ביטוח עסקים מעניק לך שקט נפשי בניהול העסק

יש לכם עסק או שעומדים לפתוח אחד כזה? חשוב שיהיה לכם ביטוח עסקים איכותי, על מנת שתוכלו ליהנות משקט נפשי אמיתי. כך אם חלילה תקלעו למשבר משמעותי בעקבות פעילותכם העסקית, ההשקעה שלכם לא תרד לטימיון.

ביטוח עסקים – למה זה חשוב?

כולנו כבר מכירים את הסטטיסטיקה העגומה לפיה עסקים רבים נסגרים מדי שנה, אחרים קרסו בגלל אסונות טבע, פעולות טרור ואיבה, ונדליזם או הסתבכו בתביעה משפטית וגם הקורונה פגעה אנושות בעסקים רבים. לצערנו אפשר בכל רגע נתון כמעט לפתוח את העיתון ולשמוע על עוד עסק שפשט רגל ונאלץ להיסגר, ולא חסרות דוגמאות.

כל בעל עסק חושש מהתרחיש הנורא מכל – אחרי שבמשך שנים רבות עבד קשה כדי לחסוך, עד שהחליט להשקיע את כל החסכונות, האנרגיות והזמן שלו בהקמת עסק שעליו חלם, בבוקר בהיר אחד הוא מוצא את עצמו מתמודד עם אסון, נשאר חסר כל ונאלץ לחזור לעבוד כשכיר. אם אתם גם מודאגים ממצב כזה ומעוניינים להימנע ממצב דומה, מומלץ לרכוש ביטוח עסקים, אם עדיין לכם.

פוליסת ביטוח עסקים – מה היא כוללת?

ביטוח לעסקים הוא הצעד הראשון שכל בעל עסק חייב לעשות. הפוליסה תגן עליכם מפני נזקים אפשריים שעלולים לקרות לעסק שלכם, לרבות פגיעות רכוש וגוף של עובדים ולקוחות, אשר עלולים להיגרם לכל אחד בכל רגע נתון במהלך פעילותו העסקית השוטפת.

פוליסת ביטוח עסקים כוללת לרוב את הכיסויים הבאים:

  • ביטוח למבנה ולתכולת בית העסק מפני נזקי אש, נזקי טבע, רעידת אדמה נזקי פריצה ועוד
  • ביטוח אובדן הכנסות ו/או אובדן רווחים עקב הפסקת פעילותו של בית העסק כתוצאה מהתרחשותו של אירועי ביטוחי הנכלל במסגרת ביטוח הרכוש.
  • ביטוח צד ג' לעסק (ביטוח צד שלישי)
  • ביטוח חבות מעבידים המיועד לצרכי כיסוי נזקי גוף שנגרמו לעובדים במהלך עבודתם ו/או עקב עבודתם בבית העסק
  • ביטוח ציוד אלקטרוני לרבות שחזור ואובדן מסמכים ומדיה מגנטית
  • ביטוח אחריות מוצר
  • ועוד

הרחבות אפשריות להתאמה אישית

מעבר לכיסויים הבסיסיים שבדרך כלל נכללים במסגרת ביטוח לעסקים, קיימות הרחבות המאפשרות גמישות מירבית בהתאמת הביטוח לעסקים מתחומים שונים. כך למשל ניתן להוסיף ביטוח אחריות מקצועית בהתאם לתחום עיסוקכם הייחודי, ביטוח סייבר לכל מי שמשתמש בטכנולוגיה דיגיטלית, ביטוח סיכונים מיוחדים ועוד.

כמו כן ישנו ביטוח לעסקים המותאם מראש לתחומים מסוימים, כגון: ביטוח לבתי מלאכה, בתי כנסת, מסעדות, גני ילדים, יקבים, חנויות, משרדים ועוד. חברות הביטוח עשו מאמץ כביר כדי באמת למצוא לכל בעל עסק פתרון ביטוחי שמותאם למידותיו.

זה הזמן להגן על העסק שלכם ועל עתידכם

אם עדיין אין לכם ביטוח עסקים, זה הזמן לגלות אחריות. העסק שלכם מהווה מקור פרנסה מרכזי ולעתים אפילו מרכזי עבורכם ועבור יקירכם. חשוב שיהיה לכם ביטוח עסק מקיף ואיכותי, כדי שגם בעת משבר, לא תישארו חסרי כל. בשביל זה חשוב להעזר בסוכן ביטוח מקצועי.

המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים עומדים לשירותכם כדי להתאים לכם הגנה ראויה למגוון רחב של מקרי ביטוח. אנחנו פועלים בתחום זה כבר עשרות שנים מול חברות הביטוח המובילות. ליווינו אלפי בעלי מקצוע מכל התחומים בתהליך, ונשמח ללוות גם אתכם. השאירו פרטים לצורך תיאום פגישה או שיחת אפיון צרכים לצורך ביטוח עסקים בהתאמה אישית ובמחיר משתלם, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח עסק קטן

הכול על ביטוח עסק קטן

ביטוח עסק קטן הוא דבר הכרחי לכל בעלי העסקים הקטנים, הנושאים באחריות גדולה, הן כלפי העובדים והן כלפי הלקוחות. זאת, בכל התחומים האפשריים, בין אם מדובר

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן