ביטוח בובקט לראש נקי מדאגות

אם יש בבעלותכם בובקט ואתם מפעילים אותו ומשתמשים בו, הרי שסביר מאוד להניח שבמוקדם או במאוחר ייגרם לו נזק כלשהו שיהיה כרוך בעלויות לא קטנות. ביטוח בובקט מכסה אתכם כנגד סיכונים משמעותיים וחוסך לכם לא מעט עלויות וכאב ראש.

חשוב שיהיה לכם ביטוח בובקט

אם אתם משתמשים בציוד מכני כבד שמשמש אתכם במהלך עבודתכם, ודאי כבר ידוע לכם שחשוב שיהיה לכם ביטוח. כל נזק שנגרם לבובקט שלכם או לכל כלי אחר בעצם עלול לעלות לכם לא מעט כסף.

נזקים יכולים להיגרם משלל גורמים אפשריים:

 • פגעי מזג האוויר
 • אסונות טבע
 • פריצה, גניבה ושוד
 • מהומות, פרעות ושביתות
 • תאונות למיניהן
 • ועוד

תיקון הנזקים שנגרמים למכונות ולציוד המשמש אתכם על בסיס יומיומי יכול בקלי קלות להגיע לסכומים שרוב האנשים פשוט לא מסוגלים לעמוד בהם. סכומים שיכולים לגרום להם בין ליל ממש למוטט אותם כלכלית ולגרום להם לאבד את מקור פרנסתם. אבל אם יש לכם ביטוח בובקט תוכלו לקבל עזרה משמעותית בתיקון הנזקים, כל זאת כמובן בהתאם  לתנאים המלאים שמצוינים בפוליסת הביטוח.

אז מה הכיסוי שאתם מקבלים?

ביטוח בובקט, כמו כל ביטוח ציוד מכני הנדסי, משלב בתוכו מגוון אלמנטים במטרה לספק מענה ביטוחי עבור כל דורש: קבלנים, יזמים, בנאים, שיפוצניקים, חקלאים ועוד. כמובן שלכל בעל עסק יש את הדרישות והצרכים הייחודיים שלו, ולכן אנו במרכז הביטוח לעסקים מקפידים קודם כל להכיר את לקוחותינו ורק לאחר מכן להציע להם ביטוח בהתאמה אישית.

בין האלמנטים שניתן לשלב במסגרת ביטוח בובקט:

 • כיסוי נזקי תאונה – כולל פגיעות בשלד או בחלקיו
 • כיסוי לנזקי מזג האוויר ואסונות טבע – הצפה, רעידת אדמה, שריפה ועוד
 • כיסוי למקרה גניבה, פריצה ושוד – בובקט וחלקיו יקרים מאוד ולכן "קורצים" מאוד לגנבים
 • כיסוי לפגיעות רכוש – רלבנטי מאוד ליזמים ולקבלנים שעוסקים בפיתוח עירוני
 • כיסוי לפגיעות גוף – כולל נפגעי תאונות עבודה / תאונות דרכים, לרבות הוצאות אשפוז
 • כיסוי לתביעות – כולל ייעוץ וייצוג משפטי וכן פיצויים לנפגעים, במידת הצורך

אז מה עושים? רוכשים פוליסה עוד היום!

אם יש לכם בובקט, אין לכם מה להתלבט. הצעד הבא שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לפנות אל המומחים של המרכז לביטוח עסקים וליהנות מיחס אישי וחם ושירות ברמה הגבוהה ביותר. כבר למעלה מ- 20 שנה אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות, ומספקים פתרונות ביטוחיים בהתאמה אישית לאינספור לקוחות ומכל התחומים. אז אם אתם רוצים שקט נפשי וביטוח במחיר משתלם, פנו אלינו עוד היום ואנחנו נדאג ללוות אתכם מ- א' ועד ת'.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח מלגזה

ביטוח מלגזה : כך תסירו דאגה מלבכם

הרבה בעלי עסקים משתמשים במלגזות לצורכי שינוע של ציוד וסחורה ממקום למקום. ללא ספק מדובר בכלי שימושי שמקצר את תהליכי העבודה באופן דרסטי, וקשה מאוד לדמיין איך היה נראית שגרת עיסוקכם בלעדיו. לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח מלגזה.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן