מחיר ביטוח דירקטורים ונושאי משרה

אם אתם שוקלים לרכוש לעצמכם (או לעובד בכיר שלכם) ביטוח דירקטורים ונושאי משרה, אתם עושים צעד בכיוון הנכון. כצרכנים נבונים, ודאי אתם מעוניינים לדעת מהו מחיר ביטוח דירקטורים ונושאי משרה, אבל התשובה היא מעט מורכבת. למה? התשובה במאמר.

לכל דבר בחיים יש מחיר

בעשור האחרון נראה שקיימת מגמה הולכת וגוברת בנוגע לאחריותם האישית של בכירים בחברות, ארגונים ותאגידים הנוגעת להחלטות ופעולות שגרמו נזק לאחר. כל אדם בתפקיד בכיר עשוי למצוא את עצמו מתמודד מול תביעת נזיקין הדורשות פיצויים בסכומים אסטרונומיים. גם ההגנה המשפטית במקרה כזה אינה זולה, בלשון המעטה. לכן כבר הבנתם מהי חשיבותו של ביטוח מסוג זה, והחלטתם לברר כמה הוא עולה בעצם.

אם יד על הלב, מחיר ביטוח דירקטורים ונושאי משרה יכול להיות מורכב מאלמנטים רבים, וכמעט כמו כל דבר אחר, קיים טווח מחירים מגוון בהתאם לכך. גם מחיר של דירה יכולה להשתנות מאוד בהתאם לאלמנטים רבים, כגון: אזור מגורים, קומה, מס' חדרים, כמה זמן הדירה קיימת ועוד. למעשה אפילו המחיר של ירקות בשוק משתנה בהתאם לפרמטרים שונים: השעה ביום שבו הם נמכרים, האם הם תוצרת ארץ או תוצרת חוץ, האם זהו קטיף לאחר תקופת בצורת או בשנה של שפע וכדומה. לכן צריך לבחון את הדברים לעומק ולאו דווקא להתפתות להצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

אז מה משפיע על מחיר ביטוח דירקטורים ונושאי משרה?

קיימים מספר פרמטרים שיכולים להשפיע על מחיר ביטוח דירקטורים, למשל:

  • מהות עיסוקה של החברה – בנקים, חברות פיננסיות וחברות טכנולוגיות נתבעות הרבה יותר וזאת בהשוואה לחברות אחרות
  • האם החברה ציבורית או פרטית – דירקטורים בחברות ציבוריות נתבעים פי 2 לפחות בהשוואה לאלו שעובדים בחברות פרטיות
  • מצבה הפיננסי של החברה – חברות בעלות היקף נכסים גדול יותר נתבעות יותר בהשוואה לחברות קטנות
  • הרחבות לצורך התאמה אישית – כל נושא משרה חשוף לסיכונים אחרים ולכן נדרשות הרחבות שונות על מנת לספק לו מענה, כך למשל אפשר לעשות כיסוי לתביעות ניירות ערך, כיסוי סגין תביעות יחסי עבודה,כיסוי לתביעות רטרואקטיביות, כיסוי לתפקיד גם במסגרת חברות אחרות והרשימה עוד ארוכה.
  • כמה בעלי מניות יש לחברה  – כאשר יש הרבה בעלי מניות, הסיכוי שלהם לקבל תביעה גדל
  • ועוד

קבלו הצעת מחיר לביטוח דירקטורים ונושאי משרה

על מנת לקבל הצעת מחיר הוגנת כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות למומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה חכמה המאפשרת להשוות בין הפוליסות השונות ולבנות עבורכם פוליסה שתעניק לכם כיסוי מקסימלי במחיר משתלם במיוחד. כבר עשרות שנים אנו מבטחים בעלי עסקים מכל התחומים, כולל בעלי תפקידים בכירים. נשמח ללוות גם אתם אל מול חברות הביטוח המובילות בתחום זה בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח חברות הייטק

ביטוח חברות הייטק מציע את כל פתרונות הביטוח המותאמים ביותר לצרכי פעילותכם הטכנולוגית. בעלי חברת הייטק או מיזם סטארט אפ? זה הזמן לדעת יותר על

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן