ביטוח דירקטורים בחברת הפניקס – יש מי שדואג לכם

אם אתם עובדים במשרה בכירה, אתם חשופים לסיכון גבוה של תביעות אישיות. ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה בחברת הפניקס מעניק לכם שקט נפשי ומאפשר לכם להסיר כל דאגה מלבכם.

למה בכלל צריך ביטוח דירקטורים?

במידה ואתם עובדים בתפקיד בכיר בחברה, ארגון או תאגיד כלשהו, עלולים לתבוע אתכם באופן אישי בגין כל מיני פעולות עסקיות שתעשו או החלטות ניהוליות שתקבלו במסגרת תפקידכם, שגרמו לנזק לאדם כלשהו. במקרה כזה, ייתכן ותאלצו לשלם מכיסכם סכומים אסטרנומיים כדי לפצות את האדם או הקבוצה שניזוקו. אך כאן ביטוח דירקטורים הפניקס נכנס לתמונה. ביטוח זה מעניק לכם רשת ביטחון כלכלית המאפשרת לכם לשמור על רמת איכות החיים שלכם ושל יקירכם, במידה וחלילה תוגש נגדכם תביעת פיצויים, בין אם בעודכם מכהנים בתפקידכם ובין אם לאחר מכן.

למי הפוליסה הזו מתאימה?

פוליסת ביטוח דירקטורים בחברת הפניקס כשמה כן היא. הפוליסה הבסיסית מתאימה לכל מי שעובד כדירקטוריון, נושא משרה, איש מפתח או אדם בעמדה ניהולית בכירה בחברה, ארגון ותאגיד, בכל התחומים הקיימים. על מנת לכסות את הכיסויים שכל אחד מבעלי התפקידים שפירטנו חשוף אליהם, ניתן להתאימה באמצעות הרחבות ספציפיות. לשם כך חשוב להתייעץ עם סוכן ביטוח שמכיר לעומק את הנושא.

מהם הכיסויים הנכללים בביטוח זה?

הפוליסה נועדה כאמור בראש ובראשונה לכסות תביעות שהוגנו נגד מבוטח בתקפיד בכיר, בגין מעשה שביצע שאינו מלפני שורת הדין, אשר בוצע במהלך תפקידו ומתוקפו.

פוליסת ביטוח דירקטורים בחברת הפניקס כוללת את הכיסויים הבאים:

 • כיסוי לתביעות בגין מעשה או מחדל המהווים הפרת חובה, טעות, השמטה, הצהרה לא מדויקת או מטעה, שכחה, חריגה מסמכות, רשלנות או הזנחה שנעשו במסגרת תפקידם כנושאי משרה בחברה
 • כיסוי הוצאות ייעוץ וייצוג משפטי
 • אפשרות לכיסוי רטרואקטיבי גם למעשים שאירעו טרם כניסת הביטוח לתוקף ולא היו ידועים למבוטח במועד תחילת הביטוח, ושתביעות בגינם הוגשו כנגד המבוטח במשך תקופת הביטוח

מה יתרונותיה של הפוליסה?

לפוליסת ביטוח דירקטורים בחברת הפניקס ישנם יתרונות רבים:

 • הפוליסה האישית מאפשרת למבוטח לשלוט באופן מלא בכיסוי אותו הם רוכשים, ללא כל תלות בשיקולי החברה בה הם מכהנים, ומבלי שיהיו חשופים לתביעות בהעדר פוליסה אחרת
 • דירקטור המכהן בכמה חברות יוכל לרכוש כיסוי לפעילותו בכל החברות בהן הוא מכהן
 • בפוליסה האישית אין דמי השתתפות עצמית
 • ניתן להרחיב את הפוליסה בהתאם למידת הצורך, למשל: הרחבה לתביעות כנגד בני/בנות זוג, תקופת גילוי מוארכת, הקדמת הוצאת משפט וכו'

מה עוד חשוב לדעת?

 • הפוליסה הינה על בסיס הגשת התביעה, ועל הדירקטור לקבוע בה תאריך רטרואקטיבי הולם לכל תקופת העבר בה שיש כדירקטור.
 • הפוליסה הינה לגבולות אחריות של עד 1,000,000$
 • תהליך החיתום מהיר
 • הפרמיות הוגנות ומתאימות לכל כיס

מעוניינים בפרטים נוספים? נשמח לעמוד לשירותכם

המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים עוסקים בהתאמות פתרונות ביטוח לבעלי עסקים מכל התחומים, לרבות אנשי מפתח בתפקידים בכירים כבר למעלה מ- 20 שנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת להצטרף או לקבל פרטים נוספים אודות תוכנית ביטוח זו.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח סייבר

ביטוח סייבר הוא פתרון ביטוחי הן לנזק הנגרם לעסק עצמו והן לנזק הנגרם לצד שלישי וזאת באמצעות אספקת שירותי ניהול האירוע ללא תלות במיקומו הגיאוגרפי

קרא עוד »
ביטוח ניסויים קליניים

ביטוח ניסויים קליניים

בהתאם לנוהלי משרד הבריאות נדרשת כיום עריכת פוליסת ביטוח לניסויים קליניים בגין כל ניסוי קליני המאושר על-ידי ועדת הלסינקי. הפוליסה מעניקה לך כיסוי ביטוחי במקרה של תביעת נזיקין של המשתתפים בניסוי או של צד שלישי.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן