ביטוח אומנויות לחימה – יש מי שעוזר לכם להילחם

מורים, מדריכים ומאמני אומנויות לחימה נאלצים להתמודד עם אחריות כבדה במסגרת עבודתם. במסגרת כל אימון עלול להיגרם למתאמנים נזק פיזי משמעותי, וכל נזק שכזה יכול בקלות להוביל לתביעה נגדכם. לכן, חשוב שיהיה לכם ביטוח אומנויות לחימה. מה הביטוח מכסה ומה צריך לבדוק? טוב ששאלתם, כי המומחים של מרכז הביטוח לעסקים נמצאים כאן כדי לעשות סדר.

למה בכלל כדאי לרכוש ביטוח אומנויות לחימה?

למרות שמדובר בתחביב מהנה וחיובי המאפשר ללמוד דרכי התגוננות להגנה עצמית, שיפור הביטחון העצמי, תרגול משמעת ופריקת אנרגיות, הרי שמדובר שהמתאמנים שלכם חשופים לפגיעות, לפציעות ובמקרים נדירים גם למוות. לכן אתם כמאמנים, מדריכים או מורים בתחום זה, פשוט לא יכולים לוותר על ביטוח אחריות מקצועית למאמן אומנויות לחימה.

מספיק טעות קטנה או קצר בתקשורת שעלול להוביל בקלות לתביעה בסכומים אסטרונומיים, שעלולים לגרום קטסטרופה כלכלית אם אתם לא נערכים לכך מראש. ביטוח אחריות מקצועית נועד כדי לעזור לכם בכיסוי ההוצאות המשפטיות הנדרשות לצורך התמודדות עם התביעה, לרבות תשלום הפיצויים, במידת הצורך. הכל כמובן בהתאם לתנאי הפוליסה וגובה גבול האחריות שעליו סיכמת מול חברת הביטוח ביום הצטרפותכם. הביטוח יאפשר לכם להתמודד עם התביעה בקלות, במהירות וביעילות, במינימום טרדות כלכליות.

איזה כיסוי תקבלו במסגרת הפוליסה?

אין ספק שמדובר בתחום שבו קיימים סיכונים רבים, המתבטאים בדרכים מגוונות: החל מפציעות שיכולות לנבוע עקב פעילות מאומצת ורבה או עקב הדרכה שגויה או שימוש במתקנים לא בטיחותיים.  הפציעות יכולות להיות פיזיות, נפשיות או שכליות ואפילו מוות במצבים נדירים וקיצוניים, וכל אלה יכולים להתרחש בכל אימון רגיל. לעתים, פציעה יכולה גם לגרום נזק כלכלי משמעותי ומפח נפש עבור מתאמנים, במיוחד אם מדובר בספורטאים מקצועיים בעלי קריירה בינלאומית.

אין ספק שחייבים לנקוט בכל צעדי הזהירות הנדרשים, להיות עירניים ולהקדיש תשומת לב מיוחדת לכל פרט ופרט. זה יכול למזער את הסיכונים למינימום הן עבור המתאמנים והן עבורכם. עם זאת, חשוב לזכור שגם אתם אנושיים, ורגע אחד של עייפות, חוסר ריכוז, טעות קטנטנה או קצר בתקשורת, עלול לעלות לכם ביוקר. ביטוח אומנויות לחימה מעניק לכם שקט נפשי כי באמצעותו ניתן לכסות את שכר הטרחה של עורך הדין ואת שאר ההוצאות המשפטיות הנדרשות, וכך ליצור רשת ביטחון כלכלית שתהיה לכם אם חלילה יתבעו אתכם בגין רשלנות.

למי כדאי שיהיה ביטוח אומנויות לחימה?

ביטוח אומנויות לחימה מתאימה לכל מי שעוסק בתחום, כמאמן, מדריך או מורה. ריכזנו בשבילכם בטבלה חלק מהמקצועות בתחום זה:

ג'ודוהיאבקותטאקוואנדוקראטה
איגרוףהגנה עצמיתסיףג'ו גיטסו
אומנות לחימה משולבתקרב מגעקונג פוטאי צ'י
קפוארהשוטוקאןMMAדניס השרדות

כמה זה עולה?

יש כמה חברות ביטוח שמציעות פוליסת ביטוח אומנויות לחימה. שווה לערוך השוואה מעמיקה ולבחון מהם התנאים שכל אחת מהם מציעה ובאיזה מחיר. עם זאת ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחיר הפוליסה, ממש כמו בכל ביטוח אחר, ולכן מאוד מומלץ להיעזר באחד המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים.

בין הגורמים העיקריים שמשפיעים על מחיר הפוליסה:

  • תחום אומנות הלחימה
  • מספר המתאמנים
  • סוג וגודל מתחם האימון
  • כמות האימונים השבועיים
  • גבול האחריות
  • גובה ההשתתפות העצמית
  • ועוד.

שימו לב – ביטוח צד שלישי לעסק אינו מספיק!

יתכן ויש כבר בידכם ביטוח צד ג' לעסק, אלא שהיא שונה מפוליסת ביטוח אומנויות לחימה שהיא למעשה ביטוח אחריות מקצועית. הרבה אנשים מתבלבלים בין שני סוגים אלה. ביטוח צד ג' מחריג מצבים שנכללים במסגרת פוליסת אחריות מקצועית, וכדאי לרכוש את שניהם, כדי ליהנות משקט נפשי אמיתי ולא חלילה לגלות בזמן אמת שאתם לא מכוסים כי אין לכם את הכיסוי המתאים.

זה הזמן להגן על עצמכם ועל יקירכם

ביטוח אומנויות לחימה מגן עליכם מפני מצב של קטסטרופה כלכלית במקרה שבו מגישים נגדכם תביעת רשלנות. המומחים שלנו עוסקים כבר למעלה מ- 20 שנה בהתאמת פוליסות ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ספורט ולמאמני כושר, וישמחו לעמוד לשירותכם. צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי ומענה אדיב לכל שאלה וכן להתאמת פוליסה איכותית ובמחיר משתלם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח למאמני פילאטיס

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח למאמני פילאטיס

לא משנה אם אתם מעבירים שיעורי פילאטיס מכשירים כשכירים או אם אתם מעבירים חוג פילאטיס מזרן בסטודיו הביתי שלכם – מומלץ שתבטחו את עצמכם עם ביטוח למאמני פילאטיס, לכל מקרה. מדוע זהו ביטוח שהוא בגדר חובה לכל מדריך פילאטיס, מה הוא מכסה וכמה הוא עולה?

קרא עוד »
ביטוח אחריות מקצועית למעסיקים (1)

למה ביטוח אחריות מקצועית כל כך חשוב למעסיקים?

אם אתם עצמאים, מנהלים עסק ומעסיקים עובדים חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית. למה זה ביטוח כל כך חשוב לעסק עם עובדים? כי גם העובדים הכי מקצועיים ומנוסים שיש עלולים לטעות, לגרום נזק ללקוח ובסופו של דבר להוביל אתכם למצב של פשיטת רגל. רק עם ביטוח מקצועי תוכלו להימנע מהמצב הזה.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן