למה ביטוח עסק זה בעצם ההשקעה הכי טובה בו?

לא כולם מתחברים לרעיון של ביטוח, כי בעצם משלמים על משהו מעורפל, שאמור לשמש כרשת ביטחון אם חלילה משהו יקרה. אבל האמת היא שהסטטיסטיקה לא משקרת: השאלה היא לא אם משהו יקרה, אלא מתי, ולכן מומלץ שיהיה לך ביטוח עסק.

ביטוח עסק – לא חובה, אבל בהחלט מומלץ לשקול בחיוב

אמנם במדינת ישראל אין חוק שמחייב את בעלי העסקים לבטח את עצמם בביטוח מתאים, אך למרות זאת, בהחלט כדאי לשקול זאת בחיוב. זה לא כל כך נעים לחשוב על כך, אבל אנחנו שומעים על כל כך הרבה עסקים שנסגרים מדי שנה, וחלקם נסגרו רק בגלל שהחליטו לוותר על ביטוח עסקים ולסמוך על המזל, אך לצערנו, הגורל שלהם לא האיר להם פנים. מאחר והעסק הוא מקור פרנסתכם (ולעתים גם של משפחות אחרות), אנחנו ממליצים לא ליטול סיכונים מיותרים ולהמר על העתיד שלכם.

סוגי ביטוחים לעסקים

לפני שנסקור את הכיסויים הקיימים במסגרת ביטוח עסקים, נתייחס קצת אל סוגי הביטוחים הקיימים. חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של ביטוחים לעסקים, שבגדול ניתן לחלק אותם לשני סוגים: הסוג הראשון נועד לכסות נזקים פיזיים שנגמרים למבנים או לרכוש, כאלה שניתן לראות, לממש ולהרגיש. הסוג השני נועד לכסות נזקים שהם נזקים יותר אמורפיים ומעורפלים וכאלה שלרוב מעורבת בהם תביעה כספית רחבת היקף. ביטוחים מסוג זה כוללים למשל ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח אחריות מוצר וכן ביטוח צד ג' לעסק. ביטוח עסקים משתייך לז'אנר הראשון, שנחשב ליותר בסיסי ולכן רלבנטי לבעלי מקצוע רבים, אך יש בו גם רכיבים מסוימים ששייכים לז'אנר השני של הביטוחים.

אילו כיסויים מכסה ביטוח עסקים?

בעל עסק שהוא בעל נכס פיזי (או שוכר כזה), חשוף לשלל סיכונים שעלולים להסב לו נזק כספי משמעותי. פוליסת הביטוח מכסה מגוון רחב של סיכונים כאלה, כולל:

  • ביטוח מבנה – כיסוי נזקים שנגרמו למבנה עצמו
  • ביטוח תכולה – כיסוי נזקים שנגרמו לסחורה ולציוד בעסק
  • ביטוח צד ג' – כיסוי נזק שנגרם לאדם (או לרכושו) בזמן שביקר בעסק
  • ביטוח חבות מעבידים – כיסוי נזק שנגרם לעובד בעבודתו או בעקבותיה
  • ביטוח אובדן הכנסות ורווחים – כיסוי השבתת העסק לצורך שיפוצו ושיקומו לאחר שנגרם לו נזק

למה כדאי לרכוש ביטוח עסק בהתאמה אישית?

כל בעלי העסקים חשופים לסיכונים. חלקם משותפים לכל בעל עסק באשר הוא, אבל חלקם ייחודיים ודורשים הגנה ספציפית והרחבת הביטוח מעבר לשכבת הבסיס הכלולה במסגרת ביטוח עסק גנרי. הרי לא נצפה שלבעלת מסעדה ולבעל משרד ליחסי ציבור תהיה בדיוק את אותה הפוליסה. עם זאת, לפעמים ישנם כיסויים מיותרים או החרגות כלשהם שרלבנטיות לבעלי עסקים מסוימים אך לא רלבנטיים לאחרים, וניתן להסיר אותם. כדי שהכיסוי שלכם יהיה מתאים לכם כמו סיר למכסה כדאי מאוד לפנות לסוכן ביטוח שמתמחה בביטוח עסקים, שיידע לאפיין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את הפוליסה הראויה במחיר אטרקטיבי.

השקעה קטנה, שקט נפשי גדול

מחיר הפוליסה של ביטוח לעסק היא כאין וכאפס בהשוואה להוצאה מכיסכם אם חלילה ייגרם נזק לעסק שלכם. לדאובננו, גם כשעובדים "BY THE BOOK", נזהרים ונשמרים, לפעמים נזקים יכולים להיגרם ממקור בלתי צפוי. מספיק שריפה, הצפה, פיצוץ, רעידת אדמה, פריצה או סתם ונדליזם כדי לאיים על מקור פרנסתכם.

כל ההשקעה שלכם בעסק עלולה לרדת לטמיון ותצטרכו להוציא עוד כסף על התיקון והשיקום של המבנה, הציוד והתכולה אם חלילה ינזקו. גם אם זה רק חלק קטן יחסית יינזק, ההוצאה בקלות יכולה להתגלגל לכמה עשרות אם לא מאות אלפי שקלים ואפילו יותר. האם תוכלו לעמוד בזה או שזה יגרום לכם לסגור את העסק? לא תעדיפו שיהיה לכם גב כלכלי שייגן עליכם מפני מצבים כאלה ויאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות ובקלות?

זה הזמן לקבוע עם סוכן ביטוח שמתמחה בעסקים!

לא משנה אם אתם רוכשים ביטוח עסקים לראשונה בחייכם, או אם אתם רק צריכים לחדש את הביטוח הקיים – פגישה עם סוכן ביטוח עסקי תמיד מומלצת. הוא יוכל לעזור לכם למפות את הצרכים שלכם או לבדוק אם הפוליסה הקיימת מכסה את צרכיכם הנוכחיים. אם אתם מעוניינים ברשת ביטחון כלכלית ולהגן על עצמכם ועל העסק, אתם צריכים פוליסה איכותית ומשתלמת.

פנו עוד היום למומחים של במרכז לביטוח עסקים, שעוסקים בתחום העסקי כבר עשרות שנים ועובדים בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח המובילות בארץ. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולהתאמת פוליסה במחיר משתלם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח גני ילדים

ביטוח גני ילדים – ביטוח חיוני לכל גננת

הפעלת גן ילדים כרוכה בסיכונים רבים עבור הגננת, ממש כמו שכל עוסק טומן בחובו סיכונים, ואף יותר מכך. אם את מפעילה גן, צהרון, פעוטון או משפחתון, כדאי שיהיה לך ביטוח גני ילדים שיגן עלייך. בואי להכיר את כל יתרונותיו של ביטוח זה.

קרא עוד »
מה הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לקחת בחשבון בפתיחת עסק (1)

מה הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לקחת בחשבון בפתיחת עסק חדש?

סופסוף ובשעה טובה הגשמתם חלום ופתחת את העסק שתמיד פינטזתם עליו. כדי להבטיח את קיומו, ועל מנת להבטיח שכל ההשקעה שלכם לא לטימיון, חשוב מאוד לקחת בחשבון רכישת ביטוח לעסק. למה צריך לקחת את זה בחשבון? כל התשובות במאמר.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן