הגשת תביעה למימוש ביטוח העסק

ביטוח לעסק הוא איננו רק המלצה חמה, כי אם הכרח עבור כל בעל עסק או נכס נדל"ן מסחרי, אשר רוצים להבטיח שקט נפשי וידיעה כי יש מי שעומד לצדם בעת צרה.

תביעה לצורך מימושם של ביטוחים לעסקים יכולה להתקיים עקב תרחישים שונים וביניהם: נזקי טבע דוגמת רעידות אדמה, פריצה ושוד, נזקי אש, הצפה ונזקי מים, נזק הנגרם לעובד ועוד. בחלק מן המקרים הרי שהגשת התביעה היא מהירה וחלקה, ובחלקם ייתכן ונופתע לגלות כיצד חברות הביטוח מערימות קשיים ואף חושדות שמא התקיימה פעילות פסולה לצורך קבלת הכספים.

אופן מימוש התביעה

בדומה לפוליסות ביטוח מקבילות, התהליך הוא זהה ואף פשוט למדי: בעלי הפוליסה יכול לפנות ישירות אל סוכן הביטוח אשר יחל את התהליך ואת הגשת הטפסים הנדרשים, או לחילופין לבצע את הפנייה באמצעות האמצעים המקוונים או הטלפוניים השונים אשר עומדים לרשותה של חברת הביטוח הרלוונטית.

אם ננסה לפשט את התהליך הרי שעל התובע לבצע את ההליכים כלהלן:

  • הגשת טופס תביעה – יינתן על-ידי סוכן הביטוח לצורך התחלת הליך התביעה אל מול חברת הביטוח.
  • אישורים רלוונטיים – באם מדובר בתביעת ביטוח לעסק הנובעת כתוצאה מפריצה או גרימת נזק, הרי שיש לצרף אישור משטרה.
  • שווי הרכוש שניזוק –ציוד טכנולוגי שנגנב, ריהוט שהוצף וניזוק באופן קשה, עבור כל אלו ועוד, מומלץ להיערך מראש ולצרף את מלוא המסמכים אשר יוכיחו את מידת הנזק לרבות חשבוניות ומסמכים המעידים על הערכת שווי מהימנה.

בחירת חברת הביטוח הנכונה

תהליך המימוש לכשעצמו הוא פשוט וקל, אולם יש לקחת בחשבון כי החל ממועד הגשת התביעה ועד לקבלת הכספים, ייתכן תהליך ממושך אליו יש להיערך מראש.

זכרו כי חברות הביטוח מגיעות עם גב כלכלי איתן המאפשר להליך התביעה להתפרש על פני פרק זמן ממושך, זאת בעוד שבעל עסק אשר חווה נזקים קשים או נדרש להוצאות כבדות, יבקש לקצר את התהליך ככל הניתן לצורך הזרמת הכספים מהר ככל הניתן.

לעתים, חברות הביטוח אף עלולות לנקוט באמצעים דרסטיים לרבות שכירת שירותיהם של חוקרים פרטיים לביצוע מעקבים ואיסוף ראיות המאששות את החשד שמא הנזק שנגרם למשרד נעשה מתוך מניעים כלכליים של בעל העסק.

קיצור הליכי התביעה יכול להתקיים עם בחירת חברת ביטוח המספקת שירות נעים ומסביר פנים עבור בעלי עסקים ונכסי נדל"ן מסחריים.

השירות שלנו

ברוכים הבאים לפורטל מרכז הביטוח לעסקים, אתר המרכז את מכלול המידע. במגזין שלנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של מאמרים בנושאים שונים תוך התייחסות פרטנית לסוגי עסקים משתנים לרבות מרפאות, יקבים, חברות הייטק, כמו גם סוגי ביטוחים שונים.

לקבלת הצעה משתלמת מטעם חברות הביטוח המובילות לפעילות אל מול עסקים ותוך התאמה מדויקת לצורכי העסק שלכם, השאירו לנו פניה, ונציגינו ישובו אליכם בהקדם האפשרי.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח עסק קטן

הכול על ביטוח עסק קטן

ביטוח עסק קטן הוא דבר הכרחי לכל בעלי העסקים הקטנים, הנושאים באחריות גדולה, הן כלפי העובדים והן כלפי הלקוחות. זאת, בכל התחומים האפשריים, בין אם מדובר

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן