למה חשוב שיהיה לכם ביטוח עסק?

נתתם את הלב והנשמה והקמתם את העסק שתמיד רציתם ב- 10 אצבעות ובאמת מגיע לכם כל הכבוד, כי זה ממש לא מובן מאליו. אבל כדי שתמשיכו לחיות את החלום, צריך להגן על העסק. וכאן נכנסת לתמונה פוליסת ביטוח לעסק.

הדבר הקטן שנותן שקט נפשי גדול

השקעתם את כל זמנכם ומרצכם כדי להקים עסק מצליח מאפס. השקעתם זמן ביחסי ציבור, שיווק, פרסום ובניתם לעצמכם שם טוב בתחום שלכם. אחרי כל העבודה הקשה שלכם, לא חבל שהכלי ירד לטמיון בגלל אירוע אחד שעלול להוביל אתכם לקריסה כלכלית ולפשיטת רגל? הצעד הקטן שייתן לכם שקט נפשי עצום הוא פשוט לפנות זמן ביומן ולקבוע עם סוכן ביטוח כדי להתאים לכם פוליסת ביטוח לעסק.

שלא תגיעו למצב של החלום ושברו

אתם זוכרים איך הכל התחיל? היה לכם ייעוד, שליחות, רצון לעשות משהו שיעזור לכם לעזור לאחרים, ובמקביל לממש את עצמכם. עשיתם שמיניות באוויר כדי שהחלום הזה לא יישאר בגדר חלום, אלא שיהפוך למציאות, לשגרת היומיום שלכם. וזה לא הכי קל, עברתם כברת דרך רצינית. והיום, אתם כבר שם, או אוטוטו שם. זה הבייבי שלכם, מקור הגאווה והפרנסה שלכם. אבל למרות כל זה, לא משנה כמה תאמינו שאם תחשבו טוב, יהיה טוב, כי המציאות יכול לטפוח על פניכם בכל רגע, ולהפוך את החלום הקסום שלכם לחלום בלהות.

כבעלי עסקים סכנות אורבות מעבר לפינה כל הזמן, ואין לדעת מה יביא יום. יכול להיות שתקלעו לצרה בגלל ליקוי, טעות אנוש, התנהלות לא נכונה או שמישהו מבחוץ יטען שפגעתם בו. גם את תשקיעו מאמצים עילאיים כדי להיות הכי בסדר בעולם, הכול עלול להיעלם ברגע, אלא אם כן רכשתם לעצמכם פוליסת ביטוח לעסק.

מה מכסה ביטוח לעסק?

ממש כמו כל ביטוח שיש לכם, גם ביטוח עסק נועד על מנת לספק לכם מענה בשעת חירום. במילים אחרות, הביטוח נועד כדי שלא תגררו להוצאות כבדות ובלתי צפויות בגין משבר, ושהעסק יוכל להמשיך לתפקד כבשגרה.

ביטוח לעסק כולל כמה שכבות, שלכל אחת מהן מטרה שונה וכיסוי לנזק ישיר או עקיף שנגרם כתוצאה מעיסוקכם או במסגרתו. שכבת הבסיס רלבנטית לרוב בעלי העסקים באשר הם, ומכילה מספר כיסויים גנריים, כגון כיסוי לנזקים שנגרמו למבנה, לציוד או לסחורה, לרבות כיסוי נזקים שנגרמו לצד ג' כתוצאה מפעילותכם כולל מהמבנה או הציוד שברשותכם.

הכיסוי השני עוסק באחריותכם כמעסיקים כלפי העובדים שלכם. כך, אם חלילה וחס יחלו, יפצעו או אפילו יהרגו במסגרת עבודתם או בעקבותיה, הביטוח שלכם ישלם פיצויים להם ו/או למשפחתם.

כיסוי נפוץ נוסף בביטוח עסק גנרי הוא ביטוח אובדן הכנסות ורווחים. כיסוי זה נועד לפצות אתכם במקרה שאתם נאלצים לסגור את שעריו העסק באופן זמני על מנת לשקם אותו, לאחר שנגרם לו נזק בעקבות אירוע ביטוחי.

חשיבותו של ביטוח בהתאמה אישית

כמובן שכמו שכל אדם הוא הוא עולם ומלואו, כך גם כל תחום עיסוק עומד בפני עצמו וגם לכל בעל עסק יש את הסיפור האישי שלו. לכן חשוב לבחון כל מקרה לגופו, כדי שבזמן אמת יהיה לכם כיסוי מתאים. היום אמנם ישנן כבר פוליסות מובנות שהותאמו מראש לבעלי עסקים מתחומים מסוימים, למשל – ביטוח למשרד, ביטוח לחנות, ביטוח למרפאה ועוד – אבל חשוב להכיר ולהבין את מאפייניו הייחודיים של בעל העסק. מי שיש לו מחזור מכירות נמוך אינו מסתכן כמו אדם בעל מחזור מכירות גבוה, מי שמעסיק עובד אחד אינו מתכן כמו אדם שיש לו חברה, מי שמספק שירות מהמחשב אינו מסתכן כמו אדם שמספק שירותים פנים אל מול פנים, וכל אלה הם רק דוגמאות.

אפיון נכון הוא המפתח לביטוח איכותי

כאמור, לצורך התאמת פוליסת ביטוח לעסק, חשוב מאוד לפנות לסוכן ביטוח שעוסק בתחום העסקי. אנחנו במרכז הביטוח לעסקים רואים אתכם, ומבינים לעומק את צורכיכם. אנו רותמים יד וניסיון של עשרות שנים בתחום על מנת לאפיין בדקדקנות את כל הצרכים והדרישות שלכם, להשוות עבורכם בין הפוליסות של חברות הביטוח המובילות ולהתאים לכם את הפוליסה האידיאלית. אז אם אתם רוצים שקט נפשי, כל מה שעליכם לעשות הוא פשוט לפנות אלינו עוד היום.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן