ביטוח סיכוני סייבר מבית הראל – הגנה מקיפה מול מתקפות ואירועי סייבר

בשנים האחרונות אנחנו יותר ויותר חשופים לסיכונים שמקורם ברשת האינטרנט. מתקפות סייבר ופריצות האקרים הן עניין שהפך להיות לצערנו חלק בלתי נפרד מהשגרה. פוליסת ביטוח סיכוני סייבר של חברת הביטוח הראל מספקת לכם הגנה מקיפה מול מקרים אלה.

מהי פוליסת ביטוח סיכוני סייבר?

מתקפות סייבר הפכו להיות יותר ויותר נפוצות בשנים האחרונות, והן פוגעות בעסקים גדולים וקטנים כאחד. ביטוח סייבר נועד כדי לספק מענה הן לעסק עצמו שניזוק והן לצד שלישי (למשל לקוחות או ספקים) שנפגעו כתוצאה מכך.

הראל ביטוח סיכוני סייבר מעניק לכם כיסוי מקיף

במסגרת הפוליסה תוכלו ליהנות מכיסוי רחב היקף המגן עליכם מפני שלל סיכונים שקרו עקב אירועי סייבר למיניהם. הפוליסה מעניקה לכם שקט נפשי, מאחר ואתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות אמין ומקצועי שעשוי לחסוך לכם לא מעט הוצאות ובמקרים מסוימים גם למנוע הפסדים משמעותיים.

מה הפוליסה כוללת?

במסגרת הפוליסה תקבלו כיסוי נרחב עבור שלל סיכונים פוטנציאליים, שעלולים להיגרם עקב מקרה של אירוע סייבר פתאומי ובלתי צפוי (כגון מתקפת האקרים) או שנועד לצורך ביצוע פשע, ריגול תעשייתי או, ושעשוי לפגוע במערכות מידע אלקטרוני, במחשבים, בשרתים וכו'.

  • שירותי ניהול מקצועיים לאירוע על ידי מיטב המומחים בתחום
  • כיסוי נזקים שנגרמו למערכות DATA, למחשבים, לשרתים וכדומה, לרבות נזקים עקב העברת וירוס ותוכנות זדוניות
  • כיסוי הוצאות פיצויים לצד שלישי, כולל נזק שנגרם כתוצאה מהפרת פרטיות (פריצת אבטחה)
  • כיסוי לאובדן הכנסות
  • כיסוי שחזור מידע
  • ועוד

למי זה מתאים?

בעידן שאנחנו חיים, רוב בעלי העסקים מחוברים לעולם הדיגיטל ולכן רובם חשופים תמידית לסיכוני הסייבר. לכן, ביטוח סיכוני סייבר הראל מתאים לכל בעל עסק, חברה, ארגון או גוף אחר אשר מעוניין להתגונן מפני נזק שעלול להיגרם בעקבות אירוע סייבר.

אל תהמרו על גורלכם – התגוננו עוד היום!

כדי להצטרף לפוליסת ביטוח סיכוני סייבר, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אל המומחים של מרכז הביטוח לעסקים. אנחנו נסייע לכם להתאים את תנאי הפוליסה באופן מדויק לצרכים ולרצונות שלכם, נמלא עבורכם בדייקנות את הטפסים ונדאג לייצג אותך מול חברת הראל ומיטב חברות הביטוח המובילות בתחום. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח אחריות המוצר

מוצרי הביטוח החשובים ביותר עבור כל מפעל ייצור או בית עסק העוסק ומתמחה בתהליכי ייצור, ייבוא או אספקה של מוצרי צריכה. זה הזמן לדעת יותר

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן