ביטוח כספים

בעלי עסק בו מתקיימת פעילות של אחזקת והנעת כספים מכל סוג? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח כספים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים.

בעלי עסק בו מתקיימת פעילות של אחזקת והנעת כספים מכל סוג? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח כספים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים.

ביטוח כספים הינה פוליסה המיועדת לכל סוגי העסקים בהם מתקיימת תנועת כספים מכל סוג ובכל סדר גודל, לרבות, תנועת מזומנים, המחאות (צ'קים ודואר), שוברי תשלום של כרטיסי אשראי, בולי דואר, ניירות ערך, שטרי חוב וכדומה. פ

וליסה זאת מיועדת אומנם לצרכי כיסוי ביטוחי מקיף מפני אובדן ו/או נזק לכספי בית העסק בעת הימצאותם בכספת המוחזקת על ידי בעלי הפוליסה ו/או במהלך העברתם, אך ניתן להרחיבה לצרכי כיסוי ביטוחי לכספים המצויים בקופות הרושמות בבית העסק ו/או בביתם של בעלי הפוליסה.

ביטוח כספים - מרכז הביטוח לעסקים

ביטוח כספים – עיקרי הפוליסה

בתי עסק בהם מתקיימת תנועת כספים, חשופים למגוון סיכונים הניתנים לכיסוי ביטוחי באמצעות פוליסת ביטוח כספים. פוליסה זו מיועדת לצרכי כיסוי בפני אובדן או נזק לכספי בית העסק וזאת בהתאם לעיקרי הפוליסה הבאים:

ביטוח כספים בהעברה – כיסוי ביטוחי עד לסכום המצוין בפוליסה במקרה של אובדן כספים בעת העברתם ממקום אחד למשנהו בשטחיה של מדינת ישראל (כולל השטחים המוחזקים על ידי צה"ל ומערכת הביטחון)

  • ביטוח כספים בכספת- כיסוי ביטוחי עד לסכום המצוין בפוליסה לכל סוגי הכספים המוחזקים על ידי בעלי העסק בכספת נעולה בשטח בית העסק – כיסוי ביטוחי זה כולל כיסוי לנזק או אובדן במקרה של נקזי אש, פריצה, שוד או גניבה מהכספת.
  • ביטוח כספים המוחזקים במגירה ו/או קופה רושמת- הרחבה ביטוחית לצרכי כיסוי במקרה פריצה שוד או גניבה (עד הסכום המצוין בפוליסה) בתנאי שכספים אלו הוחזקו על ידי בעלי העסק במגירה נעולה ו/או קופה רושמת.
  • ביטוח כספים בעת המוחזקים על ידי בעלי העסק בבתיהם- הרחבה ביטוחית לצרכי כיסוי בגין אובדן ו/או נזק לכספים (עד הסכום המצוין בפוליסה) המצויים במקום מסתור בבתיהם של בעלי העסק (מחזיקי הפוליסה), שותפיהם ו/או עובדיהם. 

ביטוח כספים – הדרך הבטוחה להגן על כספי בית העסק

ביטוח כספים בכספת ו/או בהעברה מיועד לכל אחד ואחת מבעלי העסקים שביניכם שבהם מתקיימת תנועת כספים ברמה השוטפת ו/או באופן תקופתי. ביטוח זה מאפשר לכם להתגונן מפני אובדן ו/או נזק לכספיכם ועמל כפיכם והוא מהווה למעשה את הדרך הבטוחה להגן על כספי בית העסק בכל רגע נתון.

אצלנו במרכז לביטוח עסקים, תוכלו למצוא שירותי תכנון והקמה של פוליסות ביטוחי כספים המותאמים לכל בית עסק ברמה הפרטנית.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
3 דברים שלא ידעתם על ביטוח לעסקים (1)

3 דברים שאולי לא ידעתם על ביטוח לעסקים

כל בעל עסק משקיע משאבים עצומים, פיזיים ומנטליים, וכמובן לא מעט כסף כדי להקים את העסק שתמיד חלם עליו. כדי להגן על העסק, מומלץ לעשות ביטוח לעסקים. הנה כמה עובדות חשובות שאולי לא ידעתם על הפוליסה החשובה הזו.

קרא עוד »
ביטוח עסק קטן

הכול על ביטוח עסק קטן

ביטוח עסק קטן הוא דבר הכרחי לכל בעלי העסקים הקטנים, הנושאים באחריות גדולה, הן כלפי העובדים והן כלפי הלקוחות. זאת, בכל התחומים האפשריים, בין אם מדובר

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן