ביטוח טרקטורים לענף הבנייה והחקלאות

אם יש לכם עסק בתחום החקלאות או בתחום הבנייה, ודאי אתם משתמשים בטרקטורים על מנת לשנע ולהזיז ציוד כבד ממקום למקום. מאחר ומדובר בכלי שימושי ויקר במיוחד, חשוב מאוד שיהיה לכם ביטוח טרקטורים, כדי שלא תאלצו לשלם מכיסכם במקרה שייגרם להם חלילה נזק.

חשיבותו של ביטוח טרקטורים

הטרקטור הוא כלי חשוב שמשמש אתכם בשגרת עבודתכם. אין מי שעוסק בענף הבנייה והחקלאות ומוותר על הכלי החשוב הזה, שמקל מאוד את העבודה במיוחד בתנאי שטח קשים. בלעדיו העבודה תיקח לכם הרבה יותר זמן, ולכן לא תוכלו להזיז מסות של סחורה במחיר משתלם עבור לקוחותיכם אם אתם חקלאים או לשנע ציוד בנייה ולפלס את תווי השטח באתרי הבנייה אם אתם עוסקים בקבלנות למחייתכם. ודאי תסכימו איתנו שזהו ללא ספק כלי חיוני וקריטי לפרנסתכם.

לצערנו, השימוש האינטנסיבי בטרקטור גורר תקלות ונזקים לעתים קרובות שהם מובילים אתכם להוצאות משמעותיות, החל מעלות התיקון עצמו דרך אובדן ימי העבודה או עיכובים שמשבשים את התנהלותכם היומיומית. לכן ביטוח טרקטורים הוא עניין שאין להקל בו ראש.

אילו כיסויים תקבלו במסגרת הביטוח?

לכל עסק יש הכיסויים הייחודים הנדרשים לצורך עבודתו, ולכן המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים ישמחו להציע לכם ביטוח טרקטורים עם הכיסויים הרלבנטיים עבורכם. למשל:

  • כיסוי על בסיס כל הסיכונים, לרבות סיכוני גניבה, פריצה ושוד
  • כיסוי נזקים במקרה של תאונות 
  • ביטוח צד ג’ – לכיסוי נזקי רכוש ו/או נזקי גוף, לרבות כיסוי הגנה משפטית
  • כיסוי כנגד אסונות טבע – רעידת אדמה, הצפות, שריפות וכדומה
  • כיסוי נזקי שמשות
  • כיסוי חילוץ וגרירה
  • ביטוח סחורה בהעברה
  • ביטוח קבלנים
  • ביטוח בנייה
  • ועוד

ביטוח טרקטורים עושים עם המומחים!

אצלנו במרכז הביטוח לעסקים דואגים לשקט הנפשי של אינספור בעלי עסקים מכל התחומים כבר עשרות שנים. אנו עובדים בשיתוף פעולה חברות הביטוח המובילות בענף בשיתוף פעולה פורה ונשמח לייצג אתכם מולן במקצועיות.

אנו מספקים לבעלי עסקים מעטפת שירותים המספקת להם שקט נפשי באמצעות מגוון פוליסות ביטוח. אנו משתמשים בטכנולוגיה חדישה המאפשרות השוואה יסודית ומעמיקה של כל האפשרויות תוך בחינת המחירים והכיסויים. אז אם גם אתם רוצים להסיר דאגה מלבכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו עובד היום וליהנות מיחס אישי וחם ופוליסה איכותית ומשתלמת.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח מלגזה

ביטוח מלגזה : כך תסירו דאגה מלבכם

הרבה בעלי עסקים משתמשים במלגזות לצורכי שינוע של ציוד וסחורה ממקום למקום. ללא ספק מדובר בכלי שימושי שמקצר את תהליכי העבודה באופן דרסטי, וקשה מאוד לדמיין איך היה נראית שגרת עיסוקכם בלעדיו. לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח מלגזה.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן