ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

ממונה בטיחות במקום העבודה? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות במרכז לביטוח עסקים.

ממונה בטיחות במקום העבודה? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות במרכז לביטוח עסקים.

ממונה בטיחות במקום העבודה הינו אחד מהתפקידים המקצועיים המאתגרים ביותר וזאת לנוכח תחומי האחריות הרבים המוטלים על האדם העוסק בתחום זה ולנוכח ההחלטות המקצועיות אותן הוא נדרש לקבל, כאשר לכל החלטה עלולות להיות השלכות קריטיות על חייהם של העובדים. כפועל יוצא מכך, ממוני בטיחות במקום העבודה, עלולים למצוא את עצמם חשופים לתביעות שונות המוגשות מטעם נפגעי תאונות עבודה כנגד מקום עבודתם.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועיתלממונה בטיחות היא למעשה פוליסת ביטוח ייחודית המיועדת לצרכי כיסוי נזקי גוף רכוש וכל נזק אחר אשר נגרם לצד שלישי, וזאת במקרים בהם צד שלישי מגיש תביעות שעניינן תאונות עבודה כנגד ממונה הבטיחות במקום העבודה. בלא מעט מקרים, תביעות בעניין זה מוגשות בסכומים גבוהים במיוחד העלולים להסב נזק כלכלי משמעותי לאדם הממונה על הבטיחות במקום העבודה.

לפיכך, פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות, נחוצה לכל אחד ואחת מביניכם העוסק בתחום הבטיחות, בין אם מדובר בעובדים שכירים הממונים מטעם מקום העבודה כממוני הבטיחות במקום ובין אם מדובר בממוני בטיחות עצמאיים המעניקים את שירותיהם למקומות עבודה השונים במסגרת שירותי מיקור חוץ.

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות – עיקרי הפוליסה

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות, בדומה לכל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית אחרת, נועדה לצרכי כיסוי נזקי גוף, רכוש ונזקים כלכליים הנגרמים לצד שלישי כתוצאה מרשלנות ו/או הפרת חובה מקצועית מצידו של המבוטח/ת, וזאת במקרים בהם ניתן להוכיח כי הנזק שנגרם התרחש בגין טעות שנעשתה בתום לב.

כמו כן, פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה עבודה, נועדה לצרכי כיסוי ההוצאות המשפטיות הנלוות לתביעת הרשלנות ו/או האחריות המקצועיות כנגד בעלי הפוליסה. יחד עם זאת, חשוב להבהיר ולציין שתהליך התכנון וההקמה של הפוליסה לביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות, חייבת להיעשות בהתאם לצרכים הביטוחיים המדויקים של תחום ממוני הבטיחות באופן כללי ולתחום העיסוק עליו את אחראיים באופן פרטני.

אצלנו במרכז לביטוח עסקים, תוכלו למצוא פתרון בפוליסת ביטוח אחריות מקצועיות המותאמת באופן פרטני לכל בעלי המקצוע, לרבות, רואי חשבון, אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין, ממוני בטיחות במקום העבודה ועוד. הידע המקצועי העומד לרשותנו בענף הביטוח לעסקים בשילוב ההיכרות המעשית שלנו עם תחום ביטוחי אחריות מקצועית, מאפשר גם לכם מהמעטפת הביטוחית המורחבת ביותר עבורכם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח למאמני פילאטיס

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח למאמני פילאטיס

לא משנה אם אתם מעבירים שיעורי פילאטיס מכשירים כשכירים או אם אתם מעבירים חוג פילאטיס מזרן בסטודיו הביתי שלכם – מומלץ שתבטחו את עצמכם עם ביטוח למאמני פילאטיס, לכל מקרה. מדוע זהו ביטוח שהוא בגדר חובה לכל מדריך פילאטיס, מה הוא מכסה וכמה הוא עולה?

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן