סוכן ביטוח לעסקים – נעים להכיר

כשכואב לך הגב, כנראה שתעדיפן לפגוש לאורתופד ולא את רופא המשפחה. אותו הדבר לגבי סוכני ביטוח – אם אתם באמת רוצים שירות מקצועי, חשוב שיהיה לכם סוכן ביטוח לעסקים. במאמר זה המומחים של מרכז הביטוח לעסקים יספרו לכם על תפקידם ובמה הם נבדלים מסוכני ביטוח אחרים.

לא כל סוכן הוא סוכן ביטוח לעסקים!

ממש כמו שהסוכן הפנסיוני דואג לפנסיה שלכם וסוכן הביטוח הקלאסי דואג לתיק הביטוחי הפרטי שלכם, סוכן ביטוח לעסקים דואג להגן על העסק שלכם באמצעות ביטוחים מתאימים. אמנם קיימת קרבה בין כל סוגי הסוכנים שציינו, אך עדיין יש הבדל מהותי ביניהם.

סוכן ביטוח שמתמחה בתחום האלמנטרי, לא יידעו בהכרח לאפיין את צורכי העסק שלכם כדי לכסות אותם כראוי. סוכן ביטוח לעסקים מקצועי ומנוסה כן יידע איך ליצור עבורכם מעטפת מתאימה של הגנות, כדי שאם חלילה תזדקקו לה, היא אכן תעניק לכם את רשת הביטחון המיטבית.

מהו תפקידו של סוכן ביטוח לעסקים?

חשוב להבין שכדי לרכוש פוליסת ביטוח לעסק, צריך להתייחס למשתנים רבים כדי לבחור את זו שמתאימה לכם. קיימים פערים רבים ותנאים שונים בפוליסות של החברות השונות וכמובן גם הפערים בין המחירים בהחלט עשויים להיות משמעותיים.

תפקידו של סוכן ביטוח לעסקים מורכב מכמה היבטים, ואנו נתייחס ל- 5 העיקריים שבהם:

  • התאמת הביטוח לצורכיכם הספציפיים – חשוב להבין שפוליסת ביטוח לעסק היא עניין חשוב שאין להקל בו ראש. לכל עסק יש את הצרכים הייחודיים שלו, המאפיינים שלו ועוד שלל פרמטרים שדורשים התייחסות מלאה ונכונה. סוכן ביטוח יידע לכוון ולהנחות אתכם ואף לאפיין את הסיכונים אליהם אתם חשופים כדי להתאים לכם את הביטוח ממש כמו כפפה ליד. גם אם נדמה לכם שאתם מודעים לכל סיכונים שאליהם אתם חשופים, פעמים רבות סוכני הביטוח מעלים למודעות שלכם סיכונים נוספים, שלא חשבתם עליהם.
  • הוזלת הביטוח – לפעמים בעלי עסקים שוקלים לרכוש ביטוח כל הסיכונים. מדובר בביטוח טוב שמספק הגנה מעולה, אבל מצד שני הוא הרבה יותר יקר בהשוואה לרכישת ביטוח עסק עם הרחבות ספציפיות עבורכם. הסוכנים שלנו ייעצו לכם מהו הביטוח המשתלם ביותר עבורכם, הן ברמת הכיסויים והן ברמת המחיר.
  • איתור ביטוחים נשכחים – הרבה בעלי עסקים אינם מודעים שהם משלמים על ביטוח כזה או אחר, ולפעמים אפילו נוצר מצב שהם משלמים על כפל ביטוחים, למרות שאם חלילה יצטרכו לממש את הפוליסה, לא יוכלו ליהנות מכיסוי כפול. הסוכנים יוכלו לאתר עבורכם את כל הביטוחים שייתכן ושכחתם שיש לכם או להוזיל ביטוחים שיש לכם.
  • ניהול משא ומתן מול חברות הביטוח – לעתים, בעקבות סיבות כאלה ואחרות, חברות הביטוח דורשות להחריג מצבים מסוימים ואפילו מסרבות לבטח בעלי עסקים לפעמים. בזכות היכרותו המעמיקה של סוכן הביטוח עם התחום ובזכות קשריו המקצועיים, הוא יוכל להסיר את המגבלות במקרים מסוימים או לפחות לדאוג שיבטחו אתכם.
  • ייצוג בהגשת תביעת ביטוח – אם חס וחלילה יש צורך להגיש תביעה ולממש את הפוליסה שלכם, סוכן הביטוח ידאג לעזור לכם בהתנהלות מול חברת הביטוח, ייצג אתכם מולה ויזרז תהליכים על מנת שתוכלו להתפנות לדברים אחרים.

אל תהמרו על העתיד שלכם! פנו עוד היום לסוכנים שלנו

לא משנה עד כמה גדול העסק שלכם, חובה שיהיה לכם פוליסת ביטוח לעסק. צרו קשר עוד היום עם הסוכנים שלנו במרכז הביטוח לעסקים, והבטיחו לעצמכם שקט נפשי. כבר שנים רבות אנחנו עוסקים בהתאמת ביטוחים לעסקים מכל הסוגים ובכל סדר גודל שהוא. נשמח לייעץ לכם, לכוון אתכם ולהעניק לכם ליווי צמוד ומקצועי לאורך כל הדרך.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן