השוואת מחירים לביטוח עסק – כך תעשו את זה נכון

כל בעל ובעלת עסק רוצים להתייעל כמה שיותר ולחסוך בעלויות איפה שרק אפשר, ובצדק. חיסכון כספי מעלה את הרווחים ומאפשר לנו ליהנות מיותר כסף פנוי, בין אם לצורך השקעה חוזרת בעסק ובין אם לצורך הוצאות שוטפות בתור אנשים פרטיים. לכן השוואת מחירים ביטוח עסק היא עניין חשוב מאין כמוהו. אבל כדי לחסוך באמת ועדיין להיות מכוסים כמו שצריך, חשוב לדעת איך להשוות נכון.

ביטוח לעסקים – השוואת מחירים עושה את ההבדל

כשמדברים על ביטוח לעסקים השוואת מחירים יכולה לעשות הבדל משמעותי. ממש כמו שמשווים מחירים של מוצרים בסופר, טיסות, מוצרי חשמל או בעצם כל דבר אחר, חשוב מאוד לערוך השוואה כשמדובר בפוליסת ביטוח כדי לחסוך בעלויות.

למה חשוב לשים לב בעת ההשוואה?

לצורך ביטוח לעסקים השוואת מחירים יכולה כאמור מאוד לעזור אם אנחנו מעוניינים לחסוך. עם זאת חשוב מאוד לשים לב שהחיסכון אינו בא על חשבון הכיסויים שאתם מקבלים במסגרת הפוליסה: בין חברות הביטוח ישנה תחרות מאוד גדולה על כל לקוח ולקוחה פוטנציאלית, ולכן מנסים לפתות בעלי עסקים באמצעות מחירים אטרקטיביים.

אף על פי שניתן לומר שקיימת פוליסה כללית המציעה כיסויים מסוימים שכלולים בכל חברות הביטוח, הרבה פעמים נדרש להתאים את הפוליסה ספציפית לכל בעל עסק, על מנת לאפשר לו לקבל כיסוי מלא ואיכותי. כי רק כך אפשר להבטיח שבזמן אמת הוא לא ימצא את עצמו מתמודד עם המון הוצאות בלתי צפויות רק בגלל שהוא רגש כיסוי כללי במקום כיסוי בהתאמה אישית.

מה יכול להשפיע על השוואת מחירים לביטוח לעסק?

בעת ביטוח לעסקים השוואת מחירים חשוב לשים לב לכל מיני פרמטרים שיכולים לייקר או להוזיל את הפוליסה שלכם, למשל:

  • אילו תתי כיסויים הפוליסה כוללת (למשל: אובדן הכנסות / ימי עבודה, חבות מעבידים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח כספים בכספת ובהעברה, ביטוח צד ג', ביטוח תכולה, ביטוח מבנה וכו')
  • אילו הרחבות נדרשות לצורך כיסוי הרמטי, מקיף ואיכותי (למשל ביטוח סייבר, ביטוח אחריות מקצועית, אחריות מוצר, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח שבר מכני, ביטוח סחורה בהעברה ועוד)
  • רקע ביטוחי – האם הגשתם תביעה ב- 3 השנים האחרונות?
  • אופי פעילותכם – האם אתם חשופים יחסית להרבה סיכונים במסגרת עבודתכם או מעט?
  • גובה השתתפות עצמית במקרים מסוימים
  • ועוד

כל עסק חייב שיהיה לו ביטוח עסק

חשוב להבהיר שכל עסק חייב שיהיה לו ביטוח, ולא משנה מהו גודלו או תחום עיסוקו. כיום ניתן להתאים ביטוח איכותי לעסקים מכל הסוגים, מעסק קטן, דרך חנות או משרד, ועד למפעל המעסיק אינספור עובדים.

ביטוח עסק הוא עניין קריטי כיוון שמטרו לספק לכם הגנה במקרה שחלילה יקרה אירוע בלתי צפוי בעסק שעלול לסבך אתכם עם הוצאות כבדות ובעקבותיהן להוביל להתמוטטות כלכלית ולסגירת העסק. לכן חשוב לבצע השוואת מחירים ולבדוק איזה כיסויים אתם בדיוק מקבלים.

כך תיהנו גם ממחיר משתלם וגם מכיסוי איכותי

המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות ועורכים עבורכם השוואת מחירים ביטוח לעסקים, משרדים, בתי מסחר, מפעלים וחנויות וכן נותני שירות מקבלנים, דרך קוסמטיקאיות ועד למדריכי ספורט.

במסגרת ההשוואה אנחנו בודקים את המחירים ואת הכיסויים בכל פוליסה. כמו כן אנחנו בוחנים את צורכיכם הייחודיים ומאפיינים את עיסוקכם על מנת להתאים לכם את הביטוח האידיאלי והמשתלם ביותר.

צרו איתנו קשר עוד היום ותנו לנו לחסוך לכם זמן וכסף! נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מענה מקצועי, ליווי צמוד ויחס אישי וחם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח אובדן רישיון מקצועי

עוסקים בענף הבריאות ומחזיקים ברישיון מקצועי? זה הזמן לדעת הכול על ביטוח אובדן רישיון מקצועי במרכז הביטוח לעסקים. ביטוח אובדן רישיון מקצועי הינו ביטוח ייעודי

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן