ביטוח אחריות מקצועית לדיאטנית

לא הרבה מודעים לכך, אבל גם להיות תזונאית או דיאטנית כרוך לפעמים בסיכונים, כגון תביעה בגין רשלנות מקצועית. אם אין לך ביטוח אחריות מקצועית לדיאטנית, את עלולה למצוא את עצמך בבעיה גדולה. אז מה הכיסוי הזה מכסה בכלל ולמה חשוב שיהיה לך אותו?

אי אפשר לתת שירות או ייעוץ היום בלי להסתכן

לעידן שבו אנחנו חיים יש הרבה מאוד יתרונות עבר בני האדם, אבל הוא גם מעמיד בפנינו כל מיני אתגרים: השמנת יתר, הפרעות אכילה כאלה ואחרות ומחלות שונות שדורשות מאיתנו להסתגל לתזונה מסוימת. יותר ויותר אנשים בכל טווח הגילאים הרבה פעמים נעזרים בדיאטנית על מנת שתתאים להם תפריט תזונתי נכון, להתייעץ איתה לגבי ירידה או עלייה במשקל וכן בגלל שלל סיבות בריאותיות אחרות שדורשות את התערבותה.

כל מטופל שמגיע לייעוץ נשען על עצתה, ורואה בה אשת מקצועי לכל דבר ועניין. אלא שלפעמים התוכנית שהדיאטנית יצרה לא מתיישבת עם המציאות, יוצרת משברים נפשיים ולכן אין זה נדיר כיום לשמוע על תביעות שמוגשות נגד דיאטניות ותזונאיות בגין רשלנות מקצועית. הדרך היחידה להתמגן מול תביעות כאלה הוא לרכוש ביטוח מקצועי לדיאטנית.

מה זה בעצם ביטוח אחריות מקצועית?

לצערנו אנו שומעים על תביעות רשלנות חדשות לבקרים באמצעי התקשורת, ובעיקר בתחום הרפואה והטיפול אבל לא רק, ולא תמיד מסיבה טובה. גם אם תתנו את הלב והנשמה שלך בכל לקוח או מטופל שמגיע לקליניקה, לפעמים הוא יהיה לא מרוצה מהתוצאות ויטען לרשלנות, ואף יגדיל לעשות ויגיש נגדך תביעה. במקרה כזה רק אם יהיה בידייך ביטוח אחריות מקצועית לדיאטנית תוכלי לדעת שאין לך מה לדאוג, כי חברת הביטוח תכסה את כל הוצאות המשפט שלך.

ביטוח אחריות מקצועית לדיאטנית – המפתח לשקט הנפשי שלך

בתור דיאטנית את מלווה כל מטופל ומטופלת תהליך מורכב, שדורש ביקורת ומעקב, ברמה כזו או אחרת. לכל תהליך שכזה יש פוטנציאל להסתבך ולעצים הוא אפילו מוביל לתוצאות אחרות ממה שהמטופל ציפה, ואפילו לגרום נזק חלילה – נפשי, פיזי, כלכלי או שילוב ביניהם. כך, גם אם כוונותיך היו טובות וטהורות, את עלולה למצוא את עצמך מתמודדת מול תביעת רשלנות.

בין אם טעית בתום לב ובין אם הכל הלך כמתוכנן והענקת ייעוץ מקצועי ואיכותי, אם המטופל פשוט לא היה מרוצה מהתוצאות – מבחינתו את גרמת לו עוול, והדרך שלו להתמודד עם העוול הזה היא באמצעות תביעת רשלנות שעלולה להזין לך הן בפן התדמיתי והן בפן הכלכלי כמובן.

תביעות רשלנות אינן זולות ולרוב הן גם ממושכות מאוד. רק ההגנה המשפטית על חפותך יכולה לעלות לך כמה עשרות אלפי שקלים ואפילו יותר, ואם בית המשפט יפסוק לטובת התובע, את תידרשי לשלם פיצויים בסכומי עתק. רק אם יהיה לך ביטוח אחריות לדיאטנית, תוכלי להיות מוגנת.

האם את בטוחה שאת מכוסה?

מעבר לביטוח אחריות מקצועית לדיאטנית שנועד כדי להגן עלייך מפני תביעות רשלנות, חשוב שתדעי שקיים ביטוח דומה נוסף שיעזור לך להתמודד עם תביעות של לקוחות – ביטוח צד ג'.

בדקי גם אם יש לך ביטוח עסק התואם את תחום עיסוקך. ביטוח זה יכסה נזקים שיגרמו לקליניקה עצמה, לציוד שמשמש אותך, ביטוח אובדן הכנסות ורווחים, וכן ביטוח צד ג'. בעוד הביטוח המקצועי נועד לסייע לך כלכלית במקרה שבו הגישו נגדך תביעת רשלנות מקצועית, ביטוח צד שלישי נועד להגן עליי מפני תביעות בדין נזקים שנגרמו לאדם שנכנס לקליניקה שלך, ללא קשר לטיפול עצמו. למשל – אם אדם החליק, נפצע, נחבל או נכווה בזמן ששהה בקליניקה שלך. אפשר גם לשדרג את הפוליסה ולהוסיף לה כיסוי לנזקים לצד ג' שיגרמו לו בשוגג אם תעניקי לו ייעוץ בביתו.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית בהתאמה אישית?

מומלץ שלכל בעל עסק צריך שתהיה לו ביטוח אחריות מקצועית, גם לדיאטניות ולתזונאיות. חשוב לומר שביטוח זה ניתן להתאמה אישית לכל עסק בהתאמה לצורכיו הייחודיים, כמות העובדים שהוא מעסיק, תקציבו וכו'. כך או כך יש להקפיד שהפוליסה מכסה לפחות את גובה מחזור ההכנסות, כדי שלא תאלצי להתמודד עם מצב שבו את מוצאת את עצמך עם כיסוי חסר.

הצעד הבא לעבודה בלי דאגות – מתייעצים עם המומחים!

שכנענו אותך שביטוח אחריות לדיאטנית זה בדיוק מה שאת צריכה? החלטת לרכוש פוליסה בשביל השקט הנפשי שלך? מעולה. זה הזמן להיפגש עם סוכן ביטוח מקצועי שיוכל להתאים לך את הכיסויים הנדרשים לך, כדי שתוכלי לעבוד בראש שקט.

כבר יותר מ-20 שנה המומחים שלנו במרכז לביטוח עסקים עוסקים בביטוח אחריות מקצועית ומלווים בעלי עסקים מרוצים מכל התחומים, לרבות אנשי רפואה העוסקים בתחום התזונה. אנו מזמינים אותך לשיחת ייעוץ שבה נכיר את הצרכים שלך לעומק, נתאים לך את הכיסויים שאת צריכה, נערוך בשבילך השוואה של פוליסות בין כל חברות הביטוח המובילות ונלווה אותך בשעת חירום. אנחנו כאן לשירותך!

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן