ביטוח לעסקים קטנים נותן לכם הגנה גדולה

גם אם אתם בסך הכול מנהלים עסק קטן, מוטלת עליכם אחריות גדולה. כמו כל בעל עסק גם אתם חשופים לסיכונים רבים שעלולים למוטט אתכם. סטטיסטית, דווקא בגלל שאתם עסק קטן, כל אירוע עלול להיות מטלטל ואף ממוטט כלכלית. ביטוח עסקים קטנים הוא המפתח לראש שקט מדאגות.

מה זה ביטוח לעסקים קטנים?

בדומה לכל ביטוח עסק, מדובר בביטוח שנועד לספק לכם רשת ביטחון כלכלית במקרה של אירוע יוצא דופן שבעקבותיו תאלצו להתמודד עם הוצאות רבות על מנת לתקן את הנזקים שגרמו.

הביטוח לרוב מתחלק לשני חלקים: כיסויים בסיסיים שרלבנטיים לכל בעל עסק והרחבות שנמכרות לחוד על מנת להתאים לכל בעל עסק את הכיסוי המתאים לו ובמטרה לספק לו הגנה טובה יותר.

דוגמאות לכיסויים בסיסייםדוגמאות להרחבות משדרגות
ביטוח תכולה לעסקביטוח אחריות מקצועית
ביטוח מבנה לעסקביטוח אחריות מוצר
ביטוח צד ג' לעסקביטוח סייבר
ביטוח חבות מעבידיםביטוח שבר מכני
ביטוח כספיםביטוח ציוד אלקטרוני
ועודועוד

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח לעסקים קטנים?

הטעות הקריטית שרוב בעלי העסקים עושים היא להימנע מרכישת ביטוח, ונמנעים מכך לחלוטין. אלא שרבים מהם מוצאים את עצמם מתמודדים עם מציאות לא פשוטה, שכן מבחינה סטטיסטית דווקא בגלל גודלם ולעתים גם חוסר הניסיון, הידע או אפילו הכסף שבידם, הם מועדים יותר לתקלות וחשופים יותר לסיכונים.

לצערנו התוצאה היא שהם נאלצים לעתים להתמודד עם הוצאות משמעותיות ובלתי מתוכננות, של סכומים שהם לא יכולים להרשות לעצמם. מהר מאוד הם בלית ברירה סוגרים את העסק ומוצאים את עצמם במקרה הטוב שוב חוזרים לעבוד כשכירים עם בוס שהם לא מחבבים, ובמקרה הפחות טוב – נאלצים לחיות מקצבאות הבטחת הכנסה של ביטוח לאומי ולקבץ נדבות.

כמה זה עולה?

כל ביטוח ניתן להתאים באופן ייחודי לכל עסק, בהתאם לגודלו, מספר עובדיו, אופי פעילותו, ציוד שמשמש אותו, התקציב שעומד לרשותו וקריטריונים אחרים. לא תמצאו מחיר ספציפי לביטוח עסקים קטנים, כי לכל עסק יש את הביטוח הספציפי המתאים לו.

האם זה כדאי?

בין יש עסק קטן בבעלותכם ובין אם אתם שותפים בעסק כזה, תמיד כדאי שיהיה לכם ביטוח לעסקים קטני. אנו חיים במציאות הפכפכה. זו לא שאלה האם העסק שלכם ייפגע אלא מתי. אמנם אתם מנסים לצמצם הוצאות למינימום, ולהוציא כסף רק כשממש חייבים ואין ברירה, אבל ביטוח הוא לא עניין של מותרות. הוא השקעה בהגנה על חסינותו של העסק וכפועל יוצא מכך – על עתידכם, על עתיד משפחתכם וכמובן גם על עתידם של עובדיכם ויקיריהם.

אנחנו גדולים בביטוח לעסקים קטנים

במרכז הביטוח לעסקים אנו מלווים כבר עשרות שנים עסקים קטנים, בינוניים וגדולים מכל הסוגים ומתאימים להם פתרונות ביטוחיים המותאמים לצורכיהם הייחודיים. אנחנו כאן כדי לאפיין במדויק את הסיכונים אליהם אתם חשופים במסגרת עבודתכם, לערוך עבורכם השוואת מחירים ותנאים מדוקדקת, להתאים לכם את הביטוח האידאלי ובמידת הצורך גם לעזור לכם להגיש תביעות לחברת הביטוח ולדאוג לזרז אותה כדי שתוכלו לחזור כמה שיותר מהר לשגרת עבודה. תנו לנו להסיר לפחות דאגה אחת מלבכם. פנו אלינו עוד היום ונדאג לחזור אליכם במהירות ולספק לכם שירות מקצועי ומכל הלב.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
3 דברים שלא ידעתם על ביטוח לעסקים (1)

3 דברים שאולי לא ידעתם על ביטוח לעסקים

כל בעל עסק משקיע משאבים עצומים, פיזיים ומנטליים, וכמובן לא מעט כסף כדי להקים את העסק שתמיד חלם עליו. כדי להגן על העסק, מומלץ לעשות ביטוח לעסקים. הנה כמה עובדות חשובות שאולי לא ידעתם על הפוליסה החשובה הזו.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן