מה הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לקחת בחשבון בפתיחת עסק חדש?

סופסוף ובשעה טובה הגשמתם חלום ופתחת את העסק שתמיד פינטזתם עליו. כדי להבטיח את קיומו, ועל מנת להבטיח שכל ההשקעה שלכם לא לטימיון, חשוב מאוד לקחת בחשבון רכישת ביטוח לעסק. למה צריך לקחת את זה בחשבון? כל התשובות במאמר.

לקחת בחשבון את הבלתי צפוי

הסטטיסטיקה מראה שבשנה הראשונה לעסק למעלה מ- 70% מהעסקים נסגרים. חלקם בין היתר כי נקלעו למצבים בלתי מתוכננים שגרמו להם להוצאות כבדות מאוד, עד שהובילו לקריסתם, הוצאות שהיה ניתן להימנע מהם לו היה לאותם בעלי עסקים פוליסת ביטוח לעסק.

לכן, בין אם אתם עומדים לפתוח עסק קטן, ובין אם כבר פתחתם אותו, חשוב מאוד שתקחו בחשבון שאחד הצעדים ההכרחיים והראשונים שעליכם לעשות הוא לרכוש פוליסת ביטוח לעסק. כי כדי שעסק ישרוד ויצליח לא מספיק רעיון טוב, תוכנית עסקית מפורטת, לפמפם תכנים שיווקיים ברשתות החברתיות ורעב להצלחה – צריך גם להגן על העסק שלכם מפני טלטלות.

כדאי שלפחות יהיה לכם ביטוח עסק בסיסי

איש חכם פעם אחר שהדבר הבלתי צפוי הוא הצפוי ביותר. כלומר גם אם תעשו כל מה שביכולתכם ברמה המקצועית על מנת להוציא את הלקוחות, העובדים והספקים שלכם בסדר וכדי לגרום לעסק לפעול היטב, תמיד יהיו כל מיני דברים ואירועים שישבשו לכם את התוכניות שאינם תלויים בכם. הצפה, שריפה, פריצה הם דוגמאות קלאסיות למצבים כאלה.

ביטוח עסק מכיל קודם כל שכבה בסיסית של כיסויים כדי להגן עליכם מפני כמה סיטואציות מהסוג שהזכרנו בפסקה הקודמת. כך למשל, הפוליסה כוללת ביטוח מבנה שמכסה נזקים שנגרמים למבנה עצמו לצד ביטוח תכולה שנועד על מנת לכסות נזקים לציוד שנמצאים בתוך המבנה ומשמש אתכם לצורך תפעול העסק.

מעבר לכך, הביטוח כולל גם היבטים נוספים שאולי לא חשבתם עליהם, למשל, ביטוח אובדן הכנסות במקרה שבו העסק שלכם ניזוק ונדרש לכם פרק זמן מסוים על מנת להחזיר אותו לקדמותו. כמו כן הפוליסה כוללת ביטוח חבות מעבידים המגנה עליכם במצב שבו עובדים (או קרוביהם) מחליטים לתבוע אתכם במקרה שבו נפצעו במהלך העבודה או בעקבותיה. בנוסף לכך הפוליסה גם כוללת ביטוח צד ג' לעסק, על מנת להגן עליכם במצב שבו נגרם נזק לאדם כלשהו ששהה בעסק שלכם ונפגע.

קיימת אפשרות להגנה מקיפה יותר

ביטוח עסק הוא למעשה פוליסה הכוללת מספר כיסויים בסיסיים שאמורים להתאים לכל בעל עסק באשר הוא. ההמלצה שלנו, הוא לשקול להוסיף הרחבות רלבנטיות על מנת להתאים את הפוליסה בצורה מדויקת יותר לאופי עיסקוכם ולסיכונים אשר אליהם אתם חשופים.

התאמת הפוליסה מתייחסת לשלל הבטים המאפיינים את העסק שלכם, כגון: תחום העיסוק, מיקום העסק הפיזי, מספר העובדים שאתם מעסיקים, האם אתם מקבלים או לא מקבלים לקוחות באופן פיזי, האם יש לכם סחורה, האם אתם שוכרים את המבנה של העסק או שהוא בבעלותכם, האם יש לכם מחסן או אולם תצוגה וכדומה.

דוגמאות להרחבות אפשרויות לעסק

אחת ההרחבות הפופלריות בשנים האחרונות היא ביטוח אחריות מקצועית.ביטוח זה הוא ללא ספק אחד הביטוחים החשובים ביותר לכל בעלי המקצועות החופשיים אשר חשופים לתביעות רשלנות. תביעות אלה עשויים להגיע בקלי קלות לסכומים של 5 ואפילו 6 ספרות ואף יותר. גם אם יש לכם עשרות שנות ניסיון ומוניטין וגם אם יש לכם אינספור לקוחות מרוצים ורזומה מכובד, אתם בסופו של דבר בני אדם ולכן אתם עלולים לטעות בתום לב. אם יהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית, חברת הביטוח תכסה את הוצאותיכם המשפטיות, לרבות תשלום שכר הטרחה לעורך הדין ואגרות בית המשפט וכן תשלום הפיצויים שייתכן ותאלצו לשלם לתובע.

עוד ביטוח שהפך למבוקש בעשור האחרון הוא ביטוח סייבר. המודעות לסכנות הסייבר הולכת ומתגברת, וכבר כולנו מבינים שמתקפת סייבר היא אירוע שגרתי שעלול לקראות הן למוסדות ולארגונים גדולים והן לעסק קטנים. האקרים ממדינות עוינות תוקפים אתרים ומאגרי מידע דיגיטליים ולעתים אף מבקשים כופר. מערכות אבטחת המידע עושות בדרך כלל עבודה טובה, אבל לא תמיד עומדות בקצב של הפצחנים, ולכן אנחנו שומעים יותר ויותר בחדשות על מקרי השתלטות וסחיטה. לכן, כדאי בהחלט לשקול להוסיף ביטוח סייבר כדי למנוע נזק כלכלי ותדמיתי. חברת הביטוח תעמיד לשירותכם צוות מקצועי של אנשי מחשוב שישחזר עבורכם נתונים, מומחים למו"מ עם האקרים ובמידת הצורך אף תשלם כופר, כדי לאפשר לכם לחזור לשגרת עבודתכם.

ביטוח עסק למען השקט הנפשי שלכם

רוצים שקט נפשי אמיתי עם הגנה מקיפה יותר? כמובן שמעבר לכיסויים שציינו, קיימים עוד שלל כיסויים שיכולים להגן עליכם. ההמלצה שלנו היא לתאם פגישה עם המומחים של מרכז הביטוח לעסקים על מנת לאפיין את צורכי העסק שלכם, ולהתאים לו בדיוק את הכיסויים הנדרשים, כדי שתקבלו תמורה מלאה לכספכם בעת הצורך.

המומחים שלנו ישוו בין הפוליסות של כל חברות הביטוח המובילות בישראל, כפי שהם עושים כבר למעלה מ- 20 שנה ויתאימו לכם את הכיסוי האידיאלי. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, וליהנות משירות מקצועי ומיחס אישי וחם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן