ביטוח משרד

מהו ביטוח משרד ומהם הכיסויים הביטוחיים הנלווים אליו? כל מה שצריך וחשוב לדעת על ביטוח משרד בכתבה שלפניכם.

ביטוח משרד, הינו אחד ממוצרי הביטוח ההכרחיים ביותר עבור כל אחד ואחת מבעלי המשרדים שביניכם וזאת ללא קשר לגודל המשרד, מיקומו הגיאוגרפי ואופי הפעילות העסקית המתקיימת בתוכו. ביטוח זה נמנה על מוצרי הביטוח השונים המיועדים לעסקים והוא כולל בתוכו מגוון רחב של מרכיבים ביטוחיים שמטרתם להעניק לכל אחד ואחת מבעלי המשרדים שביניכם את השקט הנפשי ותחושת הביטחון המלאה שאתם מכוסים (על הצד הטוב ביותר) בפני כל תרחיש ביטוחי כזה או אחר. יחד עם זאת, חשוב לציין שקיימים הבדלים מהותיים בין ביטוח משרד בסיסי לבין ביטוח משרד מורחב ועל הבדלים אלו נעסוק בשורות הבאות.

ביטוח משרד בסיסי מורכב משני סוגי ביטוח עיקריים: ביטוח מבנה וביטוח רכוש (תכולה) שמטרתם להעמיד לרשות המבוטח בהם את ההגנה האופטימאלית בכל אותם נזקי מבנה ו/או רכוש שעלולים להתרחש במשרד כגון: אש, עשן והתלקחות, התפוצצות נזקי טבע, ורעידת אדמה.

בנוסף, ביטוח משרד מורחב כולל בתוכו הגנות נוספות אשר נועדו להעניק כיסוי ביטוחי מורחב יותר למבוטח גם בגין ההשלכות הנלוות לאירועים ביטוחיים מהסוג שמכוסה במסגרת ביטוח המשרד הבסיסי וגם בגין מקרי ביטוח הקשורים לנזקי גוף ו/או רכוש אשר נגרמו לצד שלישי המבקר במשרדכם או שוכן לצידכם.

ביטוח משרד מורחב כולל ברוב המקרים את סעיפי הביטוח הבאים:

  • ביטוח "כל הסיכונים" מפני נזקי אש, נזקי טבע, רעידת אדמה  נזקי פריצה ועוד
  • ביטוח אובדן הכנסות ו/או אובדן רווחים עקב הפסקת פעילותו של המשרד כתוצאה מהתרחשותו של אירועי ביטוחי הנכלל במסגרת ביטוח "כל הסיכונים" (לדוגמא: משרד בו פרצה שריפה נדרש לתקופת שיקום נזקים במסגרתה הפעילות העסקית מופסקת ולכן בעל המשרד עלול לחוות הפסדים כספיים).
  • ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי לכלל אותם מקרים בהם צד שלישי ניזוק בגופו ו/או רכושו בזמן הימצאו בשטח המשרד ו/או עקב שימוש בשירותי המשרד.
  • ביטוח חבות מעבידים המיועד לצרכי כיסוי נזקי גוף אשר נגרמו לעובדי המשרד במהלך שהותם במשרד ו/או עקב עבודתם במשרד .
  • ביטוח ציוד אלקטרוני.

וכיסויים ביטוחיים נוספים המותאמים לאופי פעילות העסקית של המשרד, גודלו והיקף הציוד המשרדי המצוי בו, צרכי המבוטח וכדומה.

רוצים לדעת יותר על הליכי הקמת ביטוח משרד בהתאמה אישית מלאה לצרכי המבוטח? נציגי "המרכז לביטוח עסקים" עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין בנושא.

ביטוח משרד
שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח אובדן רישיון מקצועי

עוסקים בענף הבריאות ומחזיקים ברישיון מקצועי? זה הזמן לדעת הכול על ביטוח אובדן רישיון מקצועי במרכז הביטוח לעסקים. ביטוח אובדן רישיון מקצועי הינו ביטוח ייעודי

קרא עוד »

ביטוח כספים

בעלי עסק בו מתקיימת פעילות של אחזקת והנעת כספים מכל סוג? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח כספים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2022
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן