ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים

עולם העסקים המודרני, הדינמי והתובעני, מחייב את בעלי העסקים הפועלים בתוכו, להתמודד עם מגוון רחב של החלטות מקצועיות אותן הן נדרשים לקבל בפרקי זמן קצובים וקצרים בחלק גדול מהמקרים. כפועל יוצא מכך, כלל בעלי העסקים עלולים למצוא את עצמם חשופים לסיכונים שונים המלווים את החלטותיהן העסקיות שמבקרים מסוימים עלולים אף להוביל להגשת תביעות אישיות כנגד מקבלי ההחלטות.

לפיכך, כל איש עסקים ו/או נושאי משרה בכירה (לרבות דירקטורים) בחברות מסחריות וציבוריות כאחד, חייב להגן על עצמו מפני תביעות שונות העלולות להיות מוגשות כנגדו לאורך כל תקופת פעילותו העסקית, ולצורך כך בדיוק עומד לרשות בעלי העסקים, נושאי המשרה הבכירה והדירקטורים בחברות, מערך ביטוחי מורחב הידוע גם בשם ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים.

ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים משלב בתוכו מספר סוגי ביטוח שונים המותאמים לכלל הסיכונים אליהם חשוף המבוטח, כאשר בין יתר סוגי הביטוחים הנכללים במערך זה תוכלו למצוא:

  • ביטוח נושאי משרה ומנהלים בכירים הוא ביטוח זה מיועד לצרכי כיסוי לאחריות הניהולית של נושאי משרה ומנהלים בכירים וזאת מפני תביעות צד ג' אשר ניזוקו בגופם ו/או ברכושם עקב רשלנות ניהולית.
  • ביטוח אחריות מקצועית המיועד לצרכי כיסוי המבוטח בגין נזק ו/או אובדן אשר נגרם לכל אדם ו/או לגוף מקצועי אחר כתוצאה ממחדל, רשלנות או הפרת חובתו המקצועית של המבוטח.
  • ביטוח חבות מוצר המיועד לצרכי כיסוי המבוטח בגין תביעות המוגשות נגדו בטענת פגיעה ו/או נזק בגוף ו/או ברכוש של כל אדם ו/או גוף מקצועי אחר עקב שימוש במוצרים השונים אשר יוצרו, שווקו, הותקנו או טופלו על ידי המבוטח.

ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים – למי הוא מיועד?

ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים מיועד למגוון רחב של אנשי עסקים, בעלי מקצועות חופשיים, נושאי משרה, מנהלים בכירים ודירקטורים. לפיכך, מאפייני הביטוח ומרכיביו הביטוחיים, חייבים להיות מותאמים למכלול הסיכונים אליהם חשוף המבוטח ולצורך כך קיימת חשיבות רבה להליכי הקמת פוליסת חבויות וסיכונים מיוחדים בהתאמה אישית.

לפרטים נוספים אודות ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים אנו מזמינים גם אתכם לפנות לנציגי "המרכז לביטוח עסקים". למידע ופרטים לחצו כאן או חייגו.

ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים - מרכז הביטוח לעסקים
שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן