ביטוח מלגזה : כך תסירו דאגה מלבכם

הרבה בעלי עסקים משתמשים במלגזות לצורכי שינוע של ציוד וסחורה ממקום למקום. ללא ספק מדובר בכלי שימושי שמקצר את תהליכי העבודה באופן דרסטי, וקשה מאוד לדמיין איך היה נראית שגרת עיסוקכם בלעדיו. לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח מלגזה.

למה צריך ביטוח מלגזה?

מלגזות הן אותן מכונות ניידות שעוזרות לעסקים רבים להרים ולהזיז סחורה או מוצרים כבדים למרחקים קצרים בזמן פריקה או סידורה. בזכותן אפשר להזיז מאות קילוגרים בקלי קלות ממקום למקום ואפילו להרים ולהוריד חפצים וסחורות לגובה של כ- 3-4 מטרים.

הרבה אנשים ובעלי עסקים בפרט מתייחסים למלגזה כאלה עניין שמובן מאליו. זהו כלי שימושי מבחינתם שהפך לחלק בלתי נפרד מהיומיום שלהם, אבל למרות יעילותו החשובה, הוא יחסית איטי ומגושם, ורבים חושבים שלא ייגרם לו שום נזק או תקלה לעולם, ואפילו ילד יכול להשתשע ברכיבה עליו. אך לצערנו תאונות ונזקים קורים למלגזות, בדיוק כמו לכל דבר אחר. תיקון מלגזות יכול להגיע לסכומים משמעותיים ביותר, וללא ביטוח מלגזה, יתכן ותאלצו ליטול הלוואות או חלילה להיכנס לחובות.

תאונות עם מלגזות קורות גם קורות!

בהשוואה לציוד מכני הנדסי המלגזה היא יחסית קטנה, בלתי מזיקה ואיטית למדי. אבל בניגוד לציפיותיהם של רוב האנשים, עדיין מתרחשות תאונות עקב שימוש במלגזה: התהפכות, דריסה, הפלת ציוד כבד שגורמת לפציעת אדם שנמצא לידה הן רק כמה מהדוגמאות לתאונות מסוג זה.

כל תאונה כזו פירושה הוצאה כספית בלתי מבוטלת עבור בעל המלגזה: עובדים, ספקים או לקוחות יכולים לתבוע אתכם וללא ביטוח מלגזה, בקלות אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים מול תביעה משפטית יקרה ובנוסף נאלצים להוציא גם סכומים על מנת לתקן את התקלה ו/או הנזק שנגרמו למלגזה עצמה.

מה מכסה ביטוח מלגזה?

ביטוח מלגזה מורכב בעצם מכמה כיסויים:

  • מלגזה נחשבת ככלי רכב לכל דבר ולכן חייבת בביטוח חובה בסיסי.
  • כיסוי לנזק תאונתי מכל סוג שהוא שנגרם למלגזה
  • כיסוי לנזקי טבע ונזק שנוצר כתוצאה משריפה, הצפה, רעידת אדמה ועוד
  • כיסוי נזקי גוף בעקבות תאונות מלגזה – לרבות כיסוי הוצאות אשפוז, אובדן כושר עבודה ונכות
  • כיסוי גניבת מלגזות או חלקי חילוף מהמלגזה

אל תגידו לי זה לא יקרה – רכשו ביטוח עוד היום!

אנו מעמידים לשירותכם את המומחים של מרכז הביטוח לעסקים שכבר עובדים למעלה מ- 20 שנה בתחום ומספקים פתרונות ביטוחיים ללקוחות מכל קצוות הקשת, בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח הנחשבות ביותר. במסגרת שיחה או פגישה עמכם נוכל לאפיין את צורכיכם הייחודים, ולהתאים לכם פוליסות ייחודיות בהתאמה אישית, המתבססים על השוואה מעמיקה של מחירים ותנאים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת להתאמה מושלמת. צרו קשר עוד היום ותיהנו מיחס אישי וחם, שירות מהיר ומקצועי ושקט נפשי.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן