ביטוח מנופים – האם זה באמת כדאי?

פוליסת ביטוח מנופים היא אינה פוליסה נפוצה שניתן למצוא בקלות. רוב חברות הביטוח רואים פוטנציאל גבוה מאוד לנזק לכלי זה, ומצד שני מנגנוני הרגולציה גם אינם מאפשרים לכל חברה לבטח ציוד זה. אז איך בכל זאת משיגים פוליסה אם יש בבעלותכם את הכלי הזה?

ביטוח מנופים – אתגר ללקוח הפוטנציאלי

למרות שבישראל קיים שוק לא קטן של לקוחות המעוניינים לרכוש ביטוח מנופים, אך נדמה כי ההיצע קטן ביחס לביקוש. כך למשל, מי שעוסק בהובלות מצוי במצב הדורש ממנו ביטוח צד ג' למנוף המשמש אותו במסגרת עבודתו, לצורך הרמה של ציוד במשקל עצום ומטענים כבדים לגבהים מרשימים. עבודה יומיומית זו, באמצעות מנוף המותקן על גבי משאית, יש לו פוטנציאל פגיעה משמעותי ברכוש צד שלישי. לכן ביטוח מנופים הוא עניין חשוב מאוד מצד אחד, ומצד שני קשה למצוא חברת ביטוח שתהיה מוכנה להעמיד את עצמה מול סיכון שכזה, ואם כבר מוצאים, לרוב מדובר בפוליסה יקרה למדי.

פוליסה יקרה, אך קריטית

ביטוח מנופים הוא אמנם יקר, אבל מצד שני עלות תביעה של צד ג' שפגעתם ברכושו או בו יהיה לכם יקר בעשרות מונים. הדבר נכון גם אם חלילה נגרם נזק למנוף שלכם, מבלי שפגעתם באיש או ברכוש. ביטוח מנופים נועד לספק לכם רשת ביטחון כלכלית שעונה על צורכיהם של אנשים שמפעילים מנוף כחלק בלתי נפרד מעבודתם, כגון קבלנים, יזמים, מובילים, שיפוצניקים ועוד.

ביטוח מנופים בנוי באופן מודולרי, כלומר בשיטה המאפשרת גמישות מקסימלית כדי להתאים את הכיסויים הנדרשים ספציפית עבורכם, בהתאם לתחום עיסוקכם והסיכונים אשר אליהם אתם חשופים.

בין היתר, האלמנטים המרכיבים את הביטוח כוללים:

  • כיסוי נזקים לכל סוגי העגורנים והמנופים ההידראוליים הניידים
  • כיסוי תאונות אישיות
  • כיסוי אסונות טבע
  • כיסוי משפטי
  • כיסוי אחריות צד ג’
  • כיסוי מפני מקרי גניבות, פריצות, שוד
  • כיסוי לציוד בנייה
  • ועוד

אנחנו כאן כדי לתת לכם שקט נפשי!

המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים מלווים כבר עשרות שנים אלפי לקוחות מרוצים ומתנהלים בשמם מול חברות הביטוח המובילות בארץ. אנו מציעים מגוון רחב של ביטוחי ציוד מכני הנדסי וציוד כבד לצד שלל פתרונות נוספים שיבטיחו לכם שקט נפשי ולהוריד מכם את מפלס הלחץ והחרדה.

בשיחת האפיון בינינו נכיר לעומק את הדרישות, הרצונות והצרכים הייחודים שלכם, כדי להתאים לכם פוליסה איכותית ומשתלמת במיוחד. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום לחוג לקוחותינו המרוצים וליהנות משירות אישי וחם, ליווי מקצועי ושירות ברמה אחרת.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ואדריכלים שפ"י

ביטוח להנדסאי בניין מתחיל

בוגרי הנדסאי בניין משתלבים במהירות בשוק העבודה במגוון תפקידים, בעיקר בתפקידים כמו תכנון מבנים עד לגובה של 4 קומות וניהול אתרי בנייה. בסיום הלימודים יש

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן