ביטוח גני ילדים – ביטוח חיוני לכל גננת

הפעלת גן ילדים כרוכה בסיכונים רבים עבור הגננת, ממש כמו שכל עוסק טומן בחובו סיכונים, ואף יותר מכך. אם את מפעילה גן, צהרון, פעוטון או משפחתון, כדאי שיהיה לך ביטוח גני ילדים שיגן עלייך. בואי להכיר את כל יתרונותיו של ביטוח זה.

מהם היתרונות של ביטוח גני ילדים?

מדי בוקר הורים לוקחים את ילדיהם אל הגן, ומפקידים את היקר להם מכול בידי הגננת. הילדים נמצאים בגן לפעמים כבר מגיל 3 חודשים במשך שעות ארוכות, שבמהלכן הם משחקים בגן ובחצר, אוכלים וישנים. אלא שלא תמיד הם מבינים את העולם, ואת הסכנות האורבות להם בכל פינה. נפילות ממתקנים ומחנק מצעצועים או מאוכל הם אינם עניין נדיר, ועלולים לגרום לנזק משמעותי לילדים.

מעבר לכך, בדומה לכל עסק, גם גני ילדים חשופים לסיכונים סטנדרטים, כגון: נזקי כתוצאה משריפה, רעידת אדמה, מזג אוויר, פריצה וכדומה. כמו כן גם עובדי הגן עלולים להיפצע כתוצאה מהעבודה או בעקבותיה ולתבוע את הגן בגין הנזק שנגרם להם. רק באמצעות ביטוח גני ילדים ניתן לקבל את כל הכיסויים הנדרשים על מנת לבטח את הגן מ- א' ועד ת' כנגד אירועים ביטוחיים כאלה ואחרים.

אילו כיסויים כלולים במסגרת ביטוח גני ילדים?

גן ילדים הוא קודם כל עסק, ולכן הפוליסה הבסיסית ביותר שכדאי לרכוש היא פוליסת ביטוח לעסקים. הפוליסה כוללת את הכיסויים הבאים:

  • ביטוח מבנה ותכולה – כיסוי נזקים שנגרמו למבנה כתוצאה מסיבות בלתי צפויות כגון: שריפה, נזקי טבע, רעידת אדמה, רטיבויות וכו'. חשוב לבטח גם את התכולה של הגן, כולל צעצועים, ספרים, כיסאות, שולחנות, ציוד המטבח וכל שאר החפצים שעלולים להיהרס ואפילו להיגנב. מצבים כאלה עלולים להשבית את הגן מעבודה ולדרוש תיקון מסיבי, והביטוח מגן עליכם כלכלית ומאפשר לכם לחזור לפעילות שגרתית בהקדם.
  • ביטוח צד ג' – כיסוי זה מגן עליכם כלכלית אם צד שלישי יחליט לתבוע אתכם בגין נזקי גוף או רכוש שקרו בתוך הגן או בצמוד אליו. כמו כן הביטוח כולל כיסוי פציעות של ילדי הגן ואורחיו.
  • ביטוח חבות מעבידים – בגני ילדים יש צוות שלם שנמצא בו על בסיס יומיומי, כשכל גננת או סייעת אחראית על קבוצת גיל מסוימת, בהתאם לכמות הילדים. הצוות המצקועי עלול להיפגע ולהיפצע במסגרת העבודה או כתוצאה ממנה, ועלול לתבוע אתכם. הביטוח מכסה אתכם במקרה שכזה.

ומה לגבי ביטוח תאונות אישיות?

מעבר לביטוח הכולל את הכיסויים הסטנדרטיים שהזכרנו, כדאי גם שיהיה ביטוח תאונות אישיות לילדן הגן ולצוות העובדים, על מנת לספק פיצוי מיידע במקרה של פציעה, לרבות מקרי קיצון של נכות או מוות, חס וחלילה

עלות ביטוח גני ילדים

ודאי אתם שואלים את עצמכם כמה עולה ביטוח גני ילדים? אז התשובה עשויה להיות מעט מורכבת, מבלי להכיר את הגן שלכם מקרוב. ישנם שלל פרמטרים שצריך להתחשב בהם בעת מתן הצעת מחיר לפוליסת ביטוח גן, וביניהם: גובה הכיסוי של הפוליסה (גבולות אחריות), מחזור ההכנסות שלכם וכמות העובדים שאתם מעסיקים והילדים שבהם אתם מטפלים, אם יש הרחבות כלשהן שתרצו להוסיף, מעבר למה שהזכרנו, דמי השתתפות עצמית, היסטוריה ביטוחית ועוד.

ביטוח בהתאמה אישית ובמחיר משתלם!

על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומדויקת כדאי לפנות למומחים של מרכז הביטוח לעסקים, שכבר יותר מ- 20 שנה מתמחה בענף הביטוחים העסקי. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות, והתאמנו ביטוחים מקצועיים לבעלי עסקים מכל התחומים, לרבות גננות. נשמח להכיר אתכם ואת צורכיכם ולהתאים לכם את הביטוח האידאלי שיעניק לכם שקט נפשי.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן