מה זה ביטוח עסק ולמה אסור לוותר עליו?

כל אדם שפותח עסק עושה זאת במטרה שיהיה לו אפשרות לפרנס את עצמו ואת משפחתו ולהתקיים בכבוד וכך ודאי גם אתם. אבל כדי להגן על מקור הכנסתכם חשוב שיהיה לכם ביטוח. בואו לגלות מה זה ביטוח עסק, מה הוא מכסה ולמה חשוב שיהיה לכם אותו.

מהו ביטוח עסק?

כדי להסביר מה זה ביטוח עסק – נתחיל מהיסוד. ביטוח עסק נועד לספק לכם הגנה במקרה שבו חלילה יקרה נזק לעסק שלכם, הוגשה נגדכם תביעה או שאירע מצב אחר שעלול להוביל אתכם להוצאות כבדות.

כל מי שיש לו עסק, ולא משהו מהו גודלו או היקף עבודתו, צריך שיהיה לו לפחות ביטוח עסק בסיסי על מנת להתגונן ממצבים אלו, ולהימנע ממצב כלכלי עגום. לשם כך, חייבים לברר מהם צורכיכם הביטוחיים היחודיים שלכם, ולרכוש את הכיסויים המתאימים.

מי צריך ביטוח עסק?

נכון לשנת 2021, בישראל יש כ- 300,000 בעלי עסקים עצמאים העוסקים בשלל תחומים: חלקם נמצאים בחנויות פיזיות, אחרים מנהלים חנויות אונליין, עסקים אחרים מספקים שירותים או מוצרים כאלה ואחרים. כל אחד ואחת מבעלי המקצוע חייב שיהיה לו ביטוח עסק, בהתאם לסוג פעילותו, עיסוקו והסיכונים הרלבנטיים, על כל צרה שלא תצוץ, במוקדם או במאוחר.

חשיבות ההתאמה האישית

אי אפשר לענות על השאלה מה זה ביטוח עסק מבלי להתייחס להיבט הספציפיות שלו. יכולים להיגרם שלל נזקים לעסקים: פריצה וגניבת ציוד, הצתה מכוונת או שריפה אקראית, נזק לרכוש ולמבנה העסק כתוצאה מהצפה, נזק שנגרם ללקוחות או לאדם אחר שהגיע לעסק שלכם והיד עוד נטויה.

ביטוח עסק מכיל כמה ביטוחים בסיסיים, שכדאי שיהיו לכל בעל עסק, למשל ביטוח רכוש לתכולה שכולל מקרים של שריפה, פריצה, גניבה ונזקי טבע. עם זאת, חשוב להתאים את הביטוח באופן פרטני לכל עסק ועסק. לדוגמה חנות שמוכרת סחורה חייבת שיהיה לה ביטוח מלאי ומשרד חייב שיהיה לו ביטוח לציוד אלקטרוני.

עם הסטטיסטיקה של ימינו, ביטוח עסק הוא לא מותרות!

80% מהעסקים הקטנים והבינוניים נסגרים כבר במהלך השנתיים הראשונות לקיומם – רק 1 מתוך 5 מצליח לשרוד. רבים מהם נסגרים בגלל שלא יכלו לעמוד בהוצאות שנכפו עליהם כתוצאה מאירוע שהיה יכול להיות מכוסה במסגרת ביטוח עסק.

האם ידעתם שמספיקה טעות אחת קטנה, שאפילו לא קרתה באשמתכם, כדי לחשוף את העסק שלכם לתביעות? האם ידעתם שיש הרבה סיכונים מעבר לאלה שהזכרנו שמאיימים על פרנסתכם? פשוט אי אפשר לוותר על ביטוח לעסק בהתאמה אישית, כי רוב הסיכויים שאתם לא תוכלו לעמוד בהוצאות הבלתי צפויות!

לסיכום – מה זה ביטוח עסק ומה הצעד הבא שלכם?

עכשיו, אחרי שהבנתם מה זה ביטוח עסק, נסכם: ביטוח עסק איכותי מעניק לכם שקט נפשי באמצעות כיסוי של מגוון מצבים שעלולים לגרום נזק לעסק, ומונע מכם להגיע למצב של הוצאות כבדות העלולות בין רגע להוביל אתכם לפשיטת רגל.

חשוב מאוד להתייעץ עם סוכן ביטוח שמתמחה בהתאמת ביטוח לעסקים שונים, ולתחום שלכם בפרט. אנחנו במרכז הביטוח לעסקים עוסקים כבר עשרות שנים בהתאמת ביטוח לעסקים מכל הסוגים, ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברות הביטוח המובילות.

אנו נדאג לוודא שרכושכם מבוטח בערכו הראלי, כד שאם חלילה תצטרכו להגיש תביעה לחברת הביטוח, לא תקלעו למצב שבו אתם מגלים שהביטוח שלכם לא מכסה את הנזק שנגרם לכם. זה הזמן לדאוג לעתידכם ועתיד יקירכם וכמובן גם לעתיד עובדיכם ומשפחותיהם. צרו איתנו  קשר עוד היום לפרטים נוספים ולהתאמת ביטוח עסק שיעניק לכם שקט נפשי.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן