מחיר ביטוח סייבר: התמחור צפוי לעלות נוכח הסיכונים

בעלי עסקים לא מפסיקים להתמודד עם אתגרים, וככל שחולף הזמן "צצים" אתגרים נוספים. בשנה האחרונה בעלי עסקים לא נאלצו להתמודד רק עם נזקי מגיפת הקורונה אלא גם היו חשופים יותר למתקפות סייבר של האקרים. לכן הצפי הוא שתהיה עלייה במחיר ביטוח סייבר לעסקים בכל סדר גודל שהוא.

מדוע מחיר ביטוח סייבר צפוי להתעדכן?

בשנה האחרונה ההאקרים הגבירו את תדירות פשעי הסייבר בשנה האחרונה באופן משמעותי, כשהפשע המשמעותי ביותר נמצא בראש הטבלה והוא אירוע דרישת כופר. מי שעומד מאחורי מתקפות אלה לאו דווקא משתייך לארגוני טרור. דווקא נראה שארגוני פשע ותיקים וחדשים עשו יד אחת כדי להשיג דבר אחד פשוט – התעשרות על חשבונכם. לכן,  חברות הביטוח, שנאלצות לעמוד בהבטחותיהן למבוטחיהן, נאלצות לעדכן את מחיר ביטוח סייבר, כיוון שהתדירות של אירועים אלה הופכת להיות פחות ופחות נדירה, והן נוטלות על עצמן יותר סיכון.

רוצים קצת סטטיסטיקה? בבקשה

לאחרונה פורסם דוח של ברוקר הביטוח הבינלאומי שהציג את הנתונים הבאים:

  • מספר מתקפות הכופר העולמי גדל בשנה האחרונה ב- 170%
  • חומרת האירועים חוותה הסלמה: חברות שהחליטו לשלם את הכפר שילמו ב- 400% יותר בממוצע מהכופר שנדרש אשתקד
  • העלות הממוצעת של תיקון נזקי מתקפת סייבר העולמית עלתה ל- 1.85 מליון דולר לעומת 700,000 דולר בשנה שעברה
  • צצו שיטות תקיפה חדשות המשלבות הצפנת מידע ופרסום מידע גנוב, המאפשרים סחיטה כפולה
  • נגישותם של שירותים טכנולוגיים שונים איפשרו להאקרים להעלות את תדירות ההתקפות ואת חומרתן

ביטוח סייבר ממזער את הפגיעה

יש גם צד אופטימי, למרות העלייה הצפויה במחיר ביטוח סייבר: חברות הביטוח מציעות פוליסות סייבר מעודכנות וטובות שממזערות את הנזקים הנגרמים לבעלי עסקים, ללקוחות, לספקים ולבעלי מניות.

חשוב לציין כי גם אם בעלי עסקים עושים ככל יכולתם על מנת להגן על העסק, הם עדיין נותרים פגועים וחשופים מהסיבה הפשוטה שהרבה עברייני סייבר פשוט כל הזמן צעד אחד קדימה וממשיכים ללא הרף לחפש נקודות תורפה על מנת לגנוב נתונים, להפריע וכמובן גם להרוויח כסף.

ביטוח סייבר מאפשר לבעלי עסקים להגן על העסק שלהם מפני מתקפות סייבר וליצור חוסן אמיתי. חברות הביטוח מעמידות לרשות בעלי העסקים מומחים בתחום ניהול המשברים שפועלים במהירות וביעילות כדי לצמצם ככל הניתן את הנזקים, ואף מספקת רשת הגנה כלכלית שבאמצעותה תוכלו לכסות את הנזקים שנגרמו בעקבות המתקפה.

רוצים מחיר ביטוח סייבר משתלם?

מחיר ביטוח סייבר עשוי להיות מושפע מגורמים רבים, ודורש התאמה ייחודית לכל עסק ולצרכיו הייחודיים וזה בדיוק מה שאנחנו עושים במרכז הביטוח לעסקים. אתם מוזמנים לשוחח או להיפגש עם המומחים המנוסים שלנו, שעובדים בתחום כבר עשרות שנים, כדי לקבל ייעוץ מקצועי. במסגרת זו אנחנו גם נערוך השוואת מחירים מעמיקה ואיכותית על מנת שתקבלו ביטוח איכותי ובמחיר משתלם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן