ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון

רואי חשבון? מנהלי חשבונות? חשבים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון במרכז לביטוח עסקים.

תחום ראיית חשבון הינו תחום מקצועי מורכב, המחייב את כלל העוסקים בו להעמיד לרשותכם פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון. כידוע, כל טעות ( ולו הקטנה ביותר) בתחום ראיית חשבון, עלולה להוביל לנזקים כספיים ללקוחותיו של רואה החשבון ובמקרים מסוימים אף עלולה לחשוף אותו לתביעות רשלנות ואף להליכים פליליים וזאת לנוכח העובדה שעבירות בתחום המס במדינת ישראל נחשבות לעבירות פליליות לכל דבר ועניין.

הפוליסה הינה פוליסה המיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי המוענק בכל אותם מקרים בהם תדרשו להתמודד עם תביעה משפטית מטעם צד שלישי (לקוח או כל אדם אחר). הכיסוי הביטוחי המוצע לכם במסגרת הפוליסה, מעמיד לרשותכם את המעטפת הביטוחית הנדרשת לצרכי כיסוי ביטוחי לנזקי גוף ורכוש ונזקים אחרים אשר נגרמו לצד שלישי וזאת כתוצאה מרשלנות ו/או הפרת חובה מקצועית מצידו של בעל הפוליסה, ובנוסף, היא מיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי למימון הוצאות משפטיות הנלוות לתביעות רשלנות ו/או אחריות מקצועיות המוגשות כנגד בעל הפוליסה על ידי צד שלישי.

ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון – למי הוא מיועד?

ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון מיועד לכלל העוסקים בתחום ראיית חשבון (בהתאם לחוק רואי חשבון המונהג בישראל מאז שנת 1995), לרבות, רואי חשבון העוסקים בתחומי העיסוק הבאים: ביקורת פנים, הנהלת חשבונות, עריכת דוחות כספיים, חשבות, ניהול סיכוני שוק, כתיבה והכנה של מכרזים, מתן ייעוץ עסקי/פיננסי/מנהלי, מתן שירותי מיסים הכוללים ייעוץ וייצוג לקוחות אל מול רשויות המס, המע"מ והביטוח הלאומי, ניהול עיזבונות, מתן חוות דעת כמומחה בתחום ראיית חשבון, הערכת שווי מניות ועסקים ועוד.

הרשימה הארוכה של תחומי העיסוק בתחום ראיית חשבון, מחייבת אתכם לבצע התאמה מלאה בין תנאי ועיקרי הפוליסה המוצעת לכם בתחום האחריות המקצועית לבין הסיכונים המקצועיים אליהם אתם חשופים במסגרת עבודתכם השוטפת. תכנון מקדים של צרכי הביטוח, יאפשר גם לכם להבטיח לעצמכם את הכיסוי המיטבי והמרבי במידה ותדרשו להפעיל את הפוליסה.

אצלנו במרכז לביטוח עסקים, תוכלו למצוא התמחות ענפית בכל הנוגע להליכי תכנון והקמה של פוליסות ביטוח אחריות מקצועית המותאמות לכל תחומי העיסוק המקצועיים, לרבות, תחום ראיית חשבון. כל פוליסת כזו המוקמת על ידינו, מותאמת באופן פרטני לצרכיו הביטוחיים של המבוטח, כאשר הפוליסות המוצעות על ידינו מותאמות גם לבעלי משרדי ראיית חשבון וגם לכלל העובדים השכירים המועסקים בהם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן