ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה בהראל – למען השקט נפשי

חברת הראל מציעה ביטוח אחריות דיקרטורים ונושאי משרה לארגונים שמעוניינים לבטח אנשי מפתח וכן למעוניינים לרכוש ביטוח זה באופן פרטי. מדובר בביטוח המספק הגנה מפני תביעות אישיות בגין מעשה שקרה במסגרת עבודתם בחברות וארגונים מכל הסוגים.

ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי שקה – למי זה מתאים?

ללא ספק מדובר בפוליסה חשובה ביותר, המיועדת לכל מי שעובד בתפקיד בכיר ומעוניין להגן על עצמו בין מעשים שקרו (או שנטען שקרו) במסגרת כהונתם בתפקיד מסוים. מדובר בפוליסה אישית, שמגנה אך ורק על המבוטח עצמו, ששמו הוא זה שמתנוסס על הפוליסה. הביטוח אינו מגן מפני תביעות שעלולים להגיש נגד חברה עצמה.

מה מכסה הפוליסה? 

עיקרי הדברים שמכיל ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה מבית הראל כוללים שיפוי של הדירקטורים ונושאי המשרה בעקבות נזק שנגרם כתוצאה מתביעה, וכן שיפוי של החברה בה הם עובדים, במקרה בו החברה רשאית ו/או נדרשת על-פי חוק לשפות את הדירקטורים ו/או נושאי המשרה בגין נזק כאמור.

מה חשוב לדעת על הביטוח?
מדובר בפוליסה שמספקת הגנה על בסיס מועד הגשת התביעה, כלומר היא לא תשמש את המבוטח במידה והוגשה נגדו תביעה על תפקיד שביצע טרם בוטח. עם זאת, בהחלט קיימות פוליסות שמאפשרות הגנה גם על תאריך רטרואקטיבי, אבל עם זאת חשוב מאוד לזכור כי יש להן חריגים, למשל – תביעות או הליכים ידועים או תלויים ליום תחילת הביטוח.

שימו לב שהפרטים והתנאים המלאים של פוליסת הביטוח מפורטים בתנאי הפוליסה. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, ייגברו תנאי הפוליסה.

הגיע הזמן ליהנות משקט נפשי

מרכז הביטוח לעסקים שם אתכם בראש סדר עדיפיותיו. המומחים שלנו, שצברו ניסיון של למעלה מ- 20 שנים בתחום ועובדים עם חברות הביטוח המובילות בארץ, מתאימים לכל לקוח ולקוחה את הביטוח הייחודי, האידיאלי והמשתלם ביותר. מעוניינים לקבל פרטים נוספים וליהנות משירות מקצועי ויחס אישי?  צרו איתנו קשר עוד היום והשאירו פרטים על מנת שנחזור אליכם בהקדם האפשרי. נשמח לעמוד לשירותכם!

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן