פוליסת ביטוח סייבר מבית מגדל – יש מי שמגן עלייך

יותר ויותר עסקים עוברים לפעילות אונליין ולשימוש בטכנולוגיה מתקדמת. עם זאת, מעבר זה חושף אותם לסיכונים חדשים הנובעים ממתקפות סייבר. פוליסת ביטוח סייבר מבית מגדל היא אחת האופציות שמאפשרות להתגונן מפני סכנות אלה.

מהי פוליסת ביטוח סייבר?

בעשור אחרון חלק נכבד מהפעילות העסקית עבר להתקיים ברשת האינטרנט, ואם היינו צריכים הוכחה לכך שכל עסק חייב נוכחות ברשת, הרי שהקורונה הוכיחה זאת ללא ספק. אין ספק שלעולם הדיגיטציה ולטכנולוגיה יש ערך עצום עבור עסקים וחברות רבות, אך היא גם חושפת אותם לסיכונים חדשים – ובדגש על מתקפות סייבר. פוליסת ביטוח סייבר מסייעת לכל מי שרוצה להתכונן מפני נזק שעלול להיגרם כתוצאה ממתקפה כזו וסיכוני סייבר אחרים.

מה כוללת פוליסת ביטוח סייבר לעסק?

חברת מגדל מציעה כיסוי ביטוחי רחב היקף, הכולל היבטים רבים, ואלה העיקריים שבהם:

  • הגנה לבית העסק – כיסוי עלויות והוצאות, אובדן רווחים עקב פריצת אבטחת מידע וכיסוי בגין סחיטת סייבר.
  • חבות צד ג' – כיסוי להפרת סודיות בנתונים אישיים וכיסוי חבות בגין תכני מדיה.
  • מוקד סייבר 24/7  המוקד מעניק תמיכה מקצועי ומעניק לכם ליווי צמוד בכל שלבי האירוע (מוגבל ל – 72 שעות מההודעה על האירוע) .
  • שירות סקר אבטחת מידע ללא עלות – החברה מבצעת סריקה תקופתית של מערכות המחשוב שלכם כדי לבחון אם יש שינוי ברמת הסיכון..

 מה עוד צריך לדעת על ביטוח סייבר מגדל?

  • גובה גבול האחריות המקסימלי עד 2,000,000 לתקופה ולמקרה
  • הפוליסה מספקת כיסוי משולב לכם ולצד ג'. לא ניתן לרכוש פוליסה חלקית
  • קיימת הגבלה למחזור פעילות של עד 50,000,000 ₪ שנתי
  • קיימת הרחבה אוטומטית לכיסוי הוצאות יחסי ציבור שנדרשו בעקבות אירוע סייבר. במסגרת הביטוח תקבלו שיפוי (כיסוי להוצאה) בגין עלויות והוצאות על מנת למנוע או לפחות למזער למינימום פגיעה במוניטין שצברתם ובשמכם הטוב.

איך רוכשים את הפוליסה?

כבר למעלה מ- 20 שנה המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים עובדים בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח המובילות, כולל חברת מגדל. נשמח לשוחח או להיפגש אתכם על מנת לאפיין את צורכי העסק הייחודיים, לערוך עבורכם השוואת מחירים יסודית ומעמיקה ולאתר עבורכם את הביטוח המתאים ביותר, עם המחיר המשתלם ביותר. כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם והמומחים שלנו יצרו אתכם קשר. אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים ותיהנו משקט נפשי.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן