ביטוח לעסק חדש – כל מה שצריך לדעת

מזל טוב, החלטתם לפתוח עסק וההתרגשות בטח בשמיים! אנחנו יודעים שוודאי יש לכם הרבה מאוד דברים לעשות, אבל חשוב שתפנו לעצמכם גם זמן לדבר שהוא באמת הכי חשוב – ביטוח לעסק חדש. אז מאיפה מתחילים ומה צריך לדעת? טוב ששאלתם, כי המדריך הבא הוא בשבילכם!

ביטוח לעסק חדש – למה זה כדאי?

כל בעל עסק חשוף לסיכונים במסגרת פעילותו העסקית, בין אם הוא מנהל עסק קטן מהבית ובין אם הוא מנהל מפעל עם אלפי עובדים. מספיק טעות אחת קטנה כדי לגרום נזק כלכלי משמעותי שעלול לגרום לכם לא רק לסגור את העסק ולחזור להיות שכירים, אלא גם ממש לפגוע בכם ובמשפחתכם באופן מיידי. לכן ביטוח עסק הוא עניין שאסור לוותר עליו או להקל בו ראש.

הרבה בעלי עסקים שנמצאים בתחילת דרכם עושים טעות וטוענים שחבל על תשלום הפרמיה שהם משלמים, שכן אין להם המון סחורה, ציוד או הכנסות. אבל ההפך הוא הנכון. כמעט כל עסק חדש שנפתח משקיע לא מעט כסף בציוד ובסחורה וגם הסטטיסטיקה מראה שעסקים חדשים נוטים יותר לטעויות שעלולות להוביל לתביעות יקרות. בשל סיבה זו, ביטוח עסק חדש הוא המפתח שלכם לשקט נפשי.

מחיר ביטוח לעסק חדש

עסקים שנולדים דורשים לעתים השקעה כספית רבה. לכן רבים מהם תמיד מחפשים את האפשרות לחסוך ולצמצם ככל הניתן את ההוצאות. בעיני רבים ביטוח עסק חדש הוא עניין יקר ומיותר. אם גם אתם חושבים ככה, תנו לנו להפתיע אתכם.

לכל בעל עסק יש את הסיכונים הייחודיים שלו ובהתאם לכך תותאם לו פוליסה ייחודית שעונה על צורכיו. אם יש לכם עסק קטן, זה לא אומר שתשלמו כמו בעל מפעל שפועל כבר עשרות שנים. סוכן מקצועי, שמכיר היטב את ענף ביטוחי העסק, יוכל להתאים את הביטוח בדיוק למידותיכם וגם לתקציבכם.

איזה ביטוח מתאים לכם?

קיים מגוון רחב של ביטוחים לעסקים. כל אחד מהם נועד לספק מענה לאירועי ביטוחי מסוים, וניתן להסיר או להוסיף כיסויים על מנת להתאים אותם לעסק באופן מושלם, ולתת לכם מעטפת הגנה איכותית המותאמת לעיסוקכם.

להלן כמה דוגמאות לכיסויים בפוליסה הבסיסית שתתאים לרוב בעלי העסקים:

  • ביטוח מבנה ותכולה – כיסוי אירועים ביטוחיים שכוללים נזקים שנגרמו בעקבות שריפה, התלקחו אש ופריצה, נזקי מים, נזקי טבע, רעידת אדמה וכדומה.
  • ביטוח אובדן הכנסות ו/או אובדן רווחים – כיסוי לאובדן הכנסות ורווחים במקרה שהעסק הפסיק את פעילותו עקב אירוע ביטוחי (כמפורט בסעיף הקודם)
  • ביטוח צד ג' לעסק (ביטוח צד שלישי) – כיסוי למקרים שבהם חלילה נפגע רכושו של צד ג' עקב פעילותכם העסקית
  • ביטוח חבות מעבידים – כיסוי נזקי גוף שנגרמו לעובדים במהלך עבודתם ו/או עקב עבודתם בעסק שלכם
  • ביטוח ציוד אלקטרוני – כיסוי נזקים שגרמו למחשבים, כולל שחזור ואובדן מסמכים ומדיה מגנטית
  • ועוד

ביטוח עסק חדש עושים רק עם המומחים של מרכז הביטוח לעסקים

המומחים שלנו מנהלים במקצועיות ובאחראיות את התיק הביטוחי שלנו. אנו עוזרים לכם לאפיין את הסיכונים שאליהם אתם חשופים, משווים עבורכם מחירים ותנאים מול חברות הביטוח המובילות ומלווים אתכם צעד אחר צעד בהתאמת ביטוח לעסק החדש שלכם.

והכי חשוב, אם חלילה יקרה יום אחד משהו לעסק שלכם, ותאלצו להשתמש בביטוח, אנחנו נתנהל בשמכם מול חברת הביטוח ונדאג לזרז ככל הניתן את הטיפול בתביעתכם ונעזור לכם להבטיח את המשך פעילותכם.

אז אם אתם רוצים שקט נפשי, כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס. אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח ציוד אלקטרוני ומחשבים

פוליסת ביטוח ציוד אלקטרוני ומחשבים הינה פוליסה ייעודית לכל סוגי העסקים המחזיקים ברשותכם ציוד אלקטרוני ומערכות מחשוב שונות, לרבות, מחשבים נייחים וניידים, מדפסות, שרתים, תוכנות,

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן