ביטוח דירקטורים באיילון – המפתח לשקט נפשי

דירקטורים ונושאי משרה נאלצים לעתים לקבל החלטות שעלולות לחשוף אותם לתביעות אישיות. לצורך ייעוץ וייצוג משפטי לעתים הם נאלצים לשלם מכיסם סכומים גבוהים ביותר. ביטוח דירקטורים באיילון נועד על מנת לספר לכם רשת ביטחון מפני מקרים אלו.

למה כדאי שיהיה לכם ביטוח דירקטורים באיילון?

לקוחות, ספקים, בעלי מניות, נושים, עובדים, רשויות, המעסיק ובעצם כל אדם שחש שנפגע בעקבות החלטה של דירקטור, יכול להגיש תביעה אישית נגדו ולתבוע פיצויים. תביעות כאלה יכולות להגיע בקלות לסכומים משמעותיים שנעים בין כמה מאות אלפי שקלים לבין כמה מיליונים טובים. כלומר המשמעות של תביעה כזו היא פגיעה כלכלית אדירה. ביטוח דירקטורים באיילון נועד לספק מענה במקרה כזה, ומציע כיסוי רחב ומקיף.

למי מומלץ ביטוח דירקטורים?

פוליסת הביטוח של איילון מיועדת לדירקטורים, נושאי משרה, אנשי מפתח וכל מי שעובד בעמדה בכירה אשר עלול להיות חשוב לתביעות מהסוג שתיארנו בפסקה הקודמת. כלומר מי שעשוי לשאת באחריות אישית המוטלת עליו במסגרת תפקידו הניהולי בתאגיד.

אילו כיסויים כלולים בתוכנית?

פוליסת הביטוח כוללת כמה וכמה כיסויים מהותיים, כגון:

 • ביטוח לאחריות נושא משרה בחברה
 • כיסוי אוטומטי לחברות בנות חדשות
 • כיסוי לדירקטורים גם בתוקף תפקידם כדירקטורים מטעם התאגיד בחברות חיצוניות
 • כיסוי לבני זוג ויורשים בגין האחריות הכספית של נושאי המשרה
 • כיסוי להעסקת יועץ יחסי ציבור בעת משבר
 • כיסוי לקבלת חוות דעת משפטית לצורך הקטנת נזק צפוי
 • כיסוי למבוטחים שפרשו לגמלאות

מה הפוליסה איננה כוללת?

הביטוח אינו מכסה את המקרים הבאים:

 • חריג בעלי מניות עיקרי
 • חריג אחריות מקצועית
 • חריג הפרת קניין רוחני
 • חריג להנפקות פרטיות

מה עוד חשוב שתדעו?

על כל דירקטור ובעל משרה בכירה מוטלות לפי חוק חובות. אי קיומן או הפרתן עלולות לגרור תביעה בכל עת, גם לאחר סיום תקופת פעילותכם בתאגיד. מדובר בביטוח חשוב מאוד שמגן עליכם מפני תביעות אישיות הן במהלך עבודתכם והן בתום העסקתכם על ידי המעסיק. כלומר גם אם תפרשו או תעברו לחברה אחרת, עדיין תקבלו כיסוי של ביטוח דירקטורים באיילון.

רוצים לעבוד בראש שקט? הצטרפו עוד היום!

כדירקטורים ונושאי משרה אתם צריכים את השקט הנפשי לעבוד ולקבל החלטות, גם אם הן קשות ומורכבות. זמנכם יקר מפז וחבל לבזבז בגלל חששות מפני תביעות. עם ביטוח דירקטורים ונושאי משרה מבית איילון, תוכלו לפנות את זמנכם להתעסק נטו בעבודה ובמה שהכי חשוב לכם.

המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים עוסקים בתחום זה כבר עשרות שנים ועובדים מול חברות הביטוח המובילות במשק הישראלי. אנחנו נדאג להתאים לכם ביטוחים איכותיים שיסירו מכם את כל הדאגות ויעטפו אתכם בתחושת הביטחון והידיעה שיש מי שלצדכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות ולהתאים עבורכם ביטוח משתלם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח חברות הייטק

ביטוח חברות הייטק מציע את כל פתרונות הביטוח המותאמים ביותר לצרכי פעילותכם הטכנולוגית. בעלי חברת הייטק או מיזם סטארט אפ? זה הזמן לדעת יותר על

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן