תאונתי באתר.
  • פינוי הריסות, נזק לציוד מכני והנדסי.
  • תכנון לקוי ונזק עקיף כתוצאה מעבודה לקויה או חומרים לקויים.

ניתן לרכוש הרחבות רבות לפוליסה לביטוח העבודות הקבלניות כגון ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים וביטוח אחריות מקצועית למפקחים ומנהלי עבודה. חשוב מאוד להתייעץ עם סוכן ביטוח מומחה על מנת לבחון ביטוח עסק נוסף שיש לערוך במקרים רבים, ביטוח אחריות מקצועית לקבלן וביטוח חבות המוצר לקבלנים.

3 ביטוחים הנדסיים

3 ביטוחים הנדסיים שמומלץ שיהיו לכם

עוסקים בתחום התעשייה וההנדסה? מתלבטים איזה ביטוחים אתם צריכים? מעבר לביטוח עסק סטנדרטי, הנה 3 המלצות על כיסויים חשובים מאוד, כדי שתהיה לכם הגנה מקסימלית מפני נזקים שעלולים לקרות לעסק שלכם.

קרא עוד »
שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן