ביטוח למשרד בהתאמה אישית לכל אחד

אם יש לכם משרד, הדרך הכי טובה להתגונן מפני שלל נזקים שעלולים לקרות במסגרת פעילותכם העסקית היא באמצעות ביטוח למשרד בהתאמה אישית. מה הביטוח כולל, למי זה מתאים ועוד – כל זאת במאמר שלפניכם.

מה זה ביטוח למשרד?

לכל עסק יש ביטוח עסק ייחודי המתאים לצרכים שלו. בדומה לכך ביטוח למשרד נועד להעניק לכם הגנה מפני כלל הסכנות אשר אליהם אתם חשופים בעבודתכם. למרות שהמשרד הוא סביבה שנחשבת לבטוחה יחסית, עדיין יכולים לקרות כל מיני תקלות, תאונות ותקלות שעלולות להוציא את מהמסלול ולגרום לכם הוצאות רבות ובלתי צפויות. ביטוח למשרד נועד כדי להחזיר אתכם כמה שיותר מהר לשגרת יומכם, במקרה שבו חלילה קורה אירוע בלתי מתוכנן שגורם לנזקים.

אילו כיסויים כלולים בפוליסת ביטוח למשרד?

ביטוח משרד נועד להעניק לכם הגנה ב- 360 מעלות על שלל נזקים שיכולים להיגרם למבנה או לתכולה שבמשרדכם בעקבות פריצה, שוד, שריפה, פגעי מזג האוויר ואפילו תביעות שלקוחות יכולים להגיש נגדכם בעקבות פעילותכם.

הפוליסה בנויה בשיטה הכוללת כיסוי למגוון סיכונים, שניתן לרכוש במשולב או בנפרד, לפי בחירתכם. בין הכיסויים שניתן לרכוש:

ביטוחים בסיסייםשדרוגים והרחבות
ביטוח מבנה ותכולהביטוח אובדן הכנסה
ביטוח תכולהביטוח ציוד אלקטרוני, שחזור מידע, מסמכים ומאגרי נתונים
ביטוח נזקי טבעביטוח רעידות אדמה
ביטוח נזקי פריצה וגניבהביטוח נזקי טרור
ביטוח אחריות כלפי צד גביטוח אחריות מקצועית
ביטוח חבות מעבידיםביטוח תאונות אישיות
 ביטוח חפצי אומנות
 ביטוח שמשות
 ביטוח שבר שמשות
 ביטוח דמי שכירות
 ביטוח כספים בכספת ובמעבר
 ביטוח סייבר

למה כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח למשרד?

כאמור, ללא ביטוח למשרד, אתם בעצם עלולים למצוא את עצמכם משלמים הרבה מאוד כסף על מנת לשקם את משרדכם בעקבות נזקים מסוג זה, ואפילו עבודתכם השוטפת עלולה להיפגע ובהתאם לכך גם פרנסתכם ועתידכם. אנחנו נדאג להתאים לכם ביטוח למשרד שתפור למידותיכם כדי להעניק לכם את הביטחון שהמשרד שלכם מוגן מפני שלל צרות שעלולות לקרות בכל רגע נתון.

המשרד הוא מקור פרנסתכם, הגנו עליו!

המשרד מהווה את מקור הכנסתכם ולעתים גם מפרנס משפחות נוספות. כל פגיעה בעבודתכם השוטפת עשויה להוביל לנזק כלכלי עצום ולפגיעה בפרנסתכם ובפרנסת עובדיכם. המומחים של מרכז הביטוח לעסקים מציעים לכם ביטוח עסק בהתאמה אישית, תוך התחשבות בכל המאפיינים: מספר עובדים, תכולה, תחום, סוג המבנה, תנועת לקוחות, היסטוריה ביטוחית ועוד.

כבר עשרות שנים אנו מלווים בעלי משרדים מכל הסוגים: רופאים, אדריכלים, מהנדסים, מטפלים, מעצבים, רואי חשבון, הנדסאים ועוד. בין אם אתם עסק חדש ובין אם אתם עסק ותיק שצריך לחדש את הפוליסה שלו, אנו מקפידים להשוות עבורכם מחירים ותנאים בין הפוליסות שלחברות הביטוח המובילות ולהתאים לכם את הפתרון המושלם עבורכם. כמו כן אנו מלווים אתכם בזמן אמת ומייצגים אתכם בכבוד מול חברות הביטוח כדי שהתביעות שלכן יטופלו במהירות וביעילות. השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן