ביטוח שופל – 100% הגנה בהתאמה אישית

לפי החוק במדינת ישראל שופל (יעה אופני) נכלל בהגדרה של מכונה ניידת. כלומר, הוא אינו מחויב בכיסוי ביטוח חובה. אך אם אתם עוסקים בבנייה ובשיפוצים, כדאי מאוד שיהיה לכם ביטוח מקיף וביטוח צד ג' לשופל שלכם, על כל צרה שלא תבוא.

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח שופל?

השופלים המוכרים לכולנו הם מכונות ניידות, המשמשות כציוד מכני הנדסי הידוע גם בתור ציוד מכני כבד. המראה שלהם מגושם ומסורבל. לעתים הם מעורבים בתאונות וגורמים נזק קשה הבא לידי ביטוי הן בפגיעות גופניות והן בפגיעות ברכוש. גם להם נגרמים נזקים שיכולים להיגרם בשלל נסיבות: פריצה וגניבה, נזקי מזג האוויר ואסונות טבע למיניהם או תאונה מפתיעה. כך או כך נגרם נזק שעלול לעלות לכם ביוקר, של כמה אלפים ואפילו יותר. סכומים כאלה עלולים בקלות לגרום לאנשים להיכנס לחובות ולאבד את מקור הכנסתם, ולכן כדאי מאוד שיהיה לכם ביטוח שופל, אם יש בבעלותכם אחד כזה או יותר.

מה כולל ביטוח שופל?

ביטוח שופל ניתן להתאמה אישית, הודות למבנה המודולרי שלו המאפשר גמישות מרבית. בין היתר ניתן לכלול בביטוח את הרכיבים הבאים:

  • כיסוי למקרה תאונה –  כיסוי נזקים שנגרמו לשופל או לחלקיו באופן בלתי צפוי
  • כיסוי לנזקי רכוש שנגרמו לצד ג' – יזמים, קבלנים ושיפוצניקים לעתים עלולים במהלך עבודתם לפגוע ללא כוונה ברכוש של אדם כלשהו. במקרה כזה החברה תכסה את הנזק.
  • כיסוי במקרה של אובדן, גניבה ופריצה – שופלים כמו כלי צמ"ה אחרים חביבים מאוד על גנבים ועבריינים, שלא מהססים לגנוב אותו או לפרוץ אליו בכל הזדמנות שיש להם
  • כיסוי אסונות טבע ופגעי מזג האוויר – כיסוי לכל נזק שנוצר בעקבות הצפה, שריפה, רעידת אדמה וכו'.
  • ביטוח נזקי גוף צד ג' – אמנם לרוב שופלים אינם מעורבים בתאונות דרכים קטלניות, אך הם בהחלט לעתים גורמים נזקים שגוררים בעקבותם אשפוז, ניתוח, אחוזי נכות או אובדן כושר עבודה. במקרה כזה חברת הביטוח תשלם פיצוי לנפגע במקום בעל השופל.

רוצים גם ליהנות משקט נפשי ומביטוח משתלם?

אם יש בבעלותכם יעה אופני, והחלטתם לרכוש ביטוח מתאים או לחלופין לחדש ביטוח קיים – אנחנו כאן בשבילכם. המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים מתמחים בהתאמת פתרונות ביטוחיים לבעלי עסקים מכל התחומים כבר עשרות שנים ומלווים אינספור לקוחות מרוצים מול חברות הביטוח המובילות בישראל. נשמח לשוחח אתכם, להכיר את צורכיכם הייחודיים, להשוות עבורכם מחירים ותנאים ולהציע לכם את הביטוח המשתלם ביותר עבורכם. כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו כבר נדאג לעשות את כל השאר.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן