ביטוח להנדסאי בניין מתחיל

בוגרי הנדסאי בניין משתלבים במהירות בשוק העבודה במגוון תפקידים, בעיקר בתפקידים כמו תכנון מבנים עד לגובה של 4 קומות וניהול אתרי בנייה. בסיום הלימודים יש לעבור תקופת ניסיון בעבודה בכפוף לתנאים ולהנחיות שנקבעו ע"י רשם הקבלנים כדי לקבל תעודת קבלן רשום, ולאחר שהבוגרים עמדו בהצלחה בבחינה ההסמכה הממלכתית בנושא בטיחות, הם רשאים להירשם בפנקס הקבלנים כמנהלי עבודה מוסמכים, על פי הכללים שנקבעו על ידי משרד העבודה.  

מדוע חשוב ומומלץ להנדסאי בניין לרכוש ביטוח אחריות מקצועית? 

העבודה בפרויקטים שונים בענף הבנייה והתשתיות כרוכה בסיכונים שונים שיש להתייחס אליהם נכון, זו עבודה מאתגרת עם אתגרים רבים, וכל טעות בתכנון ובביצוע עלולה לגרום נזקי גוף ורכוש קשים, לכן הנדסאים חשופים לתביעות מורכבות ויקרות, ומומלץ לכל הנדסאי בניין לרכוש ביטוח אחריות מקצועית

הפוליסה מעניקה שקט נפשי והגנה בפני תביעות המוגשות נגד ההנדסאי בגין טענות כמו רשלנות בעבודה, השמטה, טעות או כשל בביצוע החובה המקצועית, נזקי גוף ורכוש ועוד. כך לדוגמה, ביטוח להנדסאי בניין מקנה הגנה מלאה בגין נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי כתוצאה מתכנון שגוי או החלטה שגויה. הביטוח מאפשר להנדסאים להמשיך לעבוד באופן תקין וליהנות מהגנה כלכלית חשובה והכרחית.

מה כלול בביטוח אחריות מקצועית להנדסאים?

פוליסה תקנית של ביטוח אחריות מקצועית להנדסאי בניין מותאמת למאפייני המקצוע ולסיכונים הקיימים בענף. ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים מספק הגנה בפני תביעות המוגשות נגד הנדסאי בניין בגין רשלנות, טעות, השמטה, כשלי ביצוע וכשלים בחובה המקצועית שכתוצאה מהם נגרמו נזקי גוף ו/או רכוש ללקוח או לצד שלישי. הפוליסה נועדה להגן על ההנדסאי ולאפשר לו לפעול ללא חשש ונזק כלכלי בגין תביעות המוגשות נגדו.

יש לציין כי הנדסאי בניין עובדים בפרויקטים גדולים ומורכבים המחייבים השעות כספיות עצומות, בדרך כלל ההנדסאי עובד מול גוף גדול והוא חשוף לתביעות ענק העלולות לסיים את הקריירה שלו ולהוביל אותו למצב כלכלי קשה. לכן, אין לוותר על ביטוח אחריות מקצועית, הפוליסה מספקה הגנה יעילה וניתן להרחיב אותה בהתאם לצורך.    

מה מכסה פוליסת ביטוח אחריות מקצועי?

ביטוח אחריות מקצועית כולל כיסויים שונים, הכיסויים העיקריים בפוליסה הם:

  • פיצוי עקב תביעות צד שלישי על  הפרת חובה מקצועית בגין רשלנות, טעות, השמטה או מחדל שנעשה בתום לב.
  • כיסוי הוצאות ההגנה המשפטית.
  • כיסוי תביעות רטרואקטיבי על מקרה שחל לפני תחילת הביטוח, כל עוד התביעה הוגשה לאחר תחילת הביטוח.
  • כיסוי פגיעה המכוסה בפוליסה שנעשתה על ידי אדם מטעמו של ההנדסאי המספק את השירות.

חשיבות הלימודים במוסד לימודים מוביל

כאשר בוחרים היכן ללמוד יש לכך השפעה על הידע, הכלים ומידת ההכנה של ההנדסאי לשוק העבודה. לימודים מובילים להנדסאי בניין בבית ספר ידוע ומוכר להנדסאים מקנים את כל הידע והכלים הנדרשים לעבודה בתחום, ומעבר לידע התיאורטי והפרקטי הבוגרים זוכים לידע חשוב המכין אותם לעבודה ומסייע להם להשתלב במהירות בשוק העבודה בתפקידי תכנון מבנים וניהול אתרי בנייה. במהלך הלימודים עוסקים בנושאים הקשורים לניהול אתרי בנייה ולתכנון מבנים, כולל חשיבות וסוגים שונים של ביטוח הנדסאים, כללי הבטיחות בעבודה, אתיקה מקצועית ועוד.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן