ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה – גלגל הצלה מפני תביעות

המשמעות של להיות מדריך שחייה היא לקבל לידיכם אחריות רבה. זאת מאחר וברוב המקרים מדריכי שחייה מקבלים אנשים שאינם יודעים איך לשחות וכיצד להתנהג בסביבת מים. כדי להתגונן מפני התרחיש הגרוע ביותר, מומלץ שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה.  

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה?

לכל מאמן או מדריך שפעילותו מתבצע בבריכה, חשוב מאוד שיהיה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה, ללא קשר המתאמנים הם ילדים, נערים או מבוגרים. ברוב המקרים מדובר באנשים שנרשמים לשיעורי שחייה כי אינם יודעים לשחות או כי הם מעוניינים לשפר את הביצועים שלהם. הם אינם בטוחים בעצמם ואינם מכירים את התנועות או כיצד להתנהג במידה והתעייפו בזמן השחייה או שאם חלילה נתקלו במכשול כשלהו ולכן מרחפת מעל ראשם סכנה.

בתור מדריכים מנוסים ומוסמכים, שמכירים את התחום היטב ושמעוניינים להעביר את הידע שלהם הלאה, מוטלת עליכם אחריות לדאוג שייצאו מכל מפגש כפי שנכנסו אליו ושלא יקרה להם דבר. עם זאת, לצערנו תאונות וטעויות קורות. לא משנה כמה ידע צברתם לאורך שנות עיסוקכם בתחום או כמה שנות ניסיון יש לכם – גם אתם בני אדם ועלולים לטעות, ולצערנו גם לגרום נזקים. נזק שכזה, עלול לגרור בעקבותיו תביעה ולכן כדאי להיערך מראש, ולרכוש ביטוח למדריכי שחייה.

מהם הסיכונים הכרוכים בעבודתו של מדריך שחייה?

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה בסופו של דבר דומה למדי לביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר ומדריכי ספורט אחרים. עם זאת, חשוב לציין שבגלל שאתם חשופים לסיכונים רבים בהשוואה למדריכים אחרים, מדובר בעניין קריטי שאסור להקל בו ראש. המקום שבו אתם עובדים, התנאים של האימונים, וגם הגיל או מצבם הפיזי של המתאמנים יוצרים פתח לשלל תביעות שיכולות לצוץ בקלות.

ישנם מצבים רבים שיכולים להוביל בקלות לתביעה, למשל:

 • סכנת טביעה
 • פציעה עקב קפיצה לבריכה
 • פגיעה עקב החלקה בסביבה רטובה
 • ועוד

אילו כיסויים תקבלו במסגרת הפוליסה?

הביטוח מאפשר לכם לצמצם משמעותית את הוצאותיכם הכלכליות בעקבות תביעות רשלנות שעלולים להגיש נגדכם, ובכך להוריד לפחות דאגה אחד מהראש. במילים אחרות – אתם מכוסים מפני תביעות משפטיות שצצו בעקבות טעות אנוש שבוצעה בתום לב וגרמה נזק ללקוחותיכם בזמן הדרכה או אימון בבריכה.

הפוליסה מאפשרת לכם לקבל כיסוי הן להוצאות בניהול המשפט והן לפיצויים שאולי תאלצו לשלם לתובע, בהתאם להחלטת בית המשפט. חשוב לזכור שסכום הפיצויים בדרך כלל הוא סכום מאוד משמעותי שיכול בקלות להגיע לעשרות ולמאות אלפי שקלים (ואף יותר). באמצעות הביטוח תוכלו להימנע מהוצאות כבדות ולחזור לעיסוקכם במהרה.

יש לציין שהכיסוי שחברת הביטוח מעניקה לכם יינתן בכפוף לתנאי הפוליסה ולגובה גבול האחריות שעליו הסכמתם וסיכמתם מראש ביום שבו רכשתם לעצמכם את הפוליסה. כדי להחליט מהו גובה גבול האחריות המתאים לכם, מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח אחריות מקצועית.

למי כדאי שיהיה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה?

המומחים שלנו במרכז לביטוח העסקים עוסקים בתחום האחריות המקצועית כבר שנים, ועובדים עם הרבה מדריכים ומאמני כושר, כולל מדריכי שחייה, מאמני שחייה ומורי שחייה מכל התחומים:

 • מדריכי שחייה לתינוקות, פעוטות, ילדים, מתבגרים, מבוגרים וקשישים
 • מטפלים במים (הידרותרפיה, וואטסו, ג'הרה, טיפולי שיקום וכדומה)
 • מורים המעבירים פעילות ספורטיבית בבריכה (למשל התעמלות במים, ווטרדאנס וכו')
 • מאמנים לתחרויות שחייה מכל הסוגים – יחידים או נבחרות
 • מאמני שחייה צורנית או שחייה אומנותית
 • מאמני שחייה לטריאטלון
 • ועוד

אל תהמרו על העסק שלכם – קחו לכם גלגל הצלה

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח שמתמחות בתחום של ביטוח אחריות מקצועית כבר עשרות שנים, ומעניקים את שירותינו ללקוחות מרוצים מכל התחומים. אם אתם גם רוצים להבטיח לעצמכם שקט נפשי באמצעות ביטוח אחריות מקצועית למדריכי שחייה, וליהנות משירות ברמה גבוהה, מענה אדיב ואיכותי וליווי מקצועי צמוד במקרה הצורך, פנו אלינו עוד היום. אנחנו נדאג להתאים לכם ביטוח מדריכי ספורט ייחודי ובמחיר משתלם במיוחד.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן