מחיר ביטוח עסק – איך לקבל הצעת ביטוח שווה?

מחיר ביטוח עסק יכול להיות מושפע מפרמטרים רבים שחשוב לתת עליהם את הדעת. אז איך אפשר להשוות מחירים ולדעת אם קיבלתם הצעת ביטוח אטרקטיבית באמת? המשיכו לקרוא ותגלו את הסוד.

מחירון ביטוח עסק – האם זה בכלל קיים?

אם חשבתם שתוכלו למצוא מחירון ביטוח עסק כמו שיש מחירון למכוניות או לנותני שירות אחרים, רוב הסיכויים שתגלו מהר מאוד שאין כזה דבר. הסיבה לכך פשוטה: התחרות בתחום עצומה ולכן חברות הביטוח מנסות לפתות את הלקוחות במחירים אטרקטיביים, אך בפועל יש גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחיר ביטוח עסק ולהטות אותו לכאן או לכאן.    

כמה עולה ביטוח עסק? תלוי

מחיר ביטוח עסק תלוי בגורמים רבים, למשל:

  • אופי העבודה שלכם – האם אתם עובדים בתחום עם סיכונים רבים? למשל, מי שעובד בתחום הבנייה סביר להניח שיהיה חשוף יותר לסכנות בהשוואה למי שיש משרד או מנהל עסק קטן מהבית.
  • סגנון העסק שלכם – האם יש לכם קליניקה, משרד, חנות, מסעדה, מפעל, בית מלאכה או אולי עסק אחר לחלוטין?
  • היסטוריה ביטוחית – האם יצא לכם במהלך 3 השנים האחרונות להגיש תביעת ביטוח בעקבות נזק שנגרם לעסק שלכם?
  • הרחבות ייחודיות – האם נדרשות הרחבות מסוימות מעבר לביטוח העסק הסטנדרטי כדי להעניק לכם כיסוי מקיף ואיכותי יותר? למשל – בעל עסק שתחתיו עוסקים עובדים נוספים צריך ביטוח אחר לעומת בעל עסק שרק שאינו מעסיק עובדים.
  • מחזור הכנסות – ככל שמבצעים יותר עבודה, כך הסיכוי לנזקים ו/או לתביעות עולה, ולכן ככל שמחזור ההכנסות שלכם גבוה יותר, יתכן והביטוח שלכם יהיה יקר יותר.

פרמיית תשלום עבור ביטוח עסק שונה מעסק לעסק

המסקנה המתבקשת מהדברים שנכתבו עד כה היא שפרמיית התשלום עבור ביטוח עסק היא ייחודית עבור כל בעל עסק, שכן כל מבוטח מקבל פוליסה המותאמת לצורכיו הייחודיים. קיימת התחשבות באופי פעילותו, מיקום העסק שלו, מספר העובדים שהוא מעסיק, הרקע הביטוחי שלו ואפילו תקרת ההכנסה שלו.

טיפ להוזלת מחירי ביטוח עסק

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לעשות לקראת רכישת פוליסת ביטוח, הוא לבדוק שפירטתם את כל הצרכים שלכם כראוי, שבחנתם את הסיכונים שאליהם אתם חשופים במהלך עבודתכם על מנת לבחור את הכיסויים הטובים ביותר. כך תוכלו למזער למינימום את הסיכוי שבשעת משבר לא נהיה מכוסים ונאלץ להתמודד עם הוצאות בלתי צפויות שעלולות לחסל את העסק שלכם.

לשם כך יש לתאם בצורה מפורטת ככל הניתן את תחומי הפעילות שלכם, מלאי הסחורה והציוד שבידכם, חוזים שנוגעים לתחומי אחריות העסק שלכם ומדי שנה לבחון את התהליך ולדייק אותו. לכן, חשוב מאוד להיעזר בסוכן ביטוח מקצועי שמכיר את הנושא מקרוב, ויוכל לסייע לכם לאפיין את העסק שלכם מ- א' ועד ת'. מדובר בתהליך קריטי, שאין להקל בו ראש, וחשוב לבצע זאת מדי שנה כדי לבטח את העסק שלכם כראוי ולקבל הצעת מחיר ביטוח עסק ראויה.

השוואת מחיר ביטוח עסק

השוואת מחירים היא צעד מבורך בכל מקרה, אבל חשוב לעשות את זה נכון. הדבר הזה נכון שבעתיים בעולם הביטוחים, שהוא עולם מורכב ומאוד דינמי וההשוואה בו יכולה להיות מורכבת למדי למי שאינו בקי בתחום זה.

אם אתם רוצים לחסוך כסף, ולא פחות חשוב – זמן יקר, כדאי לכם להיעזר בסוכן ביטוח עסקי, שידאג ללוות אתכם לאורך כל התהליך, יערוך בשבילכם את ההשוואה בין חברות הביטוח וייצג אתכם מולן במקרה של החרגות, וכמובן הכי חשוב – יהיה שם עבורכם בזמן משבר. וכאן נכנסים לתמונה הסוכנים של המרכז לביטוח לעסקים.

במסגרת השיח שלנו:

  • נאפיין את צורכי העסק שלכם – לרוב אנו עולים על כל מיני הבטים שרוב בעלי העסקים לא מעלים בדעתם, והם עשויים להיות חשובים לצורך הגנה מקסימלית על העסק שלכם.
  • נבדיל בין עיקר לתפל – נסביר לכם מהם הכיסויים המהותיים עבורכם ומהם הכיסויים שאפשר לוותר עליהם כדי לא לייקר את הפוליסה שלכם ללא סיבה מוצדקת.
  • נבדוק פוטנציאל להחרגות – נבחן אילו החרגות עלולות להיות בפוליסה שלכם ונעלה למודעות את כל האלמנטים שעלולים להשאיר אתכם חשופים לסיכונים (כגון זמני המתנה למימוש הפוליסה) ונחשוב על אסטרטגיה למזעורם.
  • נבחן חיסכון בעלויות – נבדוק אם קיימים ביטוחים מיותרים (כפל ביטוחים) או אם אתם משלמים עליהם פרמיות גבוהות שניתן להוזיל
  • נשווה מחירים ותנאים – אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לנו השוואה מהירה בין המחירים והכיסויים בפוליסות של חברות הביטוח המובילות בארץ, כדי לאתר עבורכם את הפוליסה האידיאלית.

למה כדאי לקבל הצעת מחיר ביטוח עסק ולא מחברת ביטוח ישירה?

בניגוד לחברות הביטוח הישירות הסוכנים שלנו פועלים קודם כל למען האינטרס שלכם. אנחנו עוזרים לכם לבחור את הכיסויים המתאימים, למלא את הפרטים הנכונים, מטפלים בהחרגות, משווים בשבילכם בין כמה חברות לא רק במחיר אלא גם בתנאים, מוודאים שאין סעיפים שמייקרים את הביטוח ומוודאים שאתם מכוסים כמו שצריך.

אז אם אתם רוצים לחסוך זמן וכסף, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר לנו את הפרטים שלכם. נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם, להשוות עבורכם מחירים ולהעניק לכם הצעת מחיר ביטוח עסק משתלמת ביותר.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – המדריך השלם

מדי שנה, מתרחשות ברחבי ישראל כ-70,000 תאונות עבודה שונות, המובילות לדרגות פציעה וחבלה שונות בקרב העובדים המעורבים בהן. אם אתם מעסיקים עובדים, חשוב שתהיה לכם פוליסת ביטוח מעבידים. ביטוח זה מכסה אתכם במידה ועובדים מחליטים להגיש נגדכם תביעת נזיקין בגין פגיעה גופנית או מחלת מקצוע שנגרמה להם תוך כדי / עקב עבודתם.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן