ביטוח ציוד מכני הנדסי – כך תגנו על הציוד היקר שלכם

פוליסת ביטוח ציוד מכני הנדסי היא ביטוח לעסקים מסוימים שבהם משתמשים בכלי צמ"ה: מנופים, בובקטים, משאבות בטון, עגורנים, דחפורים, מנופים, טרקטורים ועוד. נזק הנגרם לציוד זה עלול לעלות לא מעט כסף, ולכן אם אתם משתמשים בציוד זה, כדאי מאוד שיהיה לכם ביטוח מתאים.

מה זה פוליסת ביטוח ציוד מכני הנדסי?

כמו לכל ציוד שבו אנו משתמשים לעתים תכופות, גם לכלי צ.מ.ה עלול להיגרם נזק פתאומי ובלתי צפוי, בין אם כתוצאה מבלאי ובין אם כתוצאה מפריצה, גניבה, שריפה או אובדן מסוג אחר. פוליסת ביטוח ציוד מכני הנדסי היא חיונית במקרים כאלה, כיוון שהיא מעניקה לכם פיצוי כספי חד פעמי בגין הנזק שנגרם, ובכך מאפשרת הגנה מפני הפסדים כספיים משמעותיים שעלולים להיגרם במאחר ומדובר בעלויות אסטרונומיות של ציוד מסוג זה.

מה הפוליסה מכסה?

פוליסת ביטוח ציוד מכני הנדסי היא פוליסה על בסיס כל הסיכונים. היא מכסה מפני כל נזק תאונתי שנגרם בזמן העבודה, כולל נזקים תאונתיים שנגרמו לציוד בזמן שהייתכם בשטח, נזקים שנגרמו כתוצאה מהתהפכות או התנגשות, פרעות ושביתות, גניבה, פריצה ונזק בזדון.

הרחבות אפשרויות

קיימת אפשרות להרחיב את הפוליסה כדי שתקבלו כיסוי גם אם נגרם לציוד כתוצאה מפגעי מזג האוויר או רעידת אדמה. הרחבה אפשרית נוספת ומומלצת היא לרכוש כיסוי לנזק שעלול חלילה להיגרם לרכושו של צד שלישי ובהחלט מומלץ גם לרכוש כיסוי ביטוחי לצד ג' עבור נזקי גוף לכלי המוגדר כ"מכונה ניידת" (שאינו חייב בביטוח חובה).

למי זה מתאים?

פוליסת ביטוח ציוד מכני הנדסי נועדה לספק מענה לקבלנים מכל התחומים, ובדגש על קבלני עבודות תשתית וקבלנים המבצעים עבודות פיתוח ובנייה ועבודות עפר. זוהי האוכלוסייה העיקרית שחשופה לסיכונים רבים ולנזקים עצומים שעלולים להיגרם לציוד שברשותם. עם זאת, ישנם בעלי מקצוע אחרים שפוליסה זו יכולה להועיל להם, למשל: חברות הובלה, שינוע ולוגיסטיקה, חקלאים, חברות המספקות שירותי אחסון במכולות, מפעלי מזון ורשתות שיווק ועוד.

איך מצטרפים?

פוליסת ביטוח ציוד מכני הנדסי היא פוליסה שניתן לרכוש כפוליסה שעומדת בפני עצמה או לכלול אותה כפרק נוסף ביטוח עסק רחב ומקיף. אנחנו במרכז הביטוח לעסקים מאפיינים את הצרכים שלכם לפרטי פרטים, כדי להתאים לכם את ביטוח העסק האידיאלי עבורכם, ומבצעים עבורכם השוואת מחירים איכותית ומעמיקה מול חברות הביטוח המובילות בישראל כדי שתיהנו ממחיר משתלם ומביטוח מקיף שיעניק לכם שקט נפשי. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן