ביטוח אחריות כלפי צד שלישי

מנהלים עסק במסגרתו אתם חשופים לתביעות נזיקין בגין נזקי גוף ו/או רכוש אשר נגמרו לצד שלישי? הצטרפו אלינו ולמדו אודות ביטוח אחריות כלפי צד שלישי.

מה זה ביטוח אחריות כלפי צד שלישי?

מדובר במוצר ביטוחי חיוני והכרחי עבור כל סוגי העסקים החשופים במידה כזו או אחרת, לתביעות מצד שלישי בגין נזקי גוף ו/או רכוש אשר נגרמו לתובע/ת. תביעות צד שלישי עלולות להוביל להוצאות כספיות גדולות ובלתי צפויות וזאת לנוכח אחריותו של בעל העסק כלפי צד שלישי בהתאם לפקודת הנזיקין המונהגת במדינת ישראל.

נזקי רכוש ו/ו גוף המהווים עילה להגשת תביעה מצד שלישי כלפי בית העסק ו/או בעליו, עלולים לנבוע עקב כל פציעה/חבלה/נפילה וכדומה אשר נגרמה כתוצאה מהימצאותם של ליקויים שונים בבית העסק וסביבתו ו/או כתוצאה מהתנהלות רשלנית של עובדי בית העסק ו/או בעליו. מדי שנה, מוגשים לבתי המשפט בישראל עשרות כתבי תביעה שעניינים תביעות צד שלישי נגד עסקים ובעליהם, ולפיכך, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי מהווה את הכיסוי הביטוחי האופטימאלי ביותר עבור כל בית עסק החשוף במידה כזו או אחרת לתביעות מסוג זה.

הכיסוי הביטוחי המוצע לעסקים ובעליהם מורכב משני סוגי כיסוי עיקריים, הראשון, כיסוי הוצאות חבות בגין נזקי גוף ו/או רכוש אשר נגמרו לצד שלישי, והשני, כיסוי עבור ההוצאות המשפטיות להן נדרש בעל בית העסק. תביעות מטעם צד שלישי כנגד בית העסק ו/או בעליו עלולות להיות מוגשות על ידי ספקים, לקוחות וכל אדם המבקר בבית העסק ולכן קיימת חשיבות רבה להתאמת מרכיבי ותנאי הפוליסה בהתאם לפעילותו העסקית של בית העסק ובחינת מכלול הסיכונים אליהם עתידים להיות חשופים כלל האנשים המוגדרים בפוליסה כ-"צד שלישי" אשר אינם נמנים על עובדי בית העסק.

חשוב לדעת

ביטוח אחריות כלפי צד שלישי כולל בתוכו הרחבה המאפשרת למבוטח לכלול בפוליסה גם את קבלני המשנה ועובדיהם אותם הם הוא שוכר לטובת פעילותו העסקית וזאת לצד הרחבות ביטוחיות נוספות אותן ניתן לכלול בפוליסה. כמו כן חשוב לנו לציין שהביטוח הזה שונה באופיו ומהותו מביטוח אחריות מקצועית עליו תוכלו לקרוא במאמרים אחרים המופיעים באתר זה.

רוצים לדעת יותר על חשיבותו וחיוניותו של ביטוח אחריות כלפי צד שלישי? נציגי "המרכז לביטוח עסקים" עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין בנושא. 

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח כספים

בעלי עסק בו מתקיימת פעילות של אחזקת והנעת כספים מכל סוג? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח כספים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן