3 ביטוחים הנדסיים שמומלץ שיהיו לכם

עוסקים בתחום התעשייה וההנדסה? מתלבטים איזה ביטוחים אתם צריכים? מעבר לביטוח עסק סטנדרטי, הנה 3 המלצות על כיסויים חשובים מאוד, כדי שתהיה לכם הגנה מקסימלית מפני נזקים שעלולים לקרות לעסק שלכם.

המלצה ראשונה: ביטוח שבר מכני

בתעשיית ההנדסה קיים ציוד רב שנועד על מנת להבטיח את העבודה השוטפת בקו הייצור, ובאופן כללי. לכם לביטוח שבר מכני יש תפקיד קריטי בתמהיל הכיסויים שלו, כי מטרתו היא לכסות נזקים ושברים בכל מערכת תעשייתית שמשמשת אתכם באופן יומיומי בעבודתכם.

ביטוח שבר מכני מכסה את כל סוגי המערכות הנפוצות, לרבות: שברים ונזקים במערכות מיזוג אוויר, מדחסים, מעליות, משאבות, מנופים, מכונות דפוס וכדומה. כל אחד מהם עלול להישחק עם הזמן, להיבלות או להינזק ולהשבית את עבודתכם, ולכן בהחלט כדאי שיהיה לכם את הכיסוי הזה.

מעבר לכך, חשוב לדעת שניתן להוסיף לביטוח זה גם הרחבות נוספות, כגון סעיף אובדן רווחים והכנסות (סעיף חשוב מאוד, שלרב מופיע במסגרת ביטוח עסק, אך לא תמיד). כלומר, אם עבטדתכם תיפסק או תושבת עקב תקלה בציוד שלכם, יהיה לכם כיסוי ותמזערו או אפילו תימנעו מנזקים כלכליים.

המלצה שנייה: ביטוח ציוד אלקטרוני

בתקופתנו זה כמעט בלתי אפשרי לדמיין איך עבודתנו היינו נראית מבלי שיהיה לנו ציוד אלקטרוני. ציוד זה הפך לחלק אינטגרלי ממש משיגרת חיינו, ועדיין מדובר בדרך כלל בציוד שעולה לא מעט כסף. מחיר של כל פריט יכול להגיע לכמה עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. מעבר לזה, יש לזכור שמדובר בציוד מאוד רגיש, ולכן הוא נוטה לתקלות לעתים תכופות. תיקון שלו או החלפתו גם כן יעלה ביוקר. לכן ביטוח ציוד אלקטרוני הוא ללא ספק הכרחי עבור כל שמנהל או או שבבעלותו עסק תעשייתי.

ביטוח ציוד אלקטרוני כולל כיסויים לשלל נזקים שנגרמים למערכות הנדסיות, לרבות: ציוד מחשבים, מערכות כניסה ובקרה, מערכות תקשורת, מרכזיות טלפון ועוד. הכיסוי מכסה הן נזקים שנגרמו כתוצאה משחיקה ובלאי מתמשך והן אובדן של הציוד – בין אם הוא התקלקל או נגנב או נגרם לו נזק בלתי הפיך.

מדובר בביטוח מעולה ומשתלם ביותר. בין היתר, כי מעבר לכיסויים הכלולים במסגרת ביטוח זה, ניתן לשדרג את הביטוח באמצעות הרחבה לכיסוי נזקים תוצאתיים, כגון שחזור נתונים, אובדן רווחים, הוצאות תפעול כתוצאה משימוש בציוד חלופי וכדומה.

המלצה שלישית: ביטוח כלי צמ"ה

ציוד מכני הנדסי נועד לצורכי שינוע, הובלה, הקמה וביצוע מגוון רחב של עבודות הנדסיות. בין היתר הוא כולל כלים כבדים כגון מלגזות, דחפורים, עגורנים, מנופים ועוד. הוא משמש קבלנים, מפעלים ותעשיות, וחיוני מאוד לפעילותכם.

ביטוח כלי צמ"ה נועד על מנת לכסות נזקים שנגרמים לכלים אלה, לרבות תרחישי גניבה, גרימת נזק בזדון ושלל תקלות. כיסוי של כל אירוע כזה עשוי לעלות סכומי עתק, ולכן מדובר בביטוח שהוא בגדר חובה לכל מי שיש ברשותו את הכלים הללו. כמו כן כדאי לדעת שביטוח זה ניתן לשידרוג באמצעות שלל הרחבות, למשל: ביטוח חלקי כלים שאינם מחוברים ישירות לצמ"ה, כיסוי נזקים לצד שלישי, שירותי גרירה וחילוץ ועוד.

ביטוח הנדסי – למען השקט הנפשי

במאמר זה המלצנו לכם על 3 ביטוחים הנדסיים חיוניים לכל מי שמנהל עסק תעשייתי, וראינו שכל אחד מהם ניתן להרחיב (או לצמצם) בהתאם לצורכיכם ולתקציבכם. עם זאת, כדי למצוא את האיזון העדין בין הכיסויים לבין הצורך לחסוך, חשוב להיפגש עם סוכן ביטוח מקצועי שמתמחה בעולם הביטוי העסקי.

במרכז הביטוח לעסקים מתמחים בענף הביטוח עסקי כבר עשרות שנים, עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות וכן מייעצים ומלווים עסקים מכל התחומים ובכל סדר גודל שהוא. נשמח להציע לכם קשת רחבה של ביטוחים בהתאמה אישית, להעניק לכם שירות איכותי ובגובה העיניים. צרו קשר עוד היום ותיהנו משקט נפשי ומביטוח משתלם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן