ביטוח אובדן רישיון מקצועי

עוסקים בענף הבריאות ומחזיקים ברישיון מקצועי? זה הזמן לדעת הכול על ביטוח אובדן רישיון מקצועי במרכז הביטוח לעסקים.

ביטוח אובדן רישיון מקצועי הינו ביטוח ייעודי לכלל העוסקים בענף בריאות הנדרשים בהחזקתו של רישיון עיסוק מקצועי. פוליסה ביטוחית זו נועדה לצרכי הבטחתה של ההכנסה החודשית בכל אותם מקרים בהם הרישיון המקצועי נשלל על ידי הרשויות וכפועל יוצא מכך נשללת מהם האפשרות להמשיך ולעסוק במקצועם עד להסדרת הרישיון.  

ביטוח אובדן רישיון מקצועי – עיקרי הפוליסה

שלילת רישיון מקצועי לעוסקים במקצועות הרפואה והרוקחות עלולה להסב נזק כלכלי לנוכח אובדן ההכנסה הנובעת כתוצאה מכך. במקרים אלו, פוליסת ביטוח אובדן רישיון מקצועי מעמידה לרשות המבוטח פיצוי חודשי בגובה הסכום הנקוב בפוליסה (מתוך ההכנסה החודשית המוצהרת על ידי המבוטח).

הפעלת הפוליסה מתאפשרת במקרים בהם הרשויות המוסמכות פעלו לשלילת הרישיון בגין הפרת חובה מקצועית אשר נעשה בתום לב על ידי המבוטח, לרבות, מקרים בהם הרישיון נשלל כתוצאה מרשלנות, טעות ו/או השמטה במסגרת עבודתו של המבוטח.

פוליסה – למי הי מיועדת?

ביטוח אובדן רישיון מקצועי מיועד לבעלי מקצועות רפואיים כגון: רופאים, רופאי שיניים, רוקחים, מרפאים בעיסוק, דיאטנים, פסיכולוגיים, קלינאי תקשורת, אופטומטריסטים, אחים ואחיות מורשים ובעלי מומחיות נוספים. רישיונות מקצועיים לבעלי מקצועות רפואיים מורשים מוסדרים ומונפקים על ידי משרד הבריאות בהתאם לקריטריונים שונים הנדרשים לכל תחום עיסוק רפואי, ולפיכך, שלילת הרישיון מתאפשרת בהתאם לתקנות המופיעות בחוקים הרלוונטיים לצורך כך.

אובדן רישיון מקצועי בחלק מהמקרים עלול להסב נזק כלכלי מתמשך ומשמעותי ולכן קיימת חשיבות רבה לקיומה של פוליסת ביטוח אובדן רישיון מקצועי בקרב כל אחד ואחת מביניכם העוסקים בענפי הבריאות, הרפואה והרוקחות.

הליכי התכנון וההקמה של הפוליסה, חייבים להיעשות בהתאם לגובה ההכנסה החודשית המוצהרת, כאשר בחלק מהמקרים הפיצוי המוענק למבוטח במקרה של שלילת רישיונו המקצועי (בהתאם לנסיבות המפורטות בפוליסה) הינו עד 75% מגובה השכר החודשי עליו הצהיר המבוטח בעת הקמתה של הפוליסה.

אצלנו במרכז הביטוח לעסקים, תוכלו להבטיח לעצמכם הליכי תכנון המותאמים עבור כלל העוסקים בענף הבריאות ברמה הפרטנית. הליכי התכנון המקצועיים שלנו בכל הנוגע להקמתן של פוליסות ביטוח אובדן רישיון מקצועי, מבוססים בין היתר על ההיכרות המעמיקה שלנו עם צרכיו הביטוחיים של כל בעל עסק ואיש מקצוע ועל הפעילות הענפה שלנו אל מול חברות הביטוח השונות העוסקות ומתמחות בענפי הביטוח השונים המותאמים לכל אנשי העסקים ובעלי המקצועות שביניכם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח כספים

בעלי עסק בו מתקיימת פעילות של אחזקת והנעת כספים מכל סוג? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח כספים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן