מה חשוב לבדוק כשרוכשים ביטוח עסק?

זה לא סוד שלצורך הקמה וניהול של עסק חייבים להשקיע משאבים רבים. זמן, כסף, מאמץ ואנרגיות הם הבסיס כדי להגשים את החלום שלכם. לכן, רכישת ביטוח עסק היא צעד מבורך ובלתי נפרד בעת הקמת עסק, כדי שהשקעתכם לא תהיה לחינם. במאמר זה נסביר מה חשוב לבדוק בעת רכישת ביטוח לעסק.

כל מה שצריך לבדוק בעת רכישת ביטוח עסק

כדי להבטיח ניהול תקין ונכון של העסק חשוב לרכוש ביטוח לעסקים. אבל כדי שברגע האמת לא תגלו שאתם לא מכוסים כמו שצריך, איגדנו עבורכם כמה נושאים שכדאי לכם לבדוק בעת רכישת הביטוח למען השקט הנפשי שלכם:

  • ביטוח תכולה – ברוב הביטוחים קיים ביטוח תכולת עסק, שתפקידו למעשה לכסות את כל סוגי הרכוש בעסק שלכם שאינם מוגדרים בתור מקרקעין. ודאו שיש כיסוי גם לרכוש שאול או שמור בתוך העסק, וכן רכוש שנמצא באופן קבוע או זמני מחוץ לעסק, למשל לצורכי כנס, תערוכה וכדומה. ביטוח התכולה אמור לכלול בתוכו בין היתר רהיטים, חפצי אומנות ונוי, ציוד, מלאי, כלים ומכונות, שטיחים, ציוד ניקיון ועוד.
  • ביטוח מבנה – ודאו שיש בביטוח שלכם כיסוי לכל נזק שייגרם למבנה עצמו בעקבות תקלה, תאונה או כוח עליון.
  • אובדן הכנסה ורווחים – ודאו כי קיים סעיף אובדן הכנסה ורווחים בפוליסה שלכם. כך, אם חלילה יתרחש מקרה והעסק ייאלץ להשבית את עבודתו באופן זמני לצורך שיקום, יהיה לכם מענה כלכלי שימזער את הנזק הכלכלי שייגרם לכם.
  • חבות מעבידים – כל בעל עסק מחויב לפי חוק לדאוג לבריאותם ולשלומם של עובדיו. לכן חשוב מאוד לוודא שיש לכם ביטוח מעבידים, שיכסה אתכם אם חלילה העובדים שלכם יפצעו, יחלו או יפגעו במסגרת עבודתם כתוצאה ממנה, והם או בני משפחתם יחליטו לתבוע אתכם.
  • ביטוח צד ג' – ביטוח זה נועד לספק לכם מענה במקרה שבו חלילה לקוח או עובר אורח אחר יפצע בעת ביקור בעסק שלכם ויחליט לתבוע אתכם.חשוב לוודא שיש לכם את הכיסוי הרלבנטי ולא לוותר עליו.
  • גבולות הביטוח – אם יש לכם ציוד ורכוש שנמצא מחוץ לגבולותיה של מדינה ישראל, ודאו שיש לכם כיסוי מתאים.
  • התאמה אישית – מעבר לסעיפים הבסיסיים שהזכרנו שרלבנטיים למרבית בעלי העסקים, חשוב לדעת שקיימת אפשרות להתאמה אישית של ביטוח לעסק הספציפי שלכם. יש לשבת עם סוכן ביטוח שמתמחה בביטוחים עסקיים, על מנת לאפיין את צורכיכם ולהתאים לכם כיסויים נוספים שיכולים להגן עליכם: החל מביטוח אחריות מוצר, דרך ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח סייבר, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח נזקי טרור, ועד לביטוח תאונות אישיות.
  • סוכנות ביטוח מקצועית ומנוסה – כאמור ישנם נושאים שונים שחשוב להתייחס אליהם בעת רכישת פוליסת ביטוח לעסקים. אל תוותרו על קבלת ייעוץ והכוונה ופנו אל סוכן ביטוח שיידע לאפיין את הסיכונים של העסק ולהגן עליכם באמצעות התאמת כיסויים רלבנטיים.

רוצים להתייעץ? בשמחה!

במרכז הביטוח לעסקים מעמידים לשירותכם נבחרת מנצחת של מומחים לפוליסות ביטוח שעוסקים בתחום כבר עשרות שנים. יש לנו ידע וניסיון רב בהתאמת כיסויים למגוון רחב של מצבים וצרכים. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את המענה הנדרש, תוך דגש על יחס אישי וחם, מחיר משתלם ומקצועיות ללא פשרות.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן