האם אתם צריכים שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית הוא רק ביטוח אחד מתוך רשימה אינסופית של ביטוחים שמציעים לבעלי עסקים. האם מדובר בביטוח הכרחי לכל בעל עסק? האם כל עסק זקוק לביטוח כזה או שאפשר לוותר עליו ולחסוך את עלות הפרמיה?

מה זה בעצם ביטוח אחריות מקצועית?

על כל בעל עסק מוטלת האחריות לפעול למען הלקוחות שלו במקצועיות. עם זאת, למרות כל המאמצים לפעול על הצד הטוב ביותר, ולמען שביעות רצונו המלאה של הלקוח, טעויות עלולות לקרות. לא משנה כמה שנות ניסיון ומוניטין צברנו, כמה שנים למדנו, בסופו של דבר – כולנו בני אדם, ובני אדם עשויים לטעות. אלא שכל טעות קטנה עלולה לעלות ביוקר.

אם בעבר היינו שומעים על תביעות רשלנות בעיקר בתחום הרפואי, הרי שכיום מוגשות תביעות רשלנות על ימין ועל שמאל, בין אם זה באשמת בעל העסק ובין אם לא. למעשה, מדי שנה אינספור בעלי עסקים מוצאים את עצמם מתמודדים עם תביעות רשלנות בסכומים אסטרונומיים, לפעמים גם שנים רבות לאחר שסיימו את ההתקשרות מול מי שהפך להיות התובע.

לכן כל כך חשוב שתהיה לכם פוליסת ביטוח אחריות מקצועית. הלכה למעשה מדובר בביטוח שמכסה אתכם בגין הנזק שנגרם לאדם אחד כתוצאה מהתנהלות רשלנית ולכאורה חסרת אחריות. כלומר אם לאדם נגרם נזק, הוא רשאי לתבוע אתכם בגין רשלנות מקצועית אך במידה ויש לכם את הביטוח מתאים, חברת הביטוח תעניק לכם פיצוי כספי שיוכל לעזור לכם כלכלית באופן משמעותי להתמודד מול התביעה.

מהם היתרונות של הפוליסה?

כמובן שיש לזכור שכל תביעה כזו יכולה להמשך גם מספר לא מבוטל של שבועות וחודשים, עניין שעשוי להיות כרוך בעלויות גבוהות בלתי מתוכננות שעלולות ממש למוטט אתכם כלכלית. הביטוח הזה ממש מהווה רשת ביטחון שתמנע מכם להגיע למינוס במקרה הטוב ולפשיטת רגל במקרה הפחות טוב.

פוליסת ביטוח ארחיות מקצועית מסייעת לכם בשתי דרכים עיקריות: מצד אחד היא מספקת לכם שיפוי על כל ההוצאות המשפטיות שלכם: תשלום שכר טרחה לעורך הדין שייעץ וייצג אתכם בבית המשפט ומחוצה לו ועד לאגרות למיניהן. חשוב לבחון שהשיפוי ניתן ON GOING ולא רק בסיום המשפט עצמו, כיון שהתביעה עשויה להיות ממושכת ולהתפרש על פני מספר חודשים ואפילו שנים, מה שעלול להקשות עליכם בפן הכלכלי, במיוחד אם אתם נאלצים להפסיד ימי עבודה לטובת ההליכים המשפטיים המתבצעים לאורך הדרך.

כמו כן, והכי חשוב, שהחברה תעניק לכם פיצוי במידה ותאלצו לשלם פיצויים לתובע עד לגבול האחריות שמפורט בפוליסה, בהתאם למה שקבעתם ביום הצטרפותכם. סכום זה שיכול להגיע לכמה מאות אלפי ואפילו מליוני שקלים, יכול ממש להציל אתכם מפני קריסה כלכלית.

קראו עוד על יתרונות הפוליסה: https://business-insurance.co.il/professional-liability-insurance-policy/

אז מי צריך ביטוח אחריות מקצועית בעצם?

ביטוח אחריות מקצועית מתאים לקהלים רבים, ביניהם בעלי מקצועות חופשיים (אדריכלים, מהנדסים, רואי חשבון, יועצי מס, עורכי דין וכדומה), נותני שירות (קוסמטיקאיות, מעצבי פנים, יועצים למיניהם), בעלי עסקים פרטיים (מדריכי ספורט וכושר), מי שעוסק בתחום הרפואה, הטיפול, הסיעוד ובריאות הנפש וכן חברות או תאגידים שמעוניינים להגן על ישותם המשפטית.

ביטוח אחריות מקצועית שמותאם לצרכים שלך!

ביטוח אחריות מקצועית שמתאים לבעל עסק מסוים אינו בהכרח יתאים לאחר. חברות הביטוח מציעות מעבר לשכבה הבסיסית שכבה נוספת של הגנות המאפשרות לתפור לכל בעל עסק פוליסה בהתאמה אישית שמספרת מענה לצורכיו הייחודיים.

רוצים הגנה מקיפה ואיכותית? פנו למומחים שלנו באתר של מרכז הביטוח לעסקים שכבר למעלה מ- 20 שנה מתמחים בהתאמה של ביטוחי אחריות מקצועית לבעלי עסקים מכל התחומים. אנו עובדים על כל חברות הביטוח המובילות ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת השוואת מחירים ותנאים בין שלל הפוליסות הקיימות כיום בשוק. נשמח לשוחח אתכם, לאפיין את צורכיכם ולספק לכם את המענה האופטימלי.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן