השוואת מחירים לביטוח עסק – כך תעשו השוואה חכמה!

השוואת מחירים לביטוח עסק היא עניין מורכב למי שאינו מכיר את עולם הביטוחים מקרוב. אז איך מתחילים להשוות מחירים ואיך יודעים שבאמת קיבלתם הצעת מחיר משתלמת? אתם מוזמנים ליהנות מהמדריך המקיף שלנו להשוואת מחיר בביטוח עסקים

למה חשוב לבצע השוואת מחירים לביטוח עסק?

בעלי עסקים רבים מנסים לייעל את העסק כך שיוכלו ליהנות מכמה ביותר רווח במינימום עלויות תפעול. עם זאת, חלק מהעניין של חיסכון בעלויות הוא במתן דגש על נושא השמירה על הקיים. כל עוד הדברים זורמים על מי נהר שקטים – הכול טוב, אבל מה יקרה ביום סוער? האם תקלעו למערבולת ותנסו לאלתר או שתכינו את עצמכם מראש עם סירת הצלה ומצופים?

ביטוח עסק הוא חלק בלתי נפרד משמירת הקיים על העסק, כי אם חלילה תקרה תאונה, תקלה או חלילה יפקוד אתכם אסון כלשהו, יהיה לכם רשת ביטחון ותקבלו פיצוי בגין נזקים שנגרמו לעסק ובמקרים מסוימים אפילו פיצוי על אובדן רווחים.

עם זאת, חשוב לבצע השוואת מחירים לביטוח עסק, כי קיימים פערים משמעותיים בין חברות הביטוח. פערים אלה באים לידי ביטוי לא רק במחיר החודשי שתשלמו על הפוליסה אלא גם על הכיסויים במסגרת ואלמנטים נוספים כמו מחיר ההשתתפות העצמי, גובה סכום הפיצוי ועוד. השוואת מחירים לביטוח עסק היא חשובה, כדי לעזור לכם לבחור את הפוליסה הנכונה ביותר עבורכם.

למה צריך להתייחס בזמן שאתם עורכים השוואה?

כל פוליסת ביטוח עסק מורכבת מכמה וכמה רכיבים. חלקם אלמנטים בסיסיים שיכולים להיות רלבנטיים לכל בעל עסק באשר הוא (למשל ביטוח מבנה ותכולה), אחרים ניתנים לשינוי. ככל שתוסיפו יותר מודולים לפוליסה, כך היא עלולה להתייקר אך גם להעניק לכם כיסוי מקיף והרמטי יותר. ככל שתסירו ממנה רכיבים מסוימים, כך אתם יכולים להוזיל את המחיר, אך יתכן ותהיו חשופים יותר לסיכונים.

מעבר לפוליסה הבסיסית עם סעיפים נלווים לכל עסק, יש פוליסת ביטוח עסק מורחבת, שכוללת את כל הסיכונים, למעט כמה החרגות בודדות. אבל גם כאן יש אליה וקוץ בה – מצד אחד היא מקיפה, איכותית ומעולה, ומצד שני היא מאוד יקרה בהשוואה לפוליסת ביטוח עסק בהתאמה אישית.

אלו 3 הפרמטרים העיקריים שכדאי לשים לב אליהם בעת השוואת מחירים לביטוח עסק:

  1. תחום עיסוק – סוג הביטוח שאתם צריכים לעסק שלכם תלוי בראש ובראשונה בתחום העיסוק של העסק שלכם ובמקצוע שלכם. לכל עסק יש את הכיסויים הספציפיים שהוא צריך, כך למשל ביטוח חנויות יראה שונה בהשוואה מביטוח מסעדות.
  2. התמחות של חברת הביטוח בתחום שלכם – כל חברת ביטוח יודעת לבטח כל עסק. כדאי לברר אילו חברות מתמחות בביטוח עסקים מהענף שלכם.
  3. החרגות – לכל פוליסה יש החרגות מסוימות, התלויות באופן הפעילות של העסק, אם הגיש תביעות ביטוח ב- 3 השנים האחרונות, מיקום פעילותו העסקית ועוד.

איך לדעת איזה ביטוח מתאים לכם?

לפני השוואת מחירים לביטוח לעסק, ובטח שעוד לפני רכישתו, חשוב מאוד להבין מהם הסיכונים שאיתם אתם עלולים להתמודד. למשל: האם העסק נמצא במבנה ישן או חדש, האם קיימת אבטחה מסודרת למבנה הזה, מהם אזורי הפשיעה באיזור, אילו דברים עלולים להיגנב או להינזק בדרך אחרת ועוד. לצורך אפיון הצרכים של העסק שלכם כדאי מאוד להיפגש עם סוכן ביטוח שמתמחה בהתאמת פוליסות ביטוח לעסקים מכל התחומים.

איך סוכן ביטוח יכול להועיל לכם?

סוכני ביטוח שלנו במרכז הביטוח לעסקים יכולים לעזור לכם בדרכים רבות:

  • בעת אפיון צורכי העסק שלכם, הסוכנים שלנו יכולים לעלות על נקודות שבכלל לא חשבתם עליהם, שעלולות להיות קריטיות כדי שתקבלו את ההגנה המקסימלית והנחוצה לכם.
  • הסוכנים שלנו יידעו לבחון מהם באמת רלבנטי עבורכם ומה פשוט ייקר את הפוליסה שלכם ללא הצדקה ממשית
  • הסוכנים שלנו יבדקו אם עלולות להיות החרגות בפוליסה או עניינים אחרים שעלולים להשאיר אתכם חשופים לסיכונים (למשל זמני המתנה למימוש הפוליסה).
  • הסוכנים שלנו יוכלו לאתר עבורכם ביטוחים יקרים שעליהם אתם כבר משלמים שנים רבות פרמיות גבוהות ולחסוך לכם לא מעט כסף.
  • הסוכנים שלנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בארץ, ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המשווה ביניהם במחירים ובכיסויים, כדי למצוא עבורכם את הפוליסה המשתלמת ביותר.
  • לסוכנים שלנו יש יתרון משמעותי על חברות הביטוח הישירות – הם עוזרים לכם לבחור את הכיסוי, ומוודאים שאתם באמת מכוסים כמו שצריך ואם נוספו סעיפים מיותרים שמייקרים את המחיר.

רוצים לצאת מרוצים? דברו עם המומחים!

צרו קשר עוד היום המומחים של המרכז לביטוח עסקים ותיהנו משירות אדיב, ייעוץ מקצועי, ליווי צמוד לאורך כל הדרך, הצעת מחיר מעולה וביטוח שבאמת יעניק לכם שקט נפשי. אנחנו כאן בשבילכם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח כספים

בעלי עסק בו מתקיימת פעילות של אחזקת והנעת כספים מכל סוג? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח כספים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן