ביטוח חבות סייבר – הגנה מעולה מול מתקפות סייבר

דמיינו שאתם מגיעים למשרד, והתחושה היא לא כתמול שלשום: לחשושים במסדרונות ובפינת הקפה, עיניים מבוהלות ומסכים עם הודעה חד משמעית מטרידה – העסק שלך נמצא תחת מתקפת סייבר. כמעט 50% מהעסקים נופלים קורבן למתקפות אלה, וכדי שזה לא יקרה גם לכם, כדאי שיהיה לכם ביטוח חבות סייבר.

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח חבות סייבר?

למתקפות סייבר יש השלכות כלכליות משמעותיות. ההאקרים משתלטים על כל מאגרי המידע שלכם בלחיצת כפתור, כל הסודות המסחריים שלכם עלולים להיות חשופים, כך גם מאגר הלקוחות עם פרטי האשראי שלהם וכל מה שמבוסס על הטכנולוגיה שבה אתם משתמשים עלול להינזק. זהו נזק עצום שיכול בקלות לגרום לכם להפסדים חסרי תקדים ולפגוע במוניטין שלכם.

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר ושאתם נעזרים באינטרנט ובטכנולוגיה דיגיטלית, הסיכון גדול יותר  לגרימת נזק תפעול, עיכוב בעבודה, פגיעה בהכנסות, וכמובן גם החשיפה לתביעות הפוטנציאליות מכל הגורמים הנסמכים על פעילות העסק.

רוב בעלי העסקים אינם מחזיקים בביטוח סייבר ואינם מוגנים. אך בעידן שבו כמעט כל בעל עסק נשען ומתקיים בעזרתם מערכות מידע ואינטרנט וטכנולוגיות אחרות, אי אפשר להישאר חשופים לסיכונים ולהתמודד עם ההשלכות. ביטוח כזה יכול למנוע מכם להצטרף לסטטיסטיקה לפי רק 1 מתוך 3 עסקים מצליח לשרוד.

מה זה ביטוח חבות סייבר?

ביטוח סייבר ידאג להעניק לכם פתרונות מעולים בשעת משבר. ראשית, צוותים מיוחדים שמתמחים בתחום זה ברמה הכי גבוהה שיש, יגיעו לבית העסק שלכם, ילחמו עבורכם וילוו אתכם בכל צעד ושעל כדי להשתלט על המצב באופן מיידי, ולמזער את העסק ככל הניתן – כל זאת ללא השתתפות עצמית וללא פגיעה בפוליסה.

למעשה, אם לא מצליחים להתגבר על המשבר תוך 72 שעות ולא ניתן לטפל במתקפה בדרך אחרת, חברת הביטוח תנהל את ההשלכות של העלויות, תשלם את הכופר ועלויות שחזור המידע, ואפילו את אובדן ההכנסות שלכם.

מה מכסה ביטוח חבות סייבר?

ביטוח חבות סייבר מכסה מגוון נזקים הנגרמים עקב מתקפות סייבר:

  • כיסוי תביעות משפטיות שהעסק נחשף אליו
  • כיסוי שחזור מידע שאבד
  • כיסוי למקרה של גניבת פרטים אישיים
  • כיסוי למקרה של גניבת מאגרי מידע ומידע רגיש כגון נתוני כרטיסי אשראי, מידע סודי על לקוחות ועוד,  או שימוש לרעה במאגר הנתונים
  • כיסוי עבור ההוצאות ותיקון הנזקים שנגרמו לכם ולצד שלישי
  • כיסוי עבור תשלום כופר
  • כיסוי עבור ייעוץ של מומחים לניהול המשבר

הצטרפו עוד היום והסירו דאגה מלבכם

ישראל היא אחת המדינות המותקפות ביותר בעולם בתחום הסייבר, בין היתר בגלל היותה מטרה לארגוני טרור שרוצים לפגוע בישראל ובאזרחיה. כאמור, בעידן של היום, חבל לקחת סיכונים מיותרים, קיימים פתרונות ובמחירים נוחים.

המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים עובדים בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח המובילות בתחום כבר עשרות שנים ומתמחים בהתאמת ביטוח חבות סייבר וביטוחים מיוחדים אחרים לעסקים מכל הסוגים ובכל סדר גודל שהוא.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל הצעת מחיר משתלמת ולהצטרף לפוליסה איכותית שתסיר לפחות דאגה אחת מלבכם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מה זה ביטוח דירקטורים

מה זה ביטוח דירקטורים?

כדי להסביר מה זה ביטוח דירקטורים נתחיל מהיסוד: מדובר בביטוח שנועד להבטיח את ביטחונכם הכלכלי, במקרה ובו חלילה יוגשו נגדכם תביעות פיצויים בגין החלטה ניהולית

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן