ביטוח גני ילדים – ביטוח חיוני לכל גננת

ביטוח גני ילדים

הפעלת גן ילדים כרוכה בסיכונים רבים עבור הגננת, ממש כמו שכל עוסק טומן בחובו סיכונים, ואף יותר מכך. אם את מפעילה גן, צהרון, פעוטון או משפחתון, כדאי שיהיה לך ביטוח גני ילדים שיגן עלייך. בואי להכיר את כל יתרונותיו של ביטוח זה.

3 ביטוחים הנדסיים שמומלץ שיהיו לכם

3 ביטוחים הנדסיים

עוסקים בתחום התעשייה וההנדסה? מתלבטים איזה ביטוחים אתם צריכים? מעבר לביטוח עסק סטנדרטי, הנה 3 המלצות על כיסויים חשובים מאוד, כדי שתהיה לכם הגנה מקסימלית מפני נזקים שעלולים לקרות לעסק שלכם.

3 דברים שאולי לא ידעתם על ביטוח לעסקים

3 דברים שלא ידעתם על ביטוח לעסקים (1)

כל בעל עסק משקיע משאבים עצומים, פיזיים ומנטליים, וכמובן לא מעט כסף כדי להקים את העסק שתמיד חלם עליו. כדי להגן על העסק, מומלץ לעשות ביטוח לעסקים. הנה כמה עובדות חשובות שאולי לא ידעתם על הפוליסה החשובה הזו.

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח עסק?

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח עסק (1)

נתתם את הלב והנשמה והקמתם את העסק שתמיד רציתם ב- 10 אצבעות ובאמת מגיע לכם כל הכבוד, כי זה ממש לא מובן מאליו. אבל כדי שתמשיכו לחיות את החלום, צריך להגן על העסק. וכאן נכנסת לתמונה פוליסת ביטוח לעסק.

למה ביטוח עסק זה בעצם ההשקעה הכי טובה בו?

למה ביטוח עסק זה בעצם ההשקעה הכי טובה בו (1)

לא כולם מתחברים לרעיון של ביטוח, כי בעצם משלמים על משהו מעורפל, שאמור לשמש כרשת ביטחון אם חלילה משהו יקרה. אבל האמת היא שהסטטיסטיקה לא משקרת: השאלה היא לא אם משהו יקרה, אלא מתי, ולכן מומלץ שיהיה לך ביטוח עסק.

למה כדאי שיהיה ביטוח עסק לכל מי שברשותו משרד?

ביטוח עסק לבעלי משרדים

הרבה בעלי משרדים מחליטים לוותר על ביטוח עסק, וזאת מתוך המחשבה הרווחת שעבודה משרדית היא עבודה ברמת סיכון נמוכה, שלא לומר קלושה. אבל המציאות מראה אחרת. מהם הכיסויים שחשוב שיהיה לכם? סביבת עבודה בטוחה? לא בהכרח אם חשבתם שהדבר הנורא ביותר שיכול לקרות לכם במסגרת עבודתכם המשרדית הוא חתך מהנייר, אתם לא לבד. רוב האנשים […]

ביטוח עסק הפניקס – כל מה שצריך בשביל שקט נפשי

המומחים שלנו במרכז לביטוח לעסקים עובדים כבר שנים רבות עם חברות הביטוח המובילות בארץ, לרבות הפניקס. במסגרת ביטוח עסק הפניקס תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות לעסקים. במאמר זה נסקור אותם עבורכם. לדעת שאם חלילה יקרה משהו, אתם לא לבד אם יש לכם עסק משלכם, ודאי חשוב לכם לדעת שאם חלילה תאלצו להתמודד עם בעיה […]

ביטוח חבות מעבידים – המדריך השלם

ביטוח חבות מעבידים

מדי שנה, מתרחשות ברחבי ישראל כ-70,000 תאונות עבודה שונות, המובילות לדרגות פציעה וחבלה שונות בקרב העובדים המעורבים בהן. אם אתם מעסיקים עובדים, חשוב שתהיה לכם פוליסת ביטוח מעבידים. ביטוח זה מכסה אתכם במידה ועובדים מחליטים להגיש נגדכם תביעת נזיקין בגין פגיעה גופנית או מחלת מקצוע שנגרמה להם תוך כדי / עקב עבודתם.

קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן