ביטוח יהלומים במחיר אטרקטיבי – יש דבר כזה

ביטוח יהלומים הוא ביטוח ייעודי לכלל העוסקים בענף היהלומים, אבני-חן, מתכות יקרות ותכשיטים. פוליסה זו משלבת בין כיסוי על בסיס כל הסיכונים מפני אובדן או כל נזק לבין מספר כיסויים נוספים הניתנים להרחבה בהתאם לתנאים המפורטים בפוליסה.  

ביטוח יהלומים – עיקרי הפוליסה

הפוליסה המיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי לסחורות מסוג יהלומים, אבני חן, מתכות יקרות ותכשיטים, מאפשרת לעוסקים בענפים הנ"ל, ליהנות ממספר כיסויים ביטוחיים הניתנים להרחבה במסגרת הפוליסה, כאשר בין יתר כיסוי הפוליסה הנפוצים תוכלו למצוא:

  • כיסוי בסיסי – כיסוי ביטוחי מפני אובדן ונזק לסחורה המבוטחת כאשר היא מצויה במפעלים, במשרדים ובכספות שונות שמקום הימצאותן נכלל בפרטי הפוליסה.
  • כיסוי מורחב – הרחבה ביטוחית לצרכי כיסוי הסחורות בעת הימצאותן אצל צד שלישי בנאמנות (בארץ או בעולם).
  • כיסוי סחורות בשינוע – כיסוי ביטוחי המיועד לצרכי כיסוי הסחורות המבוטחות כאשר הן משונעות ממקום אחד למשנהו בארץ וברחבי העולם.
  • כיסוי סחורות בתצוגה – כיסוי ביטוחי המיועד לצרכי כיסוי הסחורות במסגרת הצגתן בתערוכות ותצוגות שונות בארץ ובעולם.
  • כיסוי סיכוני ייצור – כיסוי ביטוחי ייעודי לעוסקים בענף היהלומים והתכשיטנות ברמת הייצור.

JEWELERS BLOCK  – ביטוח ייעודי לענף היהלומים והתכשיטים

ה- JEWELERS BLOCK הוא למעשה גם ג'נרי לכל סוגי ביטוחי היהלומים ברחבי העולם, כאשר כל פוליסה ניתנת להרחבה והתאמה מלאה לצרכיו של הגוף המבטח. פוליסה זו מיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי מפני כל אובדן או נזק פיזי לסחורות המבוטחות, לרבות, נזק תאוני וכל נזק הנגרם מאירוע ביטוחי בלתי צפוי, וכל זאת בהתאם לתנאי הפוליסה והסיכונים המפורטים המופיעים בה. פוליסות  ה- JEWELERS BLOCK(ביטוחי יהלומים) ניתנות להתאמה לכל מלאי סחורות המצוי ברשות הצד המבטח ובהתאם לצרכיו הביטוחיים.

אנחנו כאן תמיד לשירותכם

אנחנו במרכז לביטוח עסקים, מתמחים בהליכי תכנון והקמה של פוליסות ביטוחי יהלומים, כאשר הידע המקצועי-מעשי העומד לרשותנו מבוסס גם על היכרות מעמיקה עם ענף הביטוח לעסקים בכללותו ועם ענף היהלומים, אבני חן, המתכות היקרות והתכשיטים. פתרונות הביטוח המוצעים על ידינו בתחום ביטוחי יהלומים משלבים בתוכם את הכיסויים המורחבים ביותר בענף והם מותאמים לכלל העוסקים בענפים אלו.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח ציוד אלקטרוני ומחשבים

פוליסת ביטוח ציוד אלקטרוני ומחשבים הינה פוליסה ייעודית לכל סוגי העסקים המחזיקים ברשותכם ציוד אלקטרוני ומערכות מחשוב שונות, לרבות, מחשבים נייחים וניידים, מדפסות, שרתים, תוכנות,

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן