עצה שלנו? אל תוותרו על ביטוח אחריות מקצועית ליועצים

אם אתם עוסקים בייעוץ אתם נחשבים בעיניי לקוחותיכם בתור אנשים סמכותיים, בעלי ידע נרחב וניסיון רב, מקצועיים מאוד וככאלה שאפשר לסמוך עליהם שיתנו הכוונה ברמה הכי גבוהה בתחום ההתמחות שלהם. אך גם אתם אנשים, ועלולים לטעות ולגרום לנזקים רבים. לכן ביטוח אחריות מקצועיות ליועצים הוא בגדר חובה.

מה זה בעצם ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית מאפשר לכם לקבל הגנה כלכלית במקרה ובו הוגשה נגדכם תביעה בעקבות טעות שבוצעה בתום לב במסגרת עיסוקכם. תביעות כאלה עשויות להגיע בקלות לסכומים אסטרנומיים של כמה מאות אלפי שקלים ואף למעלה מכך. בזכות הביטוח תהיה לכם רשת כלכלית שתוכל לעזור לכם לצלוח את המשפט במינימום הוצאות ודאגות, החל מתשלום לעורך דין מטעמכם ועד לתשלום פיצויים, במידה ויידרש.

למה חשוב להתאים ביטוח אחריות מקצועית ליועצים מכל תחום?

חשוב להגיד שהתחום של הביטוחים המקצועיים הוא תחום מאוד רחב. לכל יועץ יש את הסיכונים שאליהם הוא חשוף ולכן קיימת חשיבות רבה בהתאמה ביטוח אחריות מקצועית ליועצים בכל ענף וענף. על מנת שתהיה לכם פוליסה שבאמת תואמת את תחום התמחותכם, עם כיסויים רלבנטיים, מקיפים ואיכותיים, הדבר הנכון ביותר עבורכם לעשות הוא להתייעץ עם סוכן שמתמחה בהתאמת ביטוח אחריות מקצועית ליועצים, כמו הסוכנים שלנו במרכז הביטוח לעסקים.

מה כוללת פגישה עם סוכן ביטוח בתחום זה?

לאנשים רבים חשוב לדעת מה קורה במסגרת פגישה עם סוכן ביטוח. לכן החלטנו לפרט בקצרה מהם השלבים העיקריים שלה:

  • אפיון מעמיק של סוג עיסוקכם ואופן פעילותכם העסקית
  • בחינת החוזים שיש בידכם וההתחייבויות שיש לכם מול מזמיני עבודה
  • בחינת פירוט המחזורים הרלבנטיים לתחומכם
  • אפיון הסיכונים אשר אליהם אתם חשופים

אילו יועצים צריכים ביטוח מקצועי?

כל יועץ צריך ביטוח ספציפי, המותאם אישית לצורכיו הייחודיים. הנה כמה דוגמאות הממחישות את חשיבות הפרסנוליזציה של כל פוליסה ופוליסה.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים בתחום הפיננסי

  • יועצי השקעות, מנהלי תיקי השקעות ומנהלי קרנות חייבים ביטוח אחריות מקצועית בהתאם לדרישות הסף של הרשות לניירות ערך לצורך עיסוק בתחום.
  • יועצי מס, רואי חשבון ומנהלים חשבונות מתמודדים עם תביעות רבות שגרמו לאנשים נזק כלכלי חמור, עקב עבודה לקויה או רשלנו מסוג אובדן חשבוניות, טעות בחישובים וכדומה.
  • יועצי משכנתאות, כלכלנים ויועצים עסקיים חשופים גם הם לתביעות הנובעות בעקבות התנהלות לקויה, כגון: לא סיפקו את המידע בזמן, הצגת מצג שווא, אי עמידה בהסכמים, חוסר דיסקרטיות, אובדן מסמכים, איחור בהגשת מסמכים וכדומה.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים בתחום הבטיחות

כל בעל עסק חייב למנות ממונה בטיחות לפי חוק, ולכן רבים מהם פונים אל יועצי בטיחות לצורך ייעוץ והכוונה. בעלי עסקים סומכים עליכם שתדעו לאפיין את הסיכונים הקיימים, להתריע עליהם ולהדריך כיצד להתנהל כדי למנוע אותם או למזער אותם.

אם עובד נפגע כתוצאה מרשלנותכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם מול תביעת רשלנות שעלולה למוטט אתכם כלכלית, אלא אם כן יש לכם ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות / ליועצי בטיחות.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים סביביתיים

כל מי שמספקת שירותי ייעוץ בתחום הסביבתי או עוסק בענף החומרים המסוכנים, מים ושפכים, אוויר ואנרגיה, רעש ואקוסטיקה, זיהום קרקעות, פסולת ומחזור וכדומה חשוף לתביעת נזיקין בגין ייעוץ שגוי, רשלנות וכדומה. יכולים להגיש נגדכם תביעות במסגרת תקופת הביטוח או רטרואקטיבית, ולכן חשוב שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית ליועצים סביביתיים שמכיל בתוכו הרחבה גם לתביעות מסוג זה.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים רפואיים

כל יועץ בתחום הרפואה, פרה-רפואה ורפואה רגשית פועל במטרה לעזור ללקוחותיו להתגבר על כאבים ומחלות למיניהם. עם זאת, גם הוא עלול לטעות למרות כוונתיו הטובות, ולכן חשוב שיהיה ביטוח אחריות מקצועית כדי שיציל אותו במידה וינקטו נגדו מהלכים משפטיים.

השקט הנפשי שלכם נמצא במרחק שיחה

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים הוא רשת ביטחון כלכלית. תביעה משפטית שהוגשה נגדכם עקב טעות אנוש, יכולה ממש לפגוע בכם באופן משמעותי לגרום לסגירת העסק ואפילו לפגיעה במוניטין שלכם.

המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים יתאימו לכם ביטוח מקצועי רלבנטי לתחום עיסוקכם. הצטרפו לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים שנהנים משקט נפשי, שירות מקצועי, ניסיון של עשרות שנים וכיסוי הניתן על ידי מיטב חברות הביטוח. צרו קשר עוד היום להתאמת פוליסה איכותית במחיר משתלם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח אחריות מקצועית למעסיקים (1)

למה ביטוח אחריות מקצועית כל כך חשוב למעסיקים?

אם אתם עצמאים, מנהלים עסק ומעסיקים עובדים חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית. למה זה ביטוח כל כך חשוב לעסק עם עובדים? כי גם העובדים הכי מקצועיים ומנוסים שיש עלולים לטעות, לגרום נזק ללקוח ובסופו של דבר להוביל אתכם למצב של פשיטת רגל. רק עם ביטוח מקצועי תוכלו להימנע מהמצב הזה.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן