ביטוח עסק – השקט הנפשי והביטחון שלך

מדוע ביטוח עסק כל כך חשוב?

ביטוח עסק אינו מותרות, לכן כל עסק בין אם מדובר בחנות, מפעל או משרדים הנמצאים במתחם פיזי המכיל רכוש ובין אם מדובר בבעל מקצוע חופשי המנהל פעילותו בחוץ אצל לקוחות עלול להיקלע למצב המאיים עליו בפני נזק כלכלי משמעותי. נזקים עלולים להיגרם לרכוש ולגוף כתוצאה מאש , רעידת אדמה נזקי טבע ועוד.

בעלי מקצועות חופשיים עלולים להיתבע על הפרה של חובה מקצועית כלפי לקוחות שבגינה נגרם נזק ללקוח. על מנת להיערך למקרים השונים מומלץ לכל בעל עסק לרכוש פוליסה שתקנה לו הגנה מקיפה לסיכונים העיקריים הרלבנטיים לבית העסק ולעיסוק של העובדים בו.

מה כולל הביטוח?

פוליסת ביטוח לעסקים מספקת הגנה מפני נזקים פוטנציאליים לרכוש ולגוף של העובדים בעסק ולקוחותיו העלולים להתרחש במהלך הפעילות השוטפת של בית העסק.

להלן הגנות מקובלות :

  • ביטוח למבנה ולתכולת בית העסק מפני נזקי אש, נזקי טבע, רעידת אדמה נזקי פריצה ועוד
  • ביטוח אובדן הכנסות ו/או אובדן רווחים עקב הפסקת פעילותו של בית העסק כתוצאה מהתרחשותו של אירועי ביטוחי הנכלל במסגרת ביטוח הרכוש.
  • ביטוח צד ג' לעסק .
  • ביטוח חבות מעבידים המיועד לצרכי כיסוי נזקי גוף שנגרמו לעובדים במהלך עבודתם ו/או עקב עבודתם בבית העסק .
  • ביטוח ציוד אלקטרוני לרבות שחזור ואובדן מסמכים ומדיה מגנטית.
  • ביטוח אחריות מקצועית 
  • ביטוח אחריות מוצר
  • ביטוח סייבר לעסקים רלבנטיים.

למה צריך ביטוח כזה?

עסקים רבים משמשים כמקור הכנסה יחיד או מרכזי עבור בעל העסק ומשפחתו ולכן על הבעלים אסור להגיע למצב בו הוא אינו מוגן מפני אירוע שיגרום להפסקה זמנית בפעילות העסק. רק עריכתה של פוליסת ביטוח מותאמת באמצעות סוכן ביטוח מקצועי תאפשר הגנה מספקת וראויה למקרי ביטוח שונים.

בעלי עסקים הפועלים ללא ביטוח לעסק שמים כספם ורכושם "על קרן הצבי" ופועלים ברשלנות ובחוסר אחריות כלפי משפחתם, עובדיהם ושכניהם.

כיצד נרכוש ביטוח לעסק?

מומלץ כי ביטוח לעסק שעיקר פעילותו בישראל ירכש אצל חברת ביטוח הפעילה ומוכרת בישראל ובאמצעות ליווי של סוכן ביטוח, בעל רישיון המנוסה בליווי עסקים בהליכי רכישה והתאמה של ביטוח עסק.

במרכז הביטוח לעסקים פעילים בעלי רישיון סוכן ואנשי מקצוע נוספים שישמחו ללוות אתכם באפיון והתאמת הביטוח הנכון עבורכם.

אם העסק שלכם חשוב לכם ואתם מעוניינים להגן עליו בצורה המקסימלית ביותר, פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ ביטוח עסקי אישי שילווה אתכם בכל התהליך עד לבחירת הביטוח הנכון והמשתלם ביותר עבורכם.

מה הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לקחת בחשבון בפתיחת עסק (1)

מה הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לקחת בחשבון בפתיחת עסק חדש?

סופסוף ובשעה טובה הגשמתם חלום ופתחת את העסק שתמיד פינטזתם עליו. כדי להבטיח את קיומו, ועל מנת להבטיח שכל ההשקעה שלכם לא לטימיון, חשוב מאוד לקחת בחשבון רכישת ביטוח לעסק. למה צריך לקחת את זה בחשבון? כל התשובות במאמר.

קרא עוד »
שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן