ביטוח נאמנות עובדים

​בעל עסק? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים.

פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הינה פוליסה המיועדת לכל סוגי העסקים בהם מתקיימת פעילות כספית וכפועל יוצא מכך עלולה להתרחש מעילה בכספי בית העסק על ידי אחד/אחת מעובדיו. פוליסה זו מעמידה לרשות בעלי הפוליסה כיסוי ביטוחי לנזק כספי ישיר הנובע עקב מעילת העובדים והיא מתייחסת גם למעילת כספים וגם למעילה ברכוש.

חשוב לציין שפוליסת ביטוח נאמנות עובדים הינה פוליסה נפרדת לביטוחי הרכוש המוצעים לבתי העסק בהם נזקי מעילת עובדים אינם מכוסים.

ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – עיקרי הפוליסה

פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הינה הרחבה ביטוחית הכרחית לכלל העסקים בהם מתקיימת פעילות כספית בכל היקף. בכל ביטוח כספים המיועד לסקטור העסקי, נזקי מעילת עובדים אינם נכללים בכיסויי הביטוח והדבר גם תקף לכל סוגי ביטוחי הרכוש המיועדים לסקטור העסקי.

באמצעות פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, תוכלו להבטיח לעצמכם כיסוי ביטוחי בכל אותם מקרים בהם מתגלה מעילה של אחד/אחת העובדים, כאשר את תנאי וחריגי הפוליסה ניתן לתכנן באופן המותאם ביותר לצרכיו הביטוחיים של כל בית עסק באופן פרטני.

חשוב לציין שאת הכיסוי הביטוחי ניתן אומנם להגביל למעילות של עובדים מסוימים (בין אם מצוין בפוליסה שם העובד/ת ובין אם מצוין בפוליסה תפקיד העובד/ת), אך יחד עם זאת עומדת לרשותכם האפשרות לכסות מעילות של כלל העובדים המועסקים על ידי בעלי הפוליסה.

כמו כן, חשוב להבהיר שהכיסוי המוצע לכם הינו בהתאם לסכום הנקוב בפוליסה והוא חל אך ורק במקרים בהם המעילה נחשפה במהלך תקופת הביטוח. יחד עם זאת, עומדת לרשותכם האפשרות להרחבת הפוליסה לצרכי כיסוי מקרי ביטוח אשר נחשפו אומנם לאחר תום תקופת הביטוח אך התרחשו במהלך תקופת הביטוח. במקרים אלו, תקופת הגילוי הינה לתקופה מוגבלת בזמן (כ-שישה חודשים ברוב הפוליסות).

נחיצותה של הפוליסה

פוליסת ביטוח נאמנות עובדים נחוצה לכל סוגי העסקים בהם מתקיימת פעילות כספית יומיומית או תקופתית, בין אם מדובר בכספים המופקדים ישירות לחשבון המוטב של בעלי העסק ובין אם מדובר בכספים במזומן. כמו כן, הפוליסה מכסה נזקי רכוש בגין מעילת עובדים ולכן היא מבטיחה לבעלי הפוליסה את ההגנה הכלכלית הטובה ביותר כנגד מקרי מעילה המתרחשים לצערנו בכל תחום עסקי.

אצלנו במרכז לביטוח עסקים, תוכלו להבטיח לעצמכם מעטפת ביטוחית מורחבת המותאמת באופן פרטני לכל סוגי העסקים, תוך הליכי תכנון והקמה של כל סוגי הביטוחים הנחוצים, לרבות, ביטוח נאמנות עובדים.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
פוליסת ביטוח מקצועי לאדריכלים

ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק גדול – על מה חשוב להקפיד בעלים ומנהלים של עסקים גדולים מקבלים עליהם אחריות רבה כאשר הם מאשרים חידוש פוליסת ביטוח עסק קיימת

קרא עוד »
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים בתעשייה

בדומה לכל בית עסק אחר, גם מפעלים בתעשייה וקווי ייצור תעשייתי, נדרשים לבטח את פעילותם העסקית באמצעות מוצרי ביטוח שונים המיועדים לסקטור העסקי. ביטוח ייעודי המותאם

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן